Корисні поради при проходженні «Володар кілець: Війна на півночі»

203 0 Новини високих технологій

Проходження «Володар кілець: Війна на півночі» - це кривава історія, що розгортається у всесвіті Володаря кілець. Вийшла гра в 2011 році. Можна з упевненістю стверджувати, що це перша жорстока гра по даній всесвіту. Розробники з Snowblind Studios додали в неї багато відірваних кінцівок, насильства і ріки крові. Будемо сподіватися, що це не остання така гра. Розробники нарешті вирішили змінити напрямок у своїх іграх і перейшли на більш дорослу аудиторію, яка не боятися більш суворих реалій в битвах. Гра також зберегла і кооперативне проходження, завдяки чому ви можете зібратися з ще двома своїми друзями і насолоджуватися спільними баталіями.


Коротко про сюжет

Корисні поради при проходженні «Володар кілець: Війна на півночі»
Проходження гри «Володар кілець: Війна на півночі» починається зі знайомством з трійкою компаньйонів. Гном, ельфійка і слідопит разом намагаються дістатися до містечка Брі в добре відому готель «Баский поні». Там вони повинні зустрітися зі своїм ватажком – Арагорном. Війна кільця все ближче, а значить місцевість навколо ставати більш небезпечною. Разом вони проводять невелику нараду, доповідаючи про ситуацію в окрузі. Трійка розповідає про кривавих походах назгулів, які співпрацюють з Агандауромом. Це ватажок банди на Півночі. Більш того, стає очевидним те, що Саурон всіляко прагне підтримувати його, щоб доставити неприємності і почати війну зі своїми ворогами на безлічі фронтів. Арагорн все також залишається всередині таверни, так як йому було доручено чекати там четвірку хоббітів. Гном, ельфійка і слідопит відправляються на бій з Агандауром.


Варто дбати про спорядженні компаньйонів?

Корисні поради при проходженні «Володар кілець: Війна на півночі»
Під час проходження «Володар кілець: Війна на півночі» ви можете отримувати новий досвід, зброя та спорядження, що неодмінно будуть корисними під час боїв. Про себе ви можете подбати, а що на рахунок ваших товаришів? Їх амуніція автоматично прокачується під час гри. Ви не можете давати їм якесь спорядження. Хіба що, ви вирішите, що знайдений артефакт буде ідеально підходити для вашого товариша. Але будьте обережні, адже ви не зможете повернути віддану річ. Так що діліться з компаньйонами тільки тим, що ви точно не будете використовувати для себе.

Як перерозподілити очки навичок і вмінь?

Якщо ви хочете внести зміни в ті поліпшення, що зробили собі, можете звернутися до торговця і у нього купити жетон. Він дає можливість скинути всі навички. Незважаючи на те, що вони доступні протягом всієї гри, отримати їх досить складно, адже вони дуже дорого коштує. Отримавши потрібний жетон, потрібно зробити наступне:
  • Натисніть кнопку Tab, перед вами відкриється ваш інвентар.
  • Виберіть іконку мішечка, розташованого у верхній частині. Так ви відкриєте всі доступні для вас предмети.
  • Наведіть курсор на отриманий жетон і застосуйте його, виконавши команду «Використовувати».
  • Далі натисніть «Вихід».
  • Тепер в будь-який момент можете через клавішу Табуляції відкрити розділ з новим рівнем. Там переназначьте всі отримані раніше навички та вміння, щоб зробити свого героя максимально смертоносним.

    Популярі новини
    Загрузка...