Corpse Party: проходження, хороші і погані кінцівки

111 0 Новини високих технологій

Одразу ж варто зауважити, що взагалі у японської гри існує чотири частини, у всіх частин є об'єднуючий сюжет: дія відбувається зі школярами, які раптово зіткнулися з світом привидів. Тепер вони спробують вийти з цього світу і по можливості залишитися в живих, що зробити досить важко, оскільки приведення то і справа намагаються вбити персонажів усіма можливими способами, починаючи від банального удушення і закінчуючи влученнями ножиць в рот.

Історія

Ласкаво просимо в занедбані та зруйновані кімнати початкової школи, де мешкає безліч мстивих духів! Тут вас чекає багато небезпек для вашого тілесного існування, і вас будуть неодноразово намагатися нещадно вбити. Сподіваємось, що подорож вам сподобається, тому що воно скоро закінчиться і може тривати навіть вічність.


Corpse Party: проходження, хороші і погані кінцівки
Школа проклята. Сталося кілька інцидентів, результатами даних подій стали викрадення і вбивства щонайменше чотирьох учнів. Так, це сталося років 30 тому, але викрадення і смерті тривають донині. Тепер це абсолютно звичайна середня школа. Одна учениця, яка любить розповідати історії про привидів, робить з друзями ритуал, який служить запрошенням переміститися в інший простір - ехо давним-давно закритої школи, в якій відбулося безліч смертей. Як тільки ви потрапили на вечірку, у вас немає іншого виходу, крім як намагатися вижити. Всі, хто знаходиться в цих залах, рятуються разом зі своїми товаришами від духів померлих. Чи залишитеся ви тут назавжди або зможете вибратися, залежить тільки від вас.


Проходження Corpse Party відрізняється тим, що є істинне завершення, завдяки якому ви можете просуватися далі по грі, а є неправильне закінчення. Якщо ви спровокуєте якісь події, зможете потрапити в таке невірне закінчення. У персонажа є здоров'я - HP, яке показує скільки шкоди у вас залишається до смерті. Коли гравці проходять голови, вони зможуть розблокувати ще 10 додаткових розділів, що розширюють сюжет.

Сюжет

Одного разу зібралася компанія з декількох японських школярів. Це Сатоши Мошида, його дражнять за боягузтво, і його сестричка Юка Мошида.
Corpse Party: проходження, хороші і погані кінцівки
З ним дружить Наомі Накашіма. Такі персонажі - Йошики Кишинума і Аюмі Шинозаки.
Corpse Party: проходження, хороші і погані кінцівки
Вони вирішують провести ритуал, який нібито повинен об'єднати їх в якості друзів. Але вони зовсім не очікували, що станеться землетрус, після чого вони незрозумілим чином перенесуться в інший світ. Справа в тому що школа, де вони навчаються, була побудована на місці знесеного, де відбулося безліч вбивств і зникнень не тільки вчителів і співробітників, але й учнів. Досі ходить безліч легенд про неї. Привиди, які зустрічаються по дорозі, не всі налаштовані дружелюбно. Учні намагаються якимось чином знайти дорогу додому, але по дорозі відкривають жахливе минуле школи.

