Torchlight 2 класи: опис гри, розвиток персонажів, поради та рекомендації

222 0 Новини високих технологій

У грі Torchlight 2 класи є одним з головних аспектів світу, адже від їх вибору залежить все подальше пригода. Усім користувачам необхідно підійти до цього рішення серйозно, адже вибір не того персонажа може вплинути на інтерес до сюжету і подальшим розваг. У даній статті буде коротко описаний кожен з існуючих архетипів. Мова йде про чотирьох основних і стількох героїв, які додаються за допомогою глобальної модифікації.

Максимальна простота

Серед класів у Torchlight 2 Ембер-маг є самим простим, але в той же час незвичайним. Цей архетип повністю покладається на свої активні вміння, завдяки яким завдає величезної шкоди. У нього в арсеналі є багато атак, які діють в області, а тому масове винищення ворогів для Ембер-мага - суща дрібниця. Вважається, що саме цей персонаж самий простий для освоєння, особливо на початкових етапах. Гравцеві залишається просто стояти далеко, використовувати свої елементарні атаки. Вихованцеві можна поставити атакуючий режим, щоб на нього в першу чергу звертали увагу.


Torchlight 2 класи: опис гри, розвиток персонажів, поради та рекомендації

Прихована лють

У грі Torchlight 2 класи різноманітні за своєю механіці. Наприклад, Ембер-маг повинен стоять далеко і пробивати снарядами по типу «Спис Магми» всі цілі. Берсеркер ж сильно відрізняється в цьому плані, адже йому необхідно підходити до ворога впритул. Він покладається тільки на фізичний тип атаки та удари з критичним втратою. Якщо коротко викладати суть, то користувач повинен стрибнути до першої мети, вирізати її, переміститися далі і максимально швидко заповнити шкалу люті. Коли вона буде на максимальному рівні, то критичний шкоди зросте і Берсеркера буде просто не зупинити. Навіть боси відчують його міць на собі. У прокачуванні необхідно комбінувати силу і спритність, щоб досягти максимального ефекту в бою. Цей клас відрізняється низьким запасом здоров'я, на що слід звернути увагу. Кинутися в гущу ворогів без чіткого розуміння своїх дій може бути небезпечно. Основні вміння Берсеркера – удари з різними ефектами. Він страждає від відсутності шкоди за площі, тому будь-які навички, які дозволяють контролювати натовп ворогів, які будуть на вагу золота.


Torchlight 2 класи: опис гри, розвиток персонажів, поради та рекомендації

Безліч варіантів

Одним з найбільш цікавих класів у Torchlight 2 є Інженер. Цей персонаж відрізняється в першу чергу тим, що свої навички повинен обирати у відповідності з тим видом зброї, яке планується використовувати. Наприклад, при нападі з дворучною зброєю потрібні спеціальні навички, які будуть посилювати його. Корисно буде збільшити швидкість атаки через пасивне вміння Heavy Lifting. Це лише один з безлічі варіантів. Деякі здібності дозволяють закликати собі на допомогу різні механізми. Один робот відновлює здоров'я, павуки атакують супротивників. Інженер може бути бійцем ближньої і дальньої дистанції одночасно. Якщо помістити гармату у другий слот, то нею можна буде користуватися. При виборі даного класу гравець повинен також звернути увагу на спеціальну шкалу посилення. Вона розділена на п'ять сегментів. Перший відповідає за посилення персонажа цілісно, а решта підвищують силу інших здібностей. Саме Інженер є тим класом, який можна прокачувати в різних напрямках і пробувати всілякі збірки.
Torchlight 2 класи: опис гри, розвиток персонажів, поради та рекомендації

Необхідність звертати увагу на тактику

У Torchlight 2 найкращим класом для любителів складнощів буде саме Стрілець. Цей персонаж відрізняється високою складністю і вимогливістю до гравця. Він повинен чудово оцінювати ситуацію і не дати себе оточити. В бою Стрілець повинен постійно рухатися, шукати шляхи для відходу і мати великий запас зілля для лікування. У нього маленький запас здоров'я, як у Берсеркера, але той може відновлювати його за рахунок активних умінь. У Стрілка такої можливості немає, плюс всі постріли занадто сильно з'їдають ману. Він може завдавати шкоди в стрибках, збільшувати дистанцію за рахунок різкого віддалення і має великий запас здібностей, які завдають шкоди всім ворогам в області. Різноманітність збірок Стрілка залежить від того, яка саме зброя буде використовувати гравець. Масивна гармата, цибулю, дробовик, два пістолети – навички в цих напрямках будуть трохи відрізнятися один від одного. Револьвери надають більшу швидкість, з лука можна бити на далекі дистанції. Щоб повністю освоїтися в якості Стрільця, необхідно багато практикуватися і пробувати різні набори умінь.

