"Готика 3": зброя, де знайти, вибір зброї, типи, моди, проходження, квести, сюжет гри і персонажі

245 0 Новини високих технологій

Зброю у "Готиці 3" – спеціальна різновид спорядження, що дозволяє посилити персонажа і зробити його набагато могутніше. Принцип ігрового процесу влаштований таким чином, щоб шукати більш потужне спорядження і битися з небезпечними ворогами. При цьому відразу озброїтися не вийде, так як герой володіє декількома навичками майстерності володіння тим або іншим зброєю, тому доведеться прокачувати ще й здібності. Часу для цього знадобиться багато, але якщо ви зможете розвинути всі спеціалізації, то герой стане непереможним. Тому не будемо тягнути час і відразу приступимо до розгляду доступного спорядження.

Озброєння в грі

Спочатку може здатися, що зброя в "Готиці 3" не грає основної ролі, так як в ігровому пригоді є могутня магія. Але поспішаємо відзначити важливий нюанс: деякі вороги володіють повним захистом від заклинань і доведеться з ними битися врукопашну. Не варто забувати про те, що для посилення магії знадобляться палиці, а вони є своєрідною зброєю. Тому намагайтеся збирати великий арсенал, щоб у вас був вибір із різних варіантів. Так ви забезпечите гарантоване проходження багатьох випробувань і зможете підбирати обмундирування залежно від квестів і ворогів. А які саме види будуть доступні, про це ми поговоримо далі.


"Готика 3": зброя, де знайти, вибір зброї, типи, моди, проходження, квести, сюжет гри і персонажі

Різновиди озброєння

Список зброї в "Готиці 3" досить великий, тому для зручності ми розділили його на класи:
 • Дворучне обмундирування. Цей напрямок включає в себе габаритне спорядження: сокири, молоти, алебарди і багато іншого. Як правило, даний тип зброї має високий шкоди, але для використання знадобиться дві руки, що виключає можливість застосовувати щит. Ще одним неприємним моментом є повільні удари, які не підходять для знищення спритних супротивників.
 • Одноручне обмундирування – універсальний тип зброї, здатний наносити швидкий шкоди. У порівнянні з першим варіантом, шкоди можна завдати не так багато, але натомість користувач отримує можливість застосування щита для захисту.
 • Палиці – магічні пристрої, які можна використовувати виключно двома руками. Зазвичай це зброя має довгу дерев'яну основу і яку-небудь цікаву верхівку. Що стосується властивостей, то вони спрямовані на захист або посилення магічних заклинань.
 • Луки – ця категорія включає в себе типи озброєння зі стрілами, дає можливість завдавати шкоди здалеку. Як правило, це луки та арбалети, серед яких можна відшукати масу цікавих варіантів. Але на просторах гри вони не володіють особливою потужністю, тому гравці схильні використовувати озброєння для ближнього бою.
 • "Готика 3": зброя, де знайти, вибір зброї, типи, моди, проходження, квести, сюжет гри і персонажі
  Незважаючи на те що типів зброї в "Готиці 3" не так багато, вони мають досить широкий арсенал. Для порівняння варто відзначити, що кожна різновид включає в себе від 10 до 25 видів, у сукупності для використання доступно понад 70 елементів спорядження. Головне, уважно читати характеристики і враховувати те, що зброя для ближнього бою можна покращувати за допомогою накладення магічних заклинань і заточування у коваля. Залишилося тільки розібрати розташування обмундирування.


  Де відшукати це спорядження?

  Де знайти зброю в "Готиці 3"? Відповісти на це питання відразу не вийде, так як гра досить велика і є кілька способів отримання спорядження:
 • Купівля у торговців – у процесі пригоди ви знайдете велику кількість різноманітних купців і ковалів, які із задоволенням продадуть вам обмундирування. Головне, не забувати вивчати його асортимент, щоб встигати придбати найбільш цікавий варіант зброї.
 • Підземелля – хоч небезпечних місць в грі не так багато, в них заховані скрині. Якщо ви зможете здолати страшних монстрів і пройти випробування, то отримаєте в нагороду новеньке спорядження.
 • Нокаут для NPC – у грі ваш герой володіє повною свободою. Він може досліджувати оточення, красти і навіть атакувати NPC. Правда, якщо битися обережно і не добивати суперника, то він просто впаде в нокаут і через деякий час постане. Цей спосіб відмінно підходить для того, щоб роздобути цікаві види зброї у різних квестових NPC.
 • Оточення – не забувайте уважно досліджувати кожен куточок світу. Ви відшукаєте безліч цікавих місць, де будуть схованки з обмундируванням, яке вам точно знадобиться.
 • "Готика 3": зброя, де знайти, вибір зброї, типи, моди, проходження, квести, сюжет гри і персонажі
  Тепер ви знаєте, де знайти зброю в "Готиці 3". Так, прямої інформації немає, так як часом деякі їх різновиди генеруються випадковим чином. Тому залишається тільки уважно спостерігати за оточенням і своєчасно використовувати можливість оновити свій арсенал.

  Якою зброєю краще користуватися?

