Випадкові події GTA 5 — огляд, особливості проходження та відгуки

303 0 Новини високих технологій

Випадкові події в GTA V – це невеликі місії, які ви зможете виконати в деяких місцях Лос-Сантоса та округу Блейн. У грі є 57 подібних завдань. Але щоб домогтися 100% проходження в статистиці, достатньо виконати 14 з них. У цьому матеріалі ми поділимося секретами випадкових пригод в ГТА 5.

Випадкові події GTA 5 — огляд, особливості проходження та відгуки

Загальний опис

Незважаючи на назву, всі випадкові події в GTA 5 відбуваються в певному місці на карті. Вони відзначені спеціальними іконками і бувають самими різноманітними: від гонок і перестрілок, до лову маніяка і порятунку нареченого після невдалого парубочого. Випадково лише час появи таких місій. Одні відбуваються тільки вночі, інші ж, наприклад, активуються під час дощу. Крім того, деякі з них можна пройти лише конкретним героєм: Майклом, Тревором або Франкліном.


Випадкові події GTA 5 — огляд, особливості проходження та відгуки
Якщо подія відбувається, то поруч з ним радар спалахує білим, і на карті з'являється крапка. Синій колір означає нейтральну дію, червоний – ворожих людей. Якщо точка різнобарвно блимає, це означає, що ви можете допомогти чи перешкодити людині. І вам вирішувати, як діяти в цій ситуації.

Які події можна пропустити

Більшість міні-місій регулярно повторюються в грі, інші ж відбуваються лише одного разу. Наприклад, ви часто будете ставати свідком пограбувань біля банкомату або побачите бронемашину. Але більшість подій унікальні, і відбуваються один раз за гру. Якщо рідкісне завдання сталося, а ви його пропустили, то з часом у вас з'явиться нова можливість. Для цього періодично повертайтеся до місця дії.


Досить важко виконати випадкове подія в GTA 5 «Симон Етарян». Це завдання відбувається після виконання завдання сюжетного «Додати у друзі». Але активно воно лише до завершення квесту «Пограбування ювелірного». Крім того, деякі події принесуть максимальний дохід лише перед певними діями. Наприклад, до першого вбивства Лестера варто завершити такі з них:
 • «Пограбування в окрузі Блейн».
 • «Місто веловоров».
 • «Похорон».
 • «Зірвана угода».
 • «Розбирання з дилерами».
 • Нагородою за виконання таких міні-місій стануть гроші, або підвищення навичок персонажів. До того ж практично завжди при проходженні випадкових подій Grand Theft Auto V ви можете поповнити свій боєзапас, зібравши спорядження з тіл вбитих ворогів.

  Якщо радар не бачить завдань

  Всі випадкові місії з'являються на певному етапі проходження сюжетної лінії. Більшість з них стають активними після завершення квесту «Труднощі», або виконання завдань диваків і інших незнайомців у GTA 5 «Старлетка в Вайвунде» або «Ласку». Якщо ви впевнені, що конкретне випадкова подія має відбутися вже, але його немає, то здійсніть наступні дії:
 • переграйте місію диваків;
 • заново пройдіть сюжетний квест;
 • прийміть участь в тріатлоні;
 • відвідайте стрип-клуб;
 • здійсніть заїзд в будь-якій гонці;
 • сходіть на побачення.
 • Періодично повертайтеся до місця події, і воно обов'язково станеться. Тільки не забувайте перевіряти, чи не з'явилися інші випадкові квести, інакше це не допоможе. Якщо вищезазначені дії не виправили ситуацію, то завершити гру і поверніться до неї пізніше. Як правило, перезавантаження допомагає активувати квести. Далі, вас чекає огляд випадкових подій GTA 5 Франкліна, Тревора або Майкла.
  Випадкові події GTA 5 — огляд, особливості проходження та відгуки

  Місто веловоров

  Виконати подію можна будь-яким персонажем. Зміст квесту полягає у поверненні власникам вкрадених велосипедів. Це підвищить рівень витривалості. До того ж вдячні власники надішлють вам акції Animal Ark, які згодом можна продати за 200000 $.

  Пограбування біля банкомату

  Це випадкове подія в GTA 5 відбувається досить часто, і воно доступне для всіх персонажів. Коли ви опинитеся на місці, то почуєте крик жертви грабіжника, а на радарі з'явиться синя крапка. Ідіть до місця призначення і розберіться з злодієм. Якщо ви залишите награбоване собі, то заробите 500 $. Віддавши гроші потерпілому, ви отримаєте в нагороду 50 $ і трохи підніміть шкалу спеціальних здібностей.