Перший додатковий архетип

Глобальна модифікація під назвою Synergies для Torchlight 2 додає проект цілих чотири нових класу, крім описаних вище героїв. Першим з них є Чарівник, який своєю механікою сильно відрізняється від інших персонажів. Суть в тому, що конкретна спеціалізація у цього класу відсутня. Він добре поводиться з різними стихіями, особливо з вогнем та електрикою. У гілках навичок для вибору вміння Чорнокнижника потрібні два ресурсу. Перший називається «Пекельне полум'я», другий - «Субстанція порожнечі». Ці матеріали генеруються в ході боїв. Перший, наприклад, з'являється після використання навичок, які пов'язані зі стихією вогню. Ще однією особливістю є можливість закликати собі на допомогу найрізноманітніших істот. Відмінним варіантом є вогненний дракон, який спалює всіх ворогів на своєму шляху. Чорнокнижник відноситься до тим класам, які поблизу стають легкою здобиччю. Йому необхідно підбирати віддалену позицію, благо вміння мають великий радіус атаки.
Torchlight 2 класи: опис гри, розвиток персонажів, поради та рекомендації

Танк з високим втратою

Моди на нові класи для Torchlight 2 також додають Палладіна. Цей персонаж з дворучною зброєю покладається на божественне провидіння. Його перевага в тому, що він може завдавати великої шкоди, одночасно відновлюючи собі здоров'я. Завдяки такій особливості Палладіна можна вважати танком. Дійсно, його вихованець має тільки допоміжну функцію. З навичок слід зазначити круговий удар з розколом броні, пасивні вміння, а також благословення різного роду. В Torchlight 2 гайд по класах неможливо зробити ідеальним, адже кожен користувач захоче вибрати збірку на свій розсуд. Тут же можна побудувати всю прокачування на усилениях архетипу. Активні навички будуть підвищувати потужність в захисному і атакуючому напрямках. Гравцеві залишиться тільки підходити до ворогів і воювати їх цілими натовпами. Другий варіант полягає в тому, щоб наділяти божественною силою зброю, можна також накидати дебаффы на всіх істот, щоб їх було простіше вбивати.

Армія помічників

Torchlight 2 класи: опис гри, розвиток персонажів, поради та рекомендації
Серед класів у Torchlight 2 Некромант також має деякі специфічні особливості. Він є справжнім повелителем світу померлих душ, і на це орієнтуються всі його навички. Основа цього класу полягає у заклику просто величезної кількості різноманітних істот. Сюди входить величезний кістяний дракон, скелети, зомбі та інше. Вони відразу ж кидаються в атаку на ворогів і кількістю тиснуть навіть переважаючі сили. При управлінні Некромантією слід враховувати два аспекти. По-перше, постійно стежити за кількістю мани і не забувати його збільшувати з підвищенням рівня. По-друге, необхідно чітко пам'ятати всі таймінги своїх навичок. Некромант обов'язково повинен мати в запасі вміння на випадок раптового нападу зі спини, поки основна армія покликаних істот буде битися в авангарді. Якщо справлятися з цими труднощами, то ніяких проблем в ході проходження не повинно виникати. Пасивні навички в трьох гілках варто прокачувати тільки на одиницю. Інші окуляри вкладати в посилення своїх помічників з потойбічного світу.
Torchlight 2 класи: опис гри, розвиток персонажів, поради та рекомендації

Альтернативний далекобійний клас

Додає Synergies мод у Torchlight 2 клас Рейнджер, який є останнім у списку існуючих. Цей персонаж вважається певною альтернативою Стрілку з такою ж спеціалізацією, але іншими вміннями. Суть героя в тому, що його необхідно прокачувати не через кількість активних умінь, як у Ембер-мага, а саме через посилення однієї навички. Наприклад, якщо взяти здатність «Шипи», то з далекобійних пістолетів чи арбалетів Рейнджер буде стріляти хвилями спеціальних снарядів. Всі наступні очки після прокачування рівнів слід відправляти в ті гілки, де постріли стануть обростати " додатковими ефектами. Особливо це стосується блискавки, а також отруєння. У параметрах слід брати спритність до показника 50% критичного шкоди, а решта вкладати в силу. В бою гравець просто без зупинки стріляє шипами на ворога, використовуючи іноді контроль або допоміжні вміння. Якщо відмінно володіти всіма складками на Стрілка, то з Рейнджером не буде ніяких проблем.
Torchlight 2 класи: опис гри, розвиток персонажів, поради та рекомендації

Вибір свого архетипу

У Torchlight 2 нові класи і старі однаково гарні по-своєму, якщо вміти використовувати їх сильні сторони. У одних персонажів їх простіше реалізувати, інші вимагають більше уваги і менше помилок. Кожен заслуговує на існування, а вибір залишається тільки за користувачами. Тут слід керуватися власними уподобаннями у веденні бою. При любові до чаклунства і простоті слід вибрати Ембер-мага або Чорнокнижника. Для дальньої дистанції підійде Стрілок, а поблизу хороший Берсеркер. Якщо ж визначитися складно, то можна брати Інженера, а збірку вибудовувати вже в ході пригоди. Гра дозволяє це робити і саме цим приваблює користувачів. Варто сказати, що фанати ніколи не обмежуються одним героєм, а завжди створюють їх кілька.

Популярі новини
Загрузка...