Королева Азшара у всесвіті WoW

463 0 Новини високих технологій

Азшара колись була красивою эльфийкой з білосніжною, блідо-блакитною шкірою. Тепер вона виглядає як змееподобное створення з жіночим торсом і живе на самій глибині океану. Що ж призвело до таких радикальних змін у її житті і зовнішності?

Ельфійка

Королева Азшара, що належить до раси високонароджених ельфів, правила своїм народом мудро і справедливо. Піддані обожнювали її і захоплювалися її незвичайною красою.
Королева Азшара у всесвіті WoW
Їй також не було рівних у мистецтві магії, але Азшара завжди хотіла більшого. І ось, добившись влади, вона віддала наказ побудувати палац на березі Джерела Вічності. Це величезне озеро було до країв наповнений чистою енергією, яка була так необхідна Королеві Азшаре для підтримки своєї могутності.


Джерело Вічності залучав не тільки ельфів, але і древніх могутніх титанів, одним з яких був Саргерас. Він переконав Азшару укласти союз. Коли ельфійка допоможе йому проникнути в її світ крізь колодязь, Саргерас перетворить її батьківщину в справжній рай на землі, а вона буде правити цими землями. Королева разом зі своїми наближеними довірилася йому.

Саргерас

Можливо, якщо б Азшара знала більше про це титані, вона і не пішла б на таку угоду. Але, опьяненная перспективами, що відкриваються, королева ельфів не відчула загрози. А адже Саргерас далеко не просто так носить звання Ворога всього живого і Повелителя хаосу.
Королева Азшара у всесвіті WoW
Після створення Палаючого легіону титан бачив свою мету лише у знищенні будь-яких видів життя у Всесвіті. Нічого не знаючи про це, Азшара своїми руками мало не впустила його на свою планету, але цієї трагедії вдалося уникнути.


Нага

Ще до того, як могутній титан зміг потрапити на Калимдор крізь Джерело Вічності, захисники планети зруйнували портал. Але от наслідки знищення Джерела були глобальними. Континент розколовся на кілька частин, а палац Королеви опустився на дно океану, хоронячи разом з собою правительку ельфів разом з усією її почтом. Довгий час вважалося, що Азшара загинула, було немислимо те, що після такої катастрофи міг хтось вижити. Але Королева знову з'явилася на континенті через тисячі років і вже в іншому вигляді.
Королева Азшара у всесвіті WoW
Тепер вже нагі вважали її справжнім божеством і готові були піти на смерть за своєю королевою. Використовуючи таку могутню армію, Азшара хоче захопити ті землі, які раніше належали їй по праву, але були втрачені з-за власного марнославства. Багато персонажі мають цікаву історію у Всесвіті WoW. Королева Азшара лише один з них.

Популярі новини
Загрузка...