Моди на "Фар Край 3" на машини: подробиці і факти

233 0 Новини високих технологій

Моди на "Фар Край 3" на машини – найбільш цікавий напрямок, який викликає величезний інтерес з боку користувачів. Правда, справи з цим йдуть не так райдужно, як хотілося. Адже багато користувачів хотіли додати оновлений автопарк, як поліпшити зовнішній вигляд автомобілів і т. д. Але на ділі виявилося, що подібних модифікацій не існує, так як гра просто цього не підтримує. Але не варто засмучуватися через відсутність модів на машини" Фар Край 3", так як є тематичні додатки, які вам напевно сподобаються, а спочатку звернемо увагу на саму гру.

Що це за гра?

Це пригода в жанрі шутера від першої особи, гра пропонує користувачеві відправитися в мандрівку на тропічний острів. Відразу ж по прибуттю головного героя захоплюють лиходії, а його друзів вбивають. Тепер йому доведеться набратися сил, заручитися підтримкою місцевих жителів і постаратися помститися. Зробити це можна за допомогою різноманітного озброєння і спеціальних навичок. Для дослідження доступні широкі простори гри, можливість використовувати транспорт та інші цікаві особливості.


Моди на "Фар Край 3" на машини: подробиці і факти
Головне - уважно стежити за сюжетом, користуватися різноманітними порадами і не забувати застосовувати модифікації для отримання нових відчуттів. Так, моди на машини "Фар Край 3" не забезпечать головного героя новим транспортом, але дозволять без проблем поміняти деякі характеристики і зроблять автомобілі більш ефективними.

Які моди доступні для використання?

Різноманітні додатки забезпечують користувачів новими пригодами, контентом та іншими цікавими елементами. Можна розширити рамки гри і навіть повністю переробити оточення. Правда, іноді ігровий клієнт геть відмовляється сприймати деякі зміни, і в нашому випадку так сталося з модами на машини "Фар Край 3". Справа в тому, що у користувачів не вийшло якось змінити моделі і додати нові. Тому для використання залишилося доступна модифікація під назвою Medium mod v215 F. Вона трохи змінює характеристики транспорту, робить його значно швидше і ефективніше. Більше ніяких модів на машини "Фар Край 3" недоступно, що розчарував шанувальників.


Моди на "Фар Край 3" на машини: подробиці і факти
Але не поспішайте засмучуватися, так як крім зазначеного напряму існує цілий набір інших модифікації. Деякі з них пропонують нову місцевість для дослідження або оновлені випробування, часом моди можуть змінити систему використання озброєння. У будь-якому випадку, у вас з'явиться можливість насолодитися грою з абсолютно нового боку. Наведемо як приклад кілька цікавих модифікацій:
 • Hereticus – відкриває доступ до всього наявного озброєння без потреби його відкриття в процесі гри. Крім цього, в якості бонусу додано преміумне озброєння.
 • Ziggy's Mod v403 – універсальне додаток, переробне всі приціли, балістику і баланс зброї. Тепер перестрілки стануть складніше і більш тривалими.
 • Immersive Sound – повністю переробляє всі звуки гри, роблячи оточення більш реалістичними, постріли гучними, а природу приємніше.
 • Згаслий вулкан – додає нову карту для дослідження з невеликим набором квестів і скарбів.
 • Незважаючи на те, що моди на машини "Фар Край 3" відсутні, є багато варіантів приємно провести час і насолодитися оточенням. Різнобічні модифікації зачіпають практично всі сторони гри, покращуючи їх або додаючи нові елементи.

  Варто ними користуватися?

  Як і раніше, ми дуже рекомендуємо не використовувати доповнення при першому проходженні гри. Це може зіпсувати враження або зробити гру набагато простіше. Краще спочатку повністю пройти пригода без будь-яких доповнень, а вже потім в своє задоволення використовувати різноманітні моди для Far Cry 3. Головне - уважно читати опис модифікацією і намагатися підбирати тільки ті варіанти, які вам дійсно цікаві. А щоб ви не плуталися в різноманітті доступних доповнень, далі ми наведемо ряд найбільш цікавих і якісних додатків.
  Моди на "Фар Край 3" на машини: подробиці і факти

  ТОП модифікацій

  Щоб з великим задоволенням вивчати вже знайомі простори, необхідно використовувати кращі моди для Far Cry 3. Їх не так багато, але якість і надані можливості вас напевно порадують:
 • Far Cry Remake – універсальне додаток, який повертає всі карти з першої частини в нове оточення. Автор переробив всі деталі і тепер кожен може знову повернутися на них і з великим задоволенням повоювати.
 • Hardcore-мод змінює весь баланс гри і надає нові умови для виживання. Грати стане в рази складніше, а тактика стане єдиним засобом до перемоги.
 • MIX mod by Sabbat75 Final Update – глобальна зміна всього зброї з додаванням більш ніж 40 нових елементів для обважень. Тепер ви зможете створювати нові версії озброєння, вибирати патрони і просто відчуєте себе збройовим бароном.
  Моди на "Фар Край 3" на машини: подробиці і факти
 • Поки що це глобальні модифікації. Є ще безліч модов з новими картами, цікавими умовами для боїв і невеликими змінами балансу. Але все те, що ми перерахували, має набагато більшу вагу, ніж усі інші дрібні зміни. Тому можете шукати вільний час і сміливо тестувати нові модифікації. Приємних вам пригод!

  Популярі новини
  Загрузка...