Перша глава

Японська гра починається з того, що Академія Кисараги влаштувала фестиваль. Після чого залишається кілька учнів щоб прибратися. Аюмі розповідає страшну історію: одна вчителька, яка працювала в Тендзін, впала з драбини, після чого загинула. Тендзін було вирішено знести, після чого побудували на цьому місці Академію Киросаги. Однак привид вчительки досі гуляє по академії. Відбувається це за певних обставин: на вулиці має бути дощ, а на годиннику 7:00 вечора, і якщо вона прийде, то світло неодмінно повинен згаснути. Вчителька може заглянути в клас і запитати, чи є тут хто-небудь.
Раптом світло починає гаснути, і відчиняються двері, ведуча в клас. Йошики говорить Сатоши щоб він пішов перевірити, але коли той це робить, двері різко відчинилися, і хлопець знепритомнів, а, виявляється, була винна вчителька Юй Шишидо, яка призвела Сатоши його сестру. Стає відомо, що завтра Майю Сузумото переведуть в іншу школу. Дівчинка пропонує здійснити ритуал вічної дружби, який називається Сачико-Сан.
Corpse Party: проходження, хороші і погані кінцівки
Відповідно до цього ритуалу вирізається паперова лялька, після чого кожен бере собі по шматочку. Ці шматочки потрібно зберігати. Учні вирішили виконати її прохання, провели ритуал і зібралися по домівках, але тут раптом стіни школи почалися трястися, і все учні потрапляли в невідоме місце. Коли вони прийшли в себе, то Наомі і Сейко опинилися разом, вони вирішили піти подивитися, де ж інші. По дорозі вони побачили труп, а також з'явився над тілом духа, який розповів їм ситуацію. Виявляється - це не просто школа, простір тут обгороджено, звідси ніяк не можна вийти і друзів своїх теж можна знайти. І тут з'являється дівчинка, одягнена в червоне, вона малює на дошці малюнок: 4 невеликих фігурки, 1 велика, і в великий в руках ножиці.
Corpse Party: проходження, хороші і погані кінцівки
Це Сатико Шизонаки, коли вона заспокоюється, вона може бути одягнена в біле, як у день своєї смерті. Смерть її мами зробила Сатико мстивим духом. На відео можна побачити початок гри.
Corpse Party: проходження, хороші і погані кінцівки
Тут показана історія, розказана вище.

Проходження

Якщо вас цікавить проходження Corpse Party (1 розділ), хороша кінцівка вам, природно, потрібна, щоб далі рухатися по сюжету. Слід розуміти, що Сейко і Наомі посваряться і розійдуться в різні боки. Що б Наомі не робила, все одно Сейко від неї піде. Наомі вирішує знайти подругу і вибачитися, вона відправляється шукати, але знаходить її в одній з кабінок туалету повішеною. Сейко все ще жива, і Наомі треба постаратися її врятувати. Щоб якимось чином дотягнутися до мотузки, Наомі відшукує відро, але там знаходиться якась гидота, яку треба вилити, щоб можна було його перевернути і на нього встати. Проте дівчина не встигає. Коли Наомі бачить, що Сейко померла, то плаче. В неправильній кінцівці з'являються примарні діти, які вбивають Наомі за допомогою ножиць, засовуючи їх в рот. Що робити, щоб цього не сталося? У класі 3А ви побачите труп, коли ви будете його оглядати, то побачите повідомлення, воно свідчить, що вам не можна дивитися на газету. Її можна прочитати, але двері зачиняться, і вам доведеться її відкривати. А також треба мати на увазі, що тінь може вас вбити, якщо ви будете занадто часто її чіпати. Вона все одно схопить Наомі і спробує задушити. Тінь повинна завдати їй стільки ушкоджень, щоб здоров'я персонажа впало до нуля, тоді тінь залишить її в спокої.