  А яку зброю краще в "Готиці 3"? Відповісти однозначно на це питання не вийде, так як все залежить від навичок вашого героя і особистого стилю гри. Хтось може позиціонуватися на використанні дворучних мечів, а інші користувачі з задоволенням почнуть прокачувати заклинателя. У будь-якому випадку ви відшукаєте найбільш потужна зброя в процесі гри, головне, слідувати нашим рекомендаціям. А в якості прикладів наведемо кілька видів озброєння вищої якості:
 • "Лють Инноса" – дворучний меч, який здатний завдавати колосальної шкоди. При цьому зброя вражає ворога з високою швидкістю і практично не витрачає витривалість головного героя.
 • "Краш Морра" – великогабаритний арбалет, що вистрілює величезними болтами. Ця зброя належить оркам, і заволодіти ним буде не так просто. Зате якщо у вас вийде, то вражати цілі ви зможете на великих відстанях.
 • Цибуля Демона – потужний і витончений цибулю, створений з кісток і наділений темною магією. Володіти цією зброєю можуть лише самі вправні стрілки.
 • Меч Майстра – смертоносний довгий меч, яким можна маніпулювати лише однією рукою. Даними зброєю володів справжній майстер фехтування, прийшла пора і вам довести свою майстерність.
 • "Готика 3": зброя, де знайти, вибір зброї, типи, моди, проходження, квести, сюжет гри і персонажі
  Якщо ви станете володарем цієї зброї, то можете вважати себе могутнім воїном. Правда, для використання вам знадобляться не тільки прокачані характеристики, але і максимальний рівень майстерності.

  Процес проходження гри

  Як ми вже відзначали вище, зброю в "Готиці 3" відіграє важливу роль у плані проходження пригод. Правда, розглядати абсолютно всі доступні завдання ми не будемо, так як їх дуже багато. Основна сюжетна лінія спрямована на те, щоб ви зібрали 12 кубків, які розкидані по континенту. Хтось особисто вам їх віддасть, а з ким-то належить битися. Головне, постаратися зняти магічний купол у столиці континенту, щоб проникнути туди і допомогти місцевим відновити порядок і знищити орків.
  "Готика 3": зброя, де знайти, вибір зброї, типи, моди, проходження, квести, сюжет гри і персонажі
  Але не поспішайте, так як проходження гри передбачає вибір. Ви можете стати на бік загарбників орків і допомогти їм здійснити розпочате. Тільки варто розуміти всі наслідки відіб'ються і на вашій подальшій репутації. У будь-якому випадку нейтральний статус буде складно утримати і сторону конфлікту все ж доведеться вибрати.

  Варто відзначити, що саме проходження гри в основному буде полягати у виконанні завдань по зачистці території і пошуку зниклого вантажу. Часом доведеться битися з різними ворогами і навіть брати участь в дуелі. Тому намагайтеся не пропускати квести і виконувати їх все, нагородою вас точно не скривдять.

  Цікаві квести

  Найбільш цікаві завдання будуть попадатися вже ближче до кінця гри. Наприклад, квест на зв'язки зброї в "Готиці 3", який пропонує зібрати цілий арсенал озброєння для початку війни. До речі, це завдання доведеться проходити, незважаючи на вибір сторони конфлікту: орки або люди.
  "Готика 3": зброя, де знайти, вибір зброї, типи, моди, проходження, квести, сюжет гри і персонажі
  Іншим цікавим квестом стане розвідка, підготовка магів і збір різноманітних матеріалів. У будь-якому випадку грати буде цікаво і захоплююче, шкода тільки подібне реалізовано в сюжетної лінії. Побічні завдання не такі цікаві. Вони однотипні, але виконуються досить швидко.

  Персонажі з гри

  В процесі пригоди ви зустрінете велику кількість різноманітних героїв, правда, далеко не всі вони будуть унікальними і цікавими. Ми пропонуємо лише звернути увагу на наступних NPC:
 • Ксардас – колишній наставник і спаситель головного героя. Щоправда, в цій частині пригоди є заклятим ворогом всіх людей.
 • Зубен – засновник країни асасинів.
 • Король Робар II – боягузливий володар місцевих земель. Сховався від загальної загрози в своїй столиці під магічним куполом.
 • Дієго – близький друг і надійний товариш головного героя.
 • Мильтен – доброзичливий NPC-маг, який допомагає вам у процесі пригоди.
 • Ластер – ще один вірний товаришу, який потрапив в полон до оркам.
 • Горн – потужний і сильний NPC, який готовий стати опорою для головного героя.
 • Ватрас – могутній маг води.
 • "Готика 3": зброя, де знайти, вибір зброї, типи, моди, проходження, квести, сюжет гри і персонажі
  Власне, це всі ключові персонажі, які вплинуть на долю материка, полеглого під натиском війни. Ці NPC будуть супроводжувати головного героя і допомагати йому в особливо складних ситуаціях.

  Моди на озброєння

  На закінчення хотілося б розібрати питання щодо модів на зброю у "Готиці 3". Багато користувачі цікавилися подібним, але не могли нічого знайти. І це вірно, так як гра не підтримує які-небудь модифікації, які забезпечують додавання нових видів озброєння. Єдине, що можна використовувати, це мод під назвою Gothic 3: ReBalanceMod v2.0 який змінює всі характеристики зброї. Ніяких інших варіантів доповнень просто немає. Тепер ви володієте всією інформацією щодо гри "Готика 3". Вона не найкраща серед інших рольових ігор, але тим не менш приємна і атмосферна. Озброєння в грі предостатньо, є харизматичні персонажі, та й сам світ пригод досить гарний і цікавий. Тому не втрачайте часу і швидше вирушайте в дорогу.

  Популярі новини
  Загрузка...