  Автобусна екскурсія

  Це розважальне випадкове подія в GTA 5 познайомить вас з пам'ятками Лос-Сантоса. Виконати його можна лише в денний час. Для цього сідайте в синій екскурсійний автобус, заплатите 40 $ і насолоджуйтеся поїздкою. Всього належить оглянути 12 місць. На це піде 20 хвилин реального часу.
  Випадкові події GTA 5 — огляд, особливості проходження та відгуки

  Аварія на будівництві

  Щоб пройти це випадкове подія в GTA 5 відвідайте будівельний майданчик у Маленькому Сеулі. Ви побачите, що труби впали на вантажівка з паливом. Щоб допомогти водієві, сідайте в бульдозер і розберіть завал з боку пасажирського місця. Якщо приберете труби поруч з водієм, то вантажівка вибухне, і ви загинете разом з персонажем. За виконання завдань ви заробите +2 бали до майстерності водія.

  Кинуті автомобілі

  У нічний час на пустельній дорозі ви виявите порожній трейлер BF Surfer. Перш ніж підійти до нього, гарненько подумайте. Як тільки наблизитеся до трейлера, з неї вискочить маніяк і вистрілить у вас з парализатора. Ви прокинетеся на рейках, в декількох метрах від мчить поїзда, до того ж без жодного клаптика одягу. А це не найкращий поворот подій. Якщо не хочете стати жертвою маніяка, то виконуйте завдання Тревором. Його здібності захистять від пострілу парализатора і ви зможете вбити нападника. У нагороду ви отримаєте диво-пістолет маніяка. Другий трейлер ви виявите в лісі вітряків. Машина красномовно погойдується, і біля неї чутні характерні стогони і зітхання. Якщо ви підійдете ближче, то побачите і коханців. Вони вискочать з трейлера і нападуть на вас «в чому мати народила». Убийте обох хлопців.

  Невдала операція

  Проходження випадкового події в GTA 5 почнеться в безвиході гірської дороги. Виконати завдання можна будь-яким персонажем. На місці виявите епічну картину: кілька машин поставлені кругом і всюди лежать трупи. Є парочка вижили персонажів. Один з них розповість, що угода між наркодилерами пішла по незапланованому сценарію. І попередить, щоб ви не лізли в цю справу. Поруч ви знайдете валізку з 25000 $. Це досить непогана нагорода, за наступні неприємності: на вас нападає банда, незадоволена невдалою угодою. Укладіть їх усіх.

  Похорон

  На півночі карти ви виявите парочку гангстерів, які намагаються закопати ще живу дамочку. Якщо ви виконували завдання Мері Енн за Франкліна, то ці персонажі будуть вам знайомі. У будь-якому випадку живу дівчину варто врятувати. Громили будуть відстрілюватися, так що убийте їх з машини або з дальньої відстані. Старання окупляться, так як ви заробите значну суму на тілах головорізів. Після перестрілки наведіть дамочку в почуття і відвезіть до місця призначення. По дорозі ви почуєте чимало цікавого від дівчини. В нагороду отримаєте повну шкалу спеціального вміння. До того ж дівчина, яка виявилася дочкою гангстера, зателефонує пізніше і заплатить 60 тисяч доларів. Якщо граєте за Тревора, то можете відвезти попутницю в табір Альтруїстів до канібалів. Але на грошову нагороду в цьому випадку не розраховуйте.
  Випадкові події GTA 5 — огляд, особливості проходження та відгуки

  Викрадення автомобіля

  Завдання складається з двох частин. Перша доступна кожному персонажу, друга – тільки Майклу. У частини №1 випадкової події GTA 5 доженете рожевий автомобіль. Його можна зіштовхнути з дороги або зупинити. Але зробити це буде важко. Тому переслідуйте машину, поки не закінчиться бензин. Убийте вылезшего злодія і повернути автомобіль власнику. У нагороду ви збільшите водійські навички. У частини №2 яка проходить біля аеропорту, грабіжник викине жінку з машини. Знайдіть злочинця і переслідуйте його, поки автомобіль не зупиниться. Убийте викрадача і поверніть тачку господині. Це дія підвищить навик водійського вміння, до того ж в подарунок ви отримаєте костюм, який надішлють поштою трохи пізніше.