Покрокове проходження глави

 • Відкриття глави 1 закінчилося. Ідіть ліворуч до великої діри. Покличте Сейко. Поверніться вниз. Ідіть направо, вийдіть з кімнати.
 • Йдіть на північ. Вас чекає коротка сцена з газетою. Вам необхідна відкрита двері. Зустріньтеся з персонажем Сейко.
 • Тепер ви контролюєте Наомі і Сейко, місце - клас 1А. Вийдіть звідти через двері прямо в коридор.
 • Поверніться в клас 1A. Подивіться наліво від дверей. Поруч зі стіною видно дошка. Заберіть в інвентар. Вийдіть через ту ж двері, звідки увійшли.
 • Повернувшись в коридор, йдіть вниз до провалу. Дошка знадобиться вам, щоб ви змогли перейти. Ідіть до сходами.
 • Знайдіть свічку. Запам'ятайте, що свічки - це точки збереження! Сохраняйтесь кожен раз!
 • Ідіть до сходів в західний хол першого поверху.
 • На сході знайдете великий провал, там лежать туфельки. Ідіть вниз, внизу виявите двері до вестибюлю. Вона закрита; поверніться назад на сходи і заберіть дошку, підніміться на другий поверх.
 • Підіть прямо, застосуйте дошку, зайдіть прямо в клас 2А. Огляньте купу кісток і дізнаєтеся інформацію від духа. Там же з'являється дівчинка в червоному. Покиньте кімнату. Ідіть на сходи ліворуч.
 • На сходовій клітці побачите привид. Воно дасть вам ключ. Предмет важливий, щоб уникнути поганої кінцівки.
 • Підіть зі сходів, т. к. шлях наверх завалений, поверніться в клас 2А, огляньте малюнок, збережетеся, вийдіть з іншого двері.
 • Проходження частини 1-2 тут:
  Corpse Party: проходження, хороші і погані кінцівки
 • Ідіть направо. Перша закрита двері веде в клас 3A. Використовуйте ключ, щоб відкрити двері. Всередині ви побачите тіло. При огляді вийде повідомлення: «Що б ви не робили, не дивіться на газету».
 • Наомі нервує. Ігноруйте її і подивіться на газету. Двері зачиняться. Персонажі починають панікувати. Це має статися. Двері треба перевірити, верхній лівий кут, труп, газету, нижній правий кут і труп ще раз.
 • В середині кімнати вас чекає сцена. Після цього двері повинні відкритися.
 • Вийдіть з класу 3A. Північ марний - там провал, йдіть вниз.
 • Вийдіть на сходи, йдіть у східний хол першого поверху. Знайдете останки дівчини. Ідіть ліворуч до повороту. Ви побачите маленьке приведення; воно дасть вам корисну пораду. Знову йдіть вправо, побачите відчинені двері в клас 5А, увійдіть.
 • Побачите пурпурний світло на іншому кінці кімнати. Вийдіть у коридор і увійдіть в інші двері. Світло переміститься; запам'ятайте, де він, підіть. З'явиться нове приведення. Воно дасть вам підказку, як отримати цей предмет.
 • Зайдіть всередину, підіть до того місця, де було світло, натисніть Х, щоб залишити одного персонажа. Поверніться з іншого боку кімнати і підійдіть до світла. Ви отримаєте ключ.
 • Підіть з класу. Поверніться на захід на розвилку, ступайте на південь, а потім на схід. Поверніться на сходи і на 2 поверх.
 • Перша закрита двері праворуч - це лазарет. Там знаходиться свічка, збережетеся.
 • Внизу знайдете сірники, візьміть їх.
 • Вийдіть, йдіть вгору, вліво і вниз, знайдіть дошку і заберіть її. Йдіть вниз по сходах вгору і вліво до провалу. Використовуйте вашу дошку. Побачите сходи, підніміться на третій поверх.
 • Перша двері на заході - туалет для хлопчиків. Вам потрібна друга двері - туалет для дівчаток. Перевірте другу кабінку ліворуч, вона заблокована. Спробуйте повернутися до сходів. Побачите сцену.
 • Спробуйте спуститися вниз по сходах. Наомі не дозволить тобі піти. Поверніться назад до другої кабінці, і Сейко приєднається до вас, коли ви ввійдете, тепер можна піти.
 • Спустіться по сходах. Побачите сцену. Увійдіть у лазарет.
 • У правому нижньому куті є свічка. Збережетеся. Прямуйте до ліжок, щоб викликати сцену. Знайдіть шину і бинт біля столу. Сейко піде. Наомі не зможе - двері зачинені. Прямуйте до верхньому правому куті, там вас чекають кілька сцен. Повторіть спробу. Підходьте до столу, потім до дверей знову, щоб побачити червону тінь.
 • Ця тінь вб'є вас, якщо торкнеться кілька разів. Уникайте тіні і повертайтеся до дверей. Спробуйте спалити волосся з дверей сірником. Це не спрацює; у верхньому правому куті білий шафа, там медичний спирт. Поверніться до дверей, уникаючи тіні і використовуйте сірники і спирт.
 • Сейко повертається, коли ви йдете. Ви посваритеся, вона піде. Ідіть ліворуч. Слідуйте за голосом до передпокою нагорі.
 • Увійдіть у другі двері, перевірте другу кабіну зліва. Вийдіть і знайдіть поруч брудне відро. Поверніться всередину і спробуйте використати відро.
 • Друга глава

