Орки-воїни. Походження та особливості прокачування орків в грі "Скайрим"

227 0 Новини високих технологій

Одна з найдавніших рас в грі. Орки-воїни - це великі, часто м'язисті, з темно-зеленою (рідко - сірої) шкірою, стирчать іклами і гострими вухами з натяком на эльфийское походження. Незважаючи на безліч теорій, вони не є зверолюдьми і не мають подібних предків. Офіційне ком'юніті не говорить про те, звідки насправді відбулися орки, що змушує фанатів на підставі наявних неточних даних будувати безліч різних теорій.

Звідки пішла земля оркская

Основна маса орків проживає на території гірського хребта Драконівські Міст і Ротгардских горах провінції Хай Року. Можливо, саме ці умови сприяли формуванню такої зовнішності.
Орки-воїни. Походження та особливості прокачування орків в грі "Скайрим"
Є версія, згідно з якою орсимеры на зорі епох стали схожі на огрів внаслідок тісного контакту зі злим богом Тринимаком. Існує величезна кількість книг, докладно описують їх історію, але все це не більш ніж теорії, записані в ігрову всесвіт. Так, наприклад, книга "Справжня сутність орків" говорить про те, що орсимеры є прямими нащадками стародавньої сутності хаосу і порядку (аэдра) Триманака, який деякими представниками раси визнається як більш могутнім, ніж верховне божество Ауриэль. Після того як аэдра був повалений і проковтнутий Боэтией, він став даэдрическим принцом проклять - Малакатом. Це зробило Триманака жорстоким і мерзенним на вигляд, можливо, разом з ним і змінився його народ. Саме після цієї події, однією з головних теорій, орки стали відкинутими.


Сила і таланти

З приводу цього базового атрибута годі й говорити. Величезна фізична сила "Скайриме" орка-воїна не має рівних. І це стосується не лише п'ятої частини. Навіть у Моровинде і Обливионе вони славилися неймовірними можливостями, пов'язаними з силою. В останній частині орсимеры мають вроджений талант, що дозволяє збільшити силу фізичних атак вдвічі, причому одержуваний шкоди буде також скорочено наполовину. Здібності носіння важкої броні збільшені для представників цієї раси на 10 а навички блокування, володіння одноручних і дворучним мечем, ковальської справи і зачарования обладунків - на 5. З такими бустами орки-воїни стають ідеальними бійцями на ближній дистанції.

Випробування Малаката

Орки-воїни. Походження та особливості прокачування орків в грі "Скайрим"
Можливо, саме покровителю і праотцу орсимеры зобов'язані своєю фізичною силою. З'являючись у різних образах, принц Даедра часто проводить смертельні битви, війни і турніри для перевірки своїх нащадків на міцність.

Популярі новини
Загрузка...