  Порятунок вижили

  Це випадкове подія в GTA 5 може виконати будь-який персонаж, але воно стане доступним після того, як ви відкриєте Тревора в якості головного героя. Виявивши розбитий автомобіль на півночі острова, поговоріть з жінкою. Вона попросить довезти її додому. На місці призначення пані скаже, що її звуть Тилиана Мартінес і вона бажає стати членом вашої банди. Цю жінку можна використовувати в сюжетних завданнях при великих пограбуваннях. Але пам'ятайте, що виконувати подію слід на швидкісному автомобілі. Інакше дамочка помре від поранень, перш ніж довезете її до пункту призначення.
  Випадкові події GTA 5 — огляд, особливості проходження та відгуки

  Холостяцька вечірка

  Проходження випадкових подій в GTA 5 може потішити. У визначеному місці ви виявите хлопця, прив'язаного до стовпа. З одягу на ньому будуть лише рожеві труси, але найсмішніше – його чекають в церкві, адже сьогодні йому треба одружитися на коханій дівчині. Доведеться допомогти хлопцеві виплутатися з цієї історії. Для початку отвяжите невдачливого нареченого і відвезіть до будинку. Біля бунгало стоїть шикарний Enus Super Diamond. Пересідайте в автомобіль, поки хлопець переодягається. Їдьте до бару Hookies, і підберіть шафера. Він виглядає зовсім непрезентабельно, але хоч кільця не втратив. Тепер мчитеся до церкви. Тут ви станете свідком грандіозної сцени. У нагороду ви отримаєте Enus Super Diamond. Під час скандалу ніхто не помітить, як ви виїдете на цьому шикарному автомобілі. Без страху залиште його собі. В магазині така тачка коштує 250 тисяч доларів. Так що це цілком гідна плата за витрачений час.

  Втеча від папараці

  Це випадкова подія GTA 5 виконується будь-яким персонажем. На бічній алеї парку ви виявите актрису, вийшла з дому без макіяжу. Вона ховається від натовпу фотографів, які з задоволенням знімуть її в такому непрезентабельному вигляді. Відведіть зірку до машини і їдьте до місця призначення. Вас будуть переслідувати шість фотографів на мотоциклах. Не збивайте папараці, інакше провалите місію. Щоб скинути «хвіст», плутайте в провулках. Коли ви відірветься від переслідувачів, відвезіть дамочку додому. Вона нагородить вас скромною сумою 750 доларів. Якщо граєте за Тревора, то можете відправити актрису на «побачення» до Альтруїстів.
  Випадкові події GTA 5 — огляд, особливості проходження та відгуки

  Симон Етарян

  Це випадкова подія GTA 5 виконується Франкліном або Майклом. Якщо ви вважаєте, що недостатньо «поспілкувалися» з вірменським торговцем, то поверніться до персонажа. Увійшовши через парадний вхід, ви переконаєтеся, що тут чекають зовсім не дружньо. Біля дверей вірменина стоїть озброєний охоронець. Але хіба це зупинить? Постинаєте громилу або убийте і йдіть далі. Усередині ви знайдете ще одного охоронця, а останній вискочить з-за задньої двері. Поспілкуйтеся з торговцем і йдіть позбавлятися від зірок розшуку. Нагородою за завдання стануть готівку, яку ви знайдете у охоронців.

  Культ Альтруїстів

  Подорожуючи по дорозі, ви побачите, як двоє неохайних громив схоплять дівчину. Франклін і Майкл обов'язково захочуть врятувати даму від покидьків. Тим більше що негідники почнуть палити в героя, варто йому наблизитися. Тому убийте громив, не виходячи з машини, після чого відвезіть дівчину до будинку. Вона заплатить за порятунок 80 $. Якщо граєте за Тревора, то відносини з Альтруїстами будуть інші, більш дружні. Але тільки спочатку. Після виконання місії «Нервовий Рон» ви отримаєте лист з пропозицією, привозити в табір сектантів людей до «вечері». І канібали обіцяють щедро заплатити за кожну жертву. Тепер ви можете відвозити невдачливих попутників прямо в лігво людожерів. За кожну постачання «живого товару» вам заплатять тисячу доларів.
  Випадкові події GTA 5 — огляд, особливості проходження та відгуки
  Після четвертої привезеної жертви, у канібалів прокинеться «живий інтерес до самого Тревору. Коли вас приведуть у табір, і людожери почнуть свій ритуал, ви виявите, що валяється автомат. Хапайте зброю, ховайтеся за валуном і вбивайте їх по одному. Не поспішайте виходити з укриття, адже в цілому доведеться вбити 15 людожерів. Коли з'явиться відповідний момент, запрыгните на терасу церкви, що стоїть лівіше валуна. Тут ви знайдете хороший арсенал. Аптечка захована на сторожової вежі. Коли вб'єте всіх сектантів, не поспішайте йти з локації. Недалеко від воріт на ґанку лежить валіза зі значною сумою. Він і стане вашою нагородою.

  Відгуки про випадкові події

  Гравцям припала до душі ідея з такими пригодами в GTA 5. Зокрема, вони зазначають, що випадкові події роблять місто більш живим. До того ж, пригоди дозволяють відволіктися від додаткових і сюжетних місій. І роблять проходження більш насиченим і цікавим.

  Популярі новини
  Загрузка...