  Проходження Corpse Party 2 глави теж залежить від деяких обставин. Тут замкнені Йошики Кишинума, Аюмі Шинозаки, і Майя. Майю вб'ють на очах у Аюмі. Йошики піддався нападу Ешикази, Юй спілкується з привидом.
 • 1-2. Не дивитися в обличчя Реу Ешизавы. Інакше Йошики помре.
 • 2-3. Дух вселяється в Аюмі, після чого вона йде у вестибюль, потім у Західний хол, але в центрі холу в гру вступають струни, які розрізають Аюмі навпіл. Якщо Йошики не зможе відключити важелі, він загине. Що треба робити: не йти за Аюмі, а якщо все-таки підете, то розмовляти з нею не потрібно. Слід відправитися наверх, де ви знайдете клас 1А, він буде заколочен, нам знадобиться обценьки. Там же знаходиться один з важелів, який потрібно активувати. У класі 4А знаходиться ще один важіль, його також потрібно активувати.
 • 3-4. Дух знову вселяється в Аюмі. Скільки б Йошики не намагався її заспокоїти, у нього це не вийде. При неправильних діях вона зіштовхне його зі сходів, після чого він зламає собі шию.
 • 4-5. Як тільки ви прочитаєте п'яту частину записки, знайдену у жертви, Аюки помре, а Йошики буде поїдати її труп. Записки потрібно перечитати всі 5 але у них є порядок появи. Першу ви знайдете недалеко від класу 4А, там ще поруч лежить труп. Біля нього знаходиться записка. Біля вестибюля на півдні знаходиться ще одна. Вам потрібен клас 1А, за яким знаходиться приховане приміщення. Там ви знайдете третю частину. 4 і 5 шматки знаходяться в головній будівлі в холах, тільки 4-я - в Східному, а 5-я - в Західному.
 • Проходження Corpse Party дається нелегко, оскільки мстивий дух може зашкодити вам, це Реу Ешизава, і вам слід уникати його. Один дотик вас не вб'є, але зруйнує кристал, який необхідний для хорошого кінця. Краще всього використовувати маневрування рачки навколо примари. Далі треба знайти голову і тіло ляльки, які знаходиться недалеко від чотиристороннього перехрестя. Якщо піти на захід, можна знайти голову. Вам потрібен північ, а на повороті поверніть на схід і знайдете тіло ляльки.

