Данмеры: імена, історія, особливості раси

303 0 Новини високих технологій

Нащадки кимеров, відмінні маги і вкрай вправні стрільці — імена данмеров Морровінда завжди пов'язані з неймовірними пригодами і незвіданими таємницями. Колись давно вони нічим не відрізнялися від альдмеров, але після загадкових обставин, які стали результатом виверження Червоної Гори, їх зовнішність зазнала серйозних змін. Це єдиний народ, представники якого змогли стати живими богами.

Данмеры: імена, історія, особливості раси

Зовнішність, характеристика та імена данмеров

Представники цієї раси, як і інші заходи, відокремилися від стародавнього народу прабатьків всіх мерів - альтмеров. Спочатку імена данмеров були кимерийскими. Сучасного вигляду вони набули до кінця Першої ери. Три великих героя, на чолі з легендарним Нереварином, змогли здолати натиск ворогів, але із-за непередбачених обставин вони стали богами. За це аэдра покарали весь народ кимеров, зробивши їх шкіру темною, а очі вогненно-червоними, після чого вони і стали данмерами. Імена данмеров дуже схожі на латинські і біблійні, що підтверджує їх божественні коріння.


Данмерский соціум

Народи цієї раси живуть клановим ладом. Всі данмеры розділені на кілька "будинків". Існують великі будинки і малі. Це сталося через культурної стагнації альтмеров. Кимеры відокремилися від них, почавши утворення незалежних племен. Таким чином і сталося поява 5 великих та 7 малих будинків. До подій третьої частини гри The Elder Scrolls, вони поклонялися трьом живим богам - Альмалексии, Сота Силу і Вивику. З обожнюванням їх данмеры припинили поклоняться даэдрическим принцам. Всі культура після виверження Червоної Гори була піддається величезним змінам. Всі старі храми були знищені, поклоніння "древнім богам" опинилося під забороною.
Данмеры: імена, історія, особливості раси
Данмеры рідко заводять розмови з представниками інших рас. Вони не люблять контактувати з іншими заходами або людьми. Є єдиним народом, що використовують рабську працю.

Популярі новини
Загрузка...