Докладно про велетнях "Скайріма"

152 0 Новини високих технологій

Велетні в "Скайриме" – раса величезних гуманоїдів. Їх нерідко зустрінеш, пасущими мамонтів на просторах тундри. Головна цінність монстрів – це рідкісний алхімічний компонент «Палець велетня». Його нечасто знайдеш у продажу у аптекарів, але зате обов'язково візьмеш з тіла убитого монстра, якщо, звичайно, вб'єш чудовисько. А зробити це на ранніх стадіях гри практично неможливо.

Докладно про велетнях "Скайріма"

Опис

Велетні – напіврозумні людиноподібні монстри з величезним зростанням. Від їх вчини здригається земля, а удари відкидають противника на кілька метрів. Ці істоти цілком миролюбні, але якщо ви зайдете на їх територію або нападаєте на мамонтів, то бою не уникнути. Причому слабкого героя вони вбивають за 1-2 удару. До того ж, монстри швидко бігають і роблять величезні стрибки. Тому перш ніж вступати в бій з настільки сильними супротивниками, варто прокачати бойові або магічні навички.


Де знайти велетнів у «Скайриме»

Ці монстри воліють жити в своїх таборах. Як правило, в локаціях живе за два велетня. Вони ведуть примітивне господарство і займаються розведенням мамонтів. Потрапити до табору можна, просто подорожуючи по світу, або при виконанні завдань від ярла. Список локацій з велетнями:
 • Водойма Холодний вітер північно-заході від Вайтрана.
 • Чорний Межа, потрапити в який можна через Альфтанд або Ральдбтхар.
 • Будинок снігопади на півночі від ферми Лорея, володіння Білий берег.
 • Скеля Гулдун біля підніжжя Глотки Світу.
 • Поцілунок секунди північніше Легковажну Піку.
 • Скеля Кам'яний пагорб, розташований на північно-заході володіння Білий берег.
 • Сонне дерево на заході від Вайтрана.
 • Табори монстрів представляють величезний інтерес для алхіміків, шукачів пригод і золота. Локації з велетнями розташовані навколо величезного багаття, складеного з стовбурів дерев. Нерідко на подібні «крутила» нанизані гризуни, з яких збирається інгредієнт «Смажена шкура злокрыса». Поруч в чанах збирається «Мамонтовый сир». А в самому таборі є скриня з рівневим скарбами.


  Докладно про велетнях "Скайріма"

  Моди «Скайріма» на велетнів

  Хочете відчути себе потужним істотою і дивитися на оточуючих по-справжньому зверхньо? Тоді встановіть патч «Велетень мод 1.0 х». Завдяки цій модифікації ваш герой стане зростанням з монстром, але при цьому залишить свій первісний вигляд. До того ж, разом з додатком ви збільшите шкоди від зброї, а також допустимий переносимий вага на 500 очок. Ще підвищиться швидкість бігу і висота стрибків. Якщо ж вам не вистачає звичайних монстрів і хочеться зустріти незвичайного супротивника, то встановіть плагін «Найбільший велетень 1.4». Ця модифікація розповість про нової історії. В ній вам доведеться знайти і перемогти величезного велетня, з якими не могли впоратися навіть могутні Соратники.

  Популярі новини
  Загрузка...