  Покрокове проходження глави 2

 • Йдіть вниз, т. к. вгорі великий зазор. Знайдіть сходи, на сходовій клітці об'єкт, що світився на землі. Це ключ.
 • Візьміть його і поверніться в коридор, прямуючи ліворуч повз дверей. Відкрийте останню ключем.
 • Ви зустрінете привид. Спробуйте піти через другий отвір. Привид вам не дозволить.
 • Тепер ви граєте за Йошіко. Вийдіть з класу і прямуйте ліворуч. Там провал. Поверніться в клас і поговоріть з Аюмі. З'явиться свічка. Не забудьте зберегтися.
 • Ідіть ліворуч і вгору до сходів. Підніміться в західний хол. Перша двері (де була вчителька) закрита. В кінці на поличці страшний малюнок.
 • Спустіться вниз. Йдіть вниз, побачите клас 1А, там пурпурний світло. Вийдіть, йдіть до сходовій клітці. Аюмі залишить свічку. Збережетеся.
 • Ідіть вправо і вгору. Ви побачите чотири тіла. Продовжуйте йти до розвилки. Ідіть ліворуч, увійдіть у відкритий клас 4А (поряд записка жертви).
 • У класі побачите привид маленького хлопчика, це Реу. Можна ходити поруч з ним, не можна дивитися прямо на нього (в очі). Внизу в лівому куті обценьки. Взяти його. Залишити кімнату.
 • Ідіть вправо. Внизу труп і записка, розмова з привидом. Поверніться назад, йдіть вниз до трупів. Після розмови з Аюмі вона втече.
 • Йдіть за нею у вестибюль, там ще одна записка. Підійдіть до Аюмі, поговоріть з нею, вона знову до вас приєднається.
 • Залиште кімнату, але будьте насторожі! У грі Corpse Party привид хлопчика буде переслідувати вас, і від нього важко ухилятися. Поверніться назад, вийдіть знову і уникайте його.
 • Перейдіть через провал увійдіть у другій дверний проріз вліво, щоб знайти клас, де ви почали. Ідіть у верхній лівий кут, щоб знайти дверний проріз. Застосуйте обценьки. Йдіть усередину. Там же записка жертви. Використовуйте важіль в лівому верхньому кутку (як крісельце). Подивіться сцену.
 • Поверніться в клас 4А. Використовуйте важіль.
 • Залиште клас і прямуйте ліворуч, а потім назад. Привид, як і раніше стежить за вами, тому будьте обережні!
 • На сходах ви в безпеці. Підніміться до другого поверху.
 • Аюмі поставить ще одну свічку. Використовуйте її.
 • Пройдіть повз відкритої двері і йдіть вгору по коридору. На розвилці ідіть прямо на сходову клітку. Зайдіть в туалет для хлопчиків. Там вас очікують сцени. Підіть. Підійдіть до Аюмі і поговоріть з нею. Біля туалетів праворуч лежить записка жертви і пояснення про одержимості. Не спускайтеся по сходах, пройдіть повз Аюмі і йдіть знову в туалет для дівчаток. Огляньте чорне пляма від першої та другої кабінки ліворуч, перш ніж піти.
 • Після сцени Аюмі приєднається до вас. Йдіть вниз у Східний хол і ще вниз. Слідуйте за примарою в лазарет. Не підходьте до привидів, покиньте лазарет пізніше. Ви побачите ще одну сцену. Спустіться в східний хол.
 • Привид все ще тут, і його слід уникати. Прямуйте ліворуч після перехрестя. Підніміться по сходах і йдіть прямо до сходів. Голова ляльки тут. Спустіться назад по сходах в західний хол, вправо і по другій сходах.
 • Прямуйте на схід до розвилки, йдіть на північ до наступної розвилки на схід, ви знайдете тіло ляльки (там, де туалети) і отримаєте Дух Пентиуса.
 • Ідіть спочатку на захід, а потім на південь. Йдіть на схід провалу і вгору по сходах до лазарету. Віддайте дітям ляльку.
 • Після цього вони потягнуть Шинозаки. Ідіть вгору за фінальними сценами голови. Це може здатися неправильним, але це те, що має статися.
 • Кілька порад наостанок:
 • Краще малювати схеми поверхів, де ви були, позначаючи класи та кімнати, а також всі стратегічно важливі місця. Так ви будете мати уявлення, де ви були, і куди можна або треба йти.
 • Від примари хлопчика краще ховатися в кімнатах або на сходах.
 • Сохраняйтесь як можна частіше.
 • Далі буде ще складніше! Приємної подорожі!

  Популярі новини
  Загрузка...