Докладно про персонажів Леві і Гажил з манги «Хвіст феї»

258 0 Новини високих технологій

Леві і Гажил з манги «Хвіст феї» грають далеко не саму просту роль. Спочатку вони представлені у вигляді звичайних членів гільдії чарівників, але поступово історія розкриває їх з іншого боку. Відразу варто відзначити, що ці персонажі об'єднані романтичної лінією, хоч і самі намагаються всіма силами заперечувати це. Тим не менше шанувальників манги вони радують своїм позитивом, цілеспрямованістю та силою. А щоб докладніше познайомитися з героями, слід спочатку звернути увагу на сам твір.

Що це за твір?

Гажил і Леві в манзі «Хвіст феї» є далеко не єдиними героями. Ця дивовижна історія про гільдії чарівників включає в себе величезну кількість персонажів, кожен з яких є унікальним. Сама суть оповідання зводиться до простої історії про магів, які змогли змінити світ, правда, платою стали постійні проблеми у вигляді темних особистостей і небезпечних заклинань. Саме гільдії чарівників стали порятунком для людей, адже завдяки їх могутності у населення з'явилася можливість впоратися з усіма небезпечними неприємностями.


Докладно про персонажів Леві і Гажил з манги «Хвіст феї»
Що стосується ключового місця, то таким став «Хвіст феї» – досить могутнє співтовариство, яке спільними зусиллями проходить через всі проблеми. З чим тільки не стикалися герої оповідання, починаючи зі злих магів, закінчуючи драконами і темним божеством. Але не будемо далеко заглиблюватися в сюжет і ближче познайомимося з нашими персонажами.

Особливості персонажів

В манзі Гажил і Леві володіють цікавими магічними особливостями. Дівчина розумна і може придумувати різні речі. Вона читає книги і постійно набирається досвіду. Складно назвати Леві могутньою чарівницею, але її пізнання в чарівництві дійсно вражають. Головною зброєю є магія голосу, здатна перетворювати слова у відчутні об'єкти або стихію.


Докладно про персонажів Леві і Гажил з манги «Хвіст феї»
Гажил – більш могутній чарівник, що володіє рідкісними заклинаннями вбивці драконів. Його навчав дракон на ім'я Металликана, який потім безслідно зник. Але процес вивчення магії не пройшов даремно, і Гажил тепер майстерно їй володіє. Він постійно змагається з Нацу і намагається стати сильнішим, що у нього непогано виходить. Основний магічною стихією є метал, з допомогою якого він витворяє заклинання.

Романтичні відносини

В манзі «Хвіст феї» Гажил і Леві часто з'являються в кадрі, але історія не особливо розкриває їх відносини. Якщо Биска і Альзак зіграли весілля і у них з'явилася дитина, то любов наших героїв розвивається не так швидко. Так, оповідання часто вказує на їх близькі стосунки, вірність і зацікавленість, але самі герої намагаються уникати щирого вияву почуттів. Хоча в деяких критичних ситуаціях вони готові пожертвувати собою заради другої половинки. Можливо, в наступних розділах любовна лінія буде розкрита, але поки що вона стоїть на місці.
Докладно про персонажів Леві і Гажил з манги «Хвіст феї»

Їх подальша доля

В манзі про Гажила і Леві розповідається багато подробиць. Приміром, розкриється, що дівчина досить могутній чарівник, а вбивця драконів і зовсім прийшов з далеко минулого в якості основного зброї проти Акнологии. Поки що складно судити про те, що чекає героїв попереду, так як манга продовжує виходити, і зовсім скоро нам обіцяють епічне продовження. Радує те, що поки у персонажів все добре, вони стали сильними і знову повернулися в улюблену гільдію, щоб захищати її та рухатися далі. Тепер ви володієте не всієї, але важливою інформацією про неоднозначних героїв всесвіту «Хвіст феї». Ми вважаємо, що це найбільш милі персонажі з усіх, про кого нам розповідають в оповіданні. Так, у кожного є недоліки і особисті принципи, але кожна їх поява радує і наділяє відчуттям тепла і віри в любов.

Популярі новини
Загрузка...