Краща броня для мага в "Скайриме"

284 0 Новини високих технологій

Руйнування, чаклунство, зміна, відновлення та ілюзія — п'ять шкіл магії "Скайріма", що включають в себе групи схожих за властивостями заклинань. Для того щоб маг ефективно їх використовував, йому мало одного тільки високого рівня навику, ще потрібно відповідне обмундирування. Броня мага в "Скайриме" дозволяє поліпшити такі показники: зменшення витрати мани для певної школи (одяг майстра школи) або для всіх заклинань відразу (одіяння архимага), збільшення запасу мани або швидкості її регенерації.

Одяг або броня?

В класичному варіанті маг використовує одягу, дають бонуси, перераховані раніше. Як правило, в "Скайриме" одяг для мага має дуже низький показник захисту, але це компенсується такими заклинаннями, як "Дубова плоть" і "Кам'яна плоть", що збільшують параметр захисту, але тільки в тому випадку, коли на персонажа не надіта броня. Спеціальний одяг можна отримати кількома способами: знайти в скринях, забрати в якості трофея у поверженого ворога, отримати в нагороду за виконання квесту, купити у торговця або, нарешті, зробити самому.


Одяг на супротивників по своєму ефекту буде відповідати класу заклинань, використовуваних ними в бою з гравцем. Зовсім інша ситуація з бронею для мага в "Скайриме". Більше немає необхідності використовувати заклинання для підвищення класу захисту, так як рівень захисту екіпіровки вже сам по собі досить високий, особливо після поліпшення в кузні.

Броня мага в "Скайриме"

Виконуючи квести, можна отримати особливі комплекти з унікальними властивостями. Наприклад, обладунок "Старих богів" (легкий) підсилює:
 • навички скритності (+20%),
 • руйнування (-15% витрати мани),
 • стрільби (+20% більше утрати від лука),
 • а також дає підвищення магії (+30 одиниць).
 • Все це дозволяє наносити шкоди режиму скритності, адже це все-таки легкий обладунок, до того ж, підсилює скритність. Якщо є достатньо добре прокачаний навички ковальської справи, можна гранично сильно поліпшити показник захисту для комплекту, що ставить його на рівень важкої броні. Дається в нагороду за виконання квесту «Змова Ізгоїв». Зовні ідентичний звичайної броні ізгоїв.


  Краща броня для мага в "Скайриме"
  "Пекельна броня Азидала" (важкий) дозволяє:
 • паралізувати супротивника, коли той завдає удар з певною ймовірністю;
 • ходити по воді;
 • поглинати 50% магії від заклинань противника;
 • чаклувати заклинання на більш далекі відстані, але при цьому витрачати більше мани.
 • Незаперечною перевагою в бою з супротивниками, б'ються тільки в ближньому бою, буде можливість атакувати з води, де ніхто не зможе дістатися до персонажа. Також можливість чаклувати на далекі відстані дозволить перемагати магів, чиї атаки не долітають до персонажа, що стоїть, наприклад, у середині озера. Можна отримати за квест «Розкопки».
  Краща броня для мага в "Скайриме"
  До броні мага в "Скайриме" також відносяться маски драконівських жерців. Незважаючи на те, що вони являють собою важкі обладунки, їх властивості як ніколи підійдуть для мага:
 • "Накрин" — маска збільшує запас мани на 50 одиниць, зменшує витрати мани для шкіл відновлення і руйнування на 20%. Квест: "Будинок Пожирача світу".
 • "Морокеи" прискорює відновлення магії в два рази (на 100%). Квест: "Посох Магнуса". Маска не дається в нагороду за виконання завдання, а просто перебуває в локації, куди неможливо потрапити, окрім як під час виконання квесту.
 • "Вокун": чаклунство, зміна та ілюзії працюють ефективніше (витрата мани знижено на 20%). Аналогічно попередній — знаходиться в локації для квесту "Сувій для Ански".
 • Краща броня для мага в "Скайриме"

  Альтернативні варіанти

  Є ще один спосіб отримати обладунок, який ідеально підходить для мага, - встановити моди.
  Існують для "Висування" моди на броню мага, що не порушують баланс гри і, у той же час, дають помітні переваги. Наприклад, мод: "Броня бойового мага 1.1". Ефекти від даного комплекту наступні: зменшені витрати мани при чаклунстві на 15%, додаткова мана +50 збільшення швидкості відновлення магії +100%. Ще один мод "Броня мага Порожнечі". Набір адаптований як для чоловічих, так і жіночих персонажів. Кожна частина комплекту дає бонус до певної школі магії, ці зачарования можна відключити опціонально. Броню після установки мода можна відшукати під колегією Вінтерхолда в підземеллі.

  Висновок

  Броня мага в "Скайриме" — гідна альтернатива звичайним підсилює одягу. За своїми властивостями вона може значно вплинути на хід гри.

  Популярі новини
  Загрузка...