Повелитель Зони для ТЧ: особливості та основні можливості

177 0 Новини високих технологій

"Повелитель Зони для ТЧ" - універсальна і велика модифікація для гри "Сталкер", яка додає досить велика кількість різноманітних поліпшень. Починаючи з можливості стати "богом" в грі і закінчуючи цікавим контентом, абсолютно все стане доступно для простого обивателя пригоди. Порівняно з іншими великими модифікаціями, даний мод забезпечує лише доступ до віддаленого контенту на релізі ігрового проекту і не більше. Баланс при цьому абсолютно не зберігається, але, тим не менш, все виглядає іграбельним. Залишилося тільки розібратися з основними особливостями цього доповнення.

Чит-плагін доповнення

Мод "Повелитель Зони для ТЧ" в першу чергу відкриває спеціальний плагін для користувачів. Він призначений для отримання особливої переваги в ігровому пригоді і дозволяє просто забути про якісь труднощі під час проходження. Завдяки використанню чита, можна отримати наступне:


 • Безсмертя - персонаж стане несприйнятливим до втрат і зможе проходити крізь аномалії.
 • Нескінченні патрони - тепер можна не хвилюватися про боєзапас, його завжди буде вистачати.
 • Вбивство з одного пострілу - забезпечує гарантоване знищення противника при попаданні.
 • Прискорення - дозволяє персонажеві швидко пересуватися і не втомлюватися.
 • Видимі аномалії - змінює колір небезпечних зон і підсвічує їх, показуючи безпечний шлях для проходження.
 • Відключення NPC - експериментальна можливість, яка прибирає абсолютно всіх персонажів, залишаючи вас наодинці з монстрами і іншими небезпеками.
 • Як бачите, "Повелитель Зони для ТЧ" - модифікація, яка здатна кардинально змінити уявлення про ігровому процесі. Достатньо скористатися спеціальним плагіном і вивчити ряд кнопок, які дозволять активувати чіт. Тільки пам'ятайте про те, що використання подібних програм може сильно зіпсувати враження від гри, тому рекомендуємо спочатку пограти в неї без мода.


  Повелитель Зони для ТЧ: особливості та основні можливості

  Покращена торгівля

  Іншою цікавою стороною мода "Повелитель Зони для ТЧ" в "Сталкері" є торгова система. Завдяки змінам, тепер головний герой може здійснювати операції з абсолютно будь-яким персонажем. Пропонувати і купувати можна все, починаючи з їжі закінчуючи зброєю і бронею. Якщо грати в стандартну версію гри, то відкрито продавати і скуповувати автомати і пістолети не вийде. В якості приємного бонусу мод "Повелитель Зони для ТЧ" забезпечує всіх торговців нескінченним запасом грошей. Тепер проблем з надлишком речей у вас точно не буде. Достатньо просто заглянути до Сидоровичу або в бар "100 рентген", щоб дочиста продати всі знайдені предмети.
  Повелитель Зони для ТЧ: особливості та основні можливості

  Потужна зброя

  Крім усього перерахованого, мод "Повелитель Зони для ТЧ" для "Сталкера" відкриває можливість особисто регулювати характеристики озброєння. Наприклад, ви знаходите автомат і озброюєтеся їм. Знизу в інвентарі відразу з'явиться плашка, що пропонує поліпшити зброю. Активуєте її і отримуєте доступ до редактора, який дозволить без проблем змінити основні характеристики. Можна зробити автомат слабким або поліпшити боєзапас. Є варіант підвищити шкоди до максимуму, і це дасть шанс збити військовий вертоліт. У будь-якому випадку ця можливість, як мінімум, виглядає цікавою і цікавою. Можете експериментувати і насолоджуватися новими видами озброєння.
  Повелитель Зони для ТЧ: особливості та основні можливості

  Транспорт на теренах Чорнобиля

  Нещодавнє оновлення доповнення "Повелитель Зони для ТЧ" приніс ще одну цікаву особливість, яка полягає в можливості застосовувати транспорт на просторах гри. Тепер біля кожного невеликого поселення можна буде використовувати автомобіль і покататися на ньому. Звичайно, про безпеку мови йти не може, так як під час поїздки ви можете не побачити аномалії і вони просто розірвуть вас, але в якості цікавого контенту транспорт відмінно зійде. Вже зараз можна використовувати такі види ТЗ:
 • "Газель";
 • УАЗ;
 • бронетранспортер;
 • легковий автомобіль.
 • Варто відзначити один неприємний нюанс мода "Повелитель Зони для ТЧ", який полягає в потребі заправляти транспорт. На просторах Зони складно відшукати пальне, і воно продається за великі гроші. Тому варто кілька разів подумати, перш ніж починати активно використовувати автомобілі. Але є в них і великий плюс, що полягає в можливості використовувати багажник і переміщатися по будь-якій місцевості.
  Повелитель Зони для ТЧ: особливості та основні можливості

  Варто використовувати мод?

  Ось ми і розібрали всі основні моменти доповнення "Повелитель Зони для ТЧ". Є в них свої плюси і негативні сторони, але поспішати встановлювати його точно не варто. Ця модифікація призначається виключно для приємного проведення часу і простих експериментів. Застосовувати доповнення в якості основного мода не варто, так як воно геть знищує баланс. А це вже псує враження від гри і не дозволить відчути атмосферу пригоди. Краще спочатку пройти пригода окремо від всіх доповнень, а вже потім починати експериментувати.

  Популярі новини
  Загрузка...