System out println java — консольний вивід

273 0 Новини високих технологій

В Java можливий вивід даних будь-якого типу. Він реалізується за допомогою рядка коду System.out.println() в Java. Основна середовище використання методу — службові та демонстраційні програми. В інших типах додатків не застосовується, оскільки в них висновок здійснюється за рахунок графічних користувальницьких інтерфейсів з виконанням інших методів.

Що являє собою метод

В Java є потоки, за рахунок яких виконується функція виводу. Кожен з них подається як окрема інструкція, порядок виконання якої задає користувач. Потоки — сполучна ланка між системами вводу-виводу і фізичним пристроєм, тому принцип їх дії однаковий. Відрізняються лише застосовувані до них методи.


У мові програмування байтові потоки належать двом окремим суперклассам. Це InputStream - обробляє функції введення, а OutputStream — виводу. Вони потрібні для байтових потоків, а символьних існують класи Write і Read. Пакет java.lang входить у всі програми на Java. Він містить System, який використовує деякі стандартні елементи для виконання System.out.println().

Огляд синтаксису

Щоб розібратися, як команда працює на Java, слід зрозуміти роботу кожного окремого компонента System.out.println(). System — клас, до якого команда буде звертатися при виконанні. Він інкапсулює необхідні кошти з класів, які забезпечують роботу методу. Out — змінна, яка визначена класом Output і приймає потік. До неї звертається System. Він є екземпляром Output, тому має доступ до всіх його методів за принципами ООП. Println() — екземпляр класу Outputstream, іменований PrintStream. Він містить інструкції, що дозволяють обробляти дані, що виводяться на екран. Сюди посилається мінлива out. Як і в будь-яку функцію, сюди можна передавати аргументи.


Таким чином, для виведення рядка Hello, Java-програма звертається до System, а той, у свою чергу, до Output, а потім до PrintStream, які є екземплярами класу OutputStream і виробляють необхідні дії.

Приклади роботи

Роботу з методом можна забезпечити з допомогою терміналу ОС або середовища розробки. Перед цим створюється проект і клас з однаковими назвами. У вікні створення елемента можна поставити галочку на пункті головного методу. В результаті отримаємо код з необхідними для роботи даними. Введемо в блок головного методу main порожню команду виводу на консоль.
System out println java — консольний вивід
В Java метод system out println може виводити різні типи даних. Щоб вивести на екран рядок, необхідно в порожніх дужках як аргумент вказати набір будь-яких символів в лапках.
System out println java — консольний вивід
Метод може передавати значення змінних будь-якого типу. Для цього потрібно ввести без лапок назва змінної звідки буде братися значення.
System out println java — консольний вивід
Також можна передати значення декількох змінних і дій над ними разом із рядком.
System out println java — консольний вивід
Такий код виведе результат додавання змінних і рядків. Приклавши специфікатори і escape-послідовності до system out println java, приклади можна реалізовувати іншим способом.
System out println java — консольний вивід
Тут застосовується спецификатор %d, який приймає значення зазначених через кому аргументів. У даному прикладі немає переносу рядка. Його забезпечує метод println(), на відміну від print() і printf(), які не здійснюють перекладу. Досягти цієї функції можливо за допомогою escape-послідовності n. Її необхідно додати в рядок через пробіл в тому місці, де потрібен перенесення.
System.out.println() в Java має свої списки escape-послідовностей і запозичених з C++ спецификаторов.

Скорочений введення

Коли необхідно скоротити час написання коду і уникнути помилок, допомагають швидкі способи написання коду. Для того щоб швидко виконати скорочений введення System.out.println() на Java, необхідно ввести syso, натиснути клавішу Enter. Виконується це наступним чином.
System out println java — консольний вивід
При введенні короткої форми команди з'являються спливаючі доповнення. Натиснувши на одну з них, система додасть потрібний кінець інструкції. Таким чином, в Java реалізовані всі можливості виведення. Для того щоб глобально їх освоїти, достатньо трохи практики з застосуванням всіх викладених можливостей.

Популярі новини
Загрузка...