Гилдартс Клайв: персонаж аніме "Казка про Хвості Феї"

311 0 Новини високих технологій

Гилдартс Клайв є одним з найбільш сильних персонажів в аніме «Казка про Хвості Феї». Він не часто з'являвся на екранах, але робив це ефектно. Глядачі запам'ятали цього вічно усміхненого чоловіка. Щоб дізнатися про нього більше інформації, слід прочитати даний матеріал.

Загальна інформація

Гилдартс Клайв відомий в першу чергу тим, що є самим сильним магом в гільдії «Хвіст Феї». У свій час він був П'ятим Майстром, хоч не дуже підходить на роль ватажка. Довгий час герой мав статус «Туз» всередині клану. Це означало, що він самий відомий маг даного співтовариства. В аніме він з'являвся в декількох арках, а решту часу проводив у мандрах по світу. Гилдартс Клайв і Кана довгий час були чужими одне одному, хоч дівчина доводиться йому дочкою. Цього аніме присвячений окремий сюжет, де більше з'ясовується про сім'ю персонажа.


Гилдартс Клайв: персонаж аніме "Казка про Хвості Феї"

Зовнішність

Гилдартса Клайва дізнатися досить просто, адже навіть його зовнішній вигляд ніби випромінює силу. Це високий і м'язистий чоловік з відмінною рисою у вигляді вогненного кольору волосся. Вони завжди зачесане назад, а на обличчі присутня щетина. Він носить довгий плащ з пластинами броні на плечах і захист верхньої частини тулуба і нижче пояса. Важкі чоботи закривають ноги до колін, але таке обмундирування аніскільки не заважає йому користуватися своїми перевагами в бою. У сутичці з драконом Акнологией його тіло було сильно понівечене. Ліві кінцівки йому повністю відірвало, на грудях з'явилися два глибокі шрами, які довелося зашити. Замість ноги з рукою маг довгий час використовував дерев'яні заміни. Вони були не дуже функціональні, а тому з часом Гилдартс вставив собі броньовані протези. Нижня частина тіла перебинтована. Незважаючи на всі каліцтва, Клайв залишився одним з найбільш могутніх магів у всьому співтоваристві.


Гилдартс Клайв: персонаж аніме "Казка про Хвості Феї"

Характер

Слід зазначити, що Гилдартс Клайв є доброю людиною, здатним співчувати. Йому не чужа щирість, і він завжди з повагою ставиться до своїх ворогів в бою. Хоч в 99 із 100 випадків вони значно поступаються йому. Маг намагається стримувати свою руйнівну силу, щоб не стерти на порох навіть самого запеклого ворога. Клайв вірить, що нове покоління чарівників гільдії «Хвіст Феї» далеко піде і буде розвивати свої здібності. При всій його доброті від Гилдартса часто виходять проблеми. Коли він повертався зі своєї столітньої місії, побачив, що місто почало перебудовуватися на ходу. Все заради того, щоб звільнити могутньому магу шлях до гільдії. Він часто неуважний і забуває про те, що одного її дотику достатньо для руйнування цілих будинків. Саме тому Клайв часто ходить крізь стіни, яких навіть не помічає. Персонаж любить увагу жінок і за весь час змінив 13 дружин, що згадується в серіалі. Саме тому він навіть не знав про те, що Кана його дочка.
Гилдартс Клайв: персонаж аніме "Казка про Хвості Феї"

Навички

Здібності Гилдартса Клайва безпосередньо пов'язані з його магією Катастрофи. Це різновид Руйнування, при якій маг поділяє предмет на дрібні частини. Такий трюк можна провернути з людиною, при цьому жива істота розділиться на безліч маленьких копій самого себе. Клайв може скасувати заклинання, і тоді нормальний вигляд повернеться до супротивника. Стандартно Гилдартс веде бій за допомогою своїх рук. Він завдає удари колосальної потужності. «Крах Зла» – прийом з атакою знизу може запустити ворога в довгий політ по вертикалі. Його магія настільки сильна, що від однієї аури люди можуть падати на коліна і бути придавленными до землі. При цьому не обов'язково бути в безпосередній близькості до Клайва. Відчути його міць можна навіть на відстані. Ще однією перевагою героя вважається його стійкість. У бою він може витримувати безліч атак. Сам факт його битви з Акнологией свідчить про силу позамежного рівня.

Популярі новини
Загрузка...