Графіті в "ГТА: Сан Андреас": що це і де знаходиться

486 0 Новини високих технологій

GTA: San Andreas - одна з самих різноманітних ігор в серії. Крім цікавої сюжетної лінії, гравець отримує купу додаткових завдань, досягнень і предметів, які розкидані по всій ігровій карті. Крім збору захованих черепашок, ви можете зафарбовувати графіті в "ГТА: Сан Андреас".

Опис завдання

В попередній частині серії "ДТА" гравцеві доводилося збирати статуетки. В San Andreas ці предмети змінилися черепашками. Крім цього, розробники вирішили запровадити новий вид збиральництва - зафарбовування графіті. Суть в тому, що початок гри оповідає про протистояння банд Лос-Сантоса. Однією з основних форм боротьби між бандами є завоювання районів. Кожен район позначається фірмовими малюнками на стінах, які свідчать про приналежність до тій чи іншій угрупованню.


Графіті в "ГТА: Сан Андреас" необхідно малювати за команду Грув Стріт, в якій полягає головний герой гри. Герою доступний тільки один тип написів - Groove St 4 Life. Також в районах ви знайдете ще один тип зображень за вашу банду (зелені). Крім них, на стінах будинків і парканів можна побачити графіті від Балласов - бузкового кольору, від Вагосов - оранжевого кольору.
Графіті в "ГТА: Сан Андреас": що це і де знаходиться

Початок завдання

Щоб почати зафарбовувати графіті в "ГТА: Сан Андреас", вам необхідно пройти кілька місій сюжетної лінії. Потрібно почати завдання Tagging Up Surf, в якому ваші колеги по банді розкажуть про те, наскільки важливо стежити за репутацією на вулицях і авторитетом. Важливу частину цього "іміджу" становить малюнок у своїй частині міста.


Героя привозять на одну точку і показують, як зафарбовувати графіті. Потім Сіджей повинен самостійно зафарбувати кілька будівель. Гра одразу ж видає підказку про те, як дістати балончик і почати малювати. Для цього необхідно за допомогою колеса миші знайти серед зброї балон. Натисніть праву кнопку миші біля стіни, щоб прицілитися. Після цього затисніть ліву кнопку миші, щоб почати розпорошувати фарбу. Після першого графіті в "ГТА: Сан Андреас" вам запропонують пробігтися по району і знайти ще кілька.
Графіті в "ГТА: Сан Андреас": що це і де знаходиться

Продовження

Під час цього завдання ви вперше зустрічаєтеся з Балласами - протиборчої угруповання. Якщо вони заважають малювати на стінах, їх можна відігнати. Там, де знаходиться графіті в "ГТА: Сан Андреас" (одне з перших), знаходяться кілька супротивників. Якщо ви почнете малювати, то банда нападе на вас. Щоб відігнати їх, потрібно розпорошити фарбу в обличчя. Противники на час закашляют, а ви зможете дописати напис. Наступне графіті знаходиться на даху будівлі. У цій частині завдання вас навчать забиратися на перешкоди. Після того як ви закрасите малюнок, вас помітить поліція. героям доведеться позбутися від переслідування. Приїхавши додому, Сіджей дізнається, що за зафарбовування всіх графіті в місті він отримає нагороди.
Графіті в "ГТА: Сан Андреас": що це і де знаходиться

Нагороди за 100 малюнків

Варто сказати, що настінні малюнки доступні лише в першому місті - Лос-Сантосі, оскільки саме тут проходить війна банд за території. В інших містах вам доведеться збирати мушлі. Після того як ви знайдете все графіті в "ГТА: Сан Андреас", в будинку головного героя з'являться постійні подарунки. До них відносяться автомат АК-47 коктейлі Молотова, ТЄМ-9 і обріз. Ви можете підбирати їх по мірі необхідності. Після збереження прогресу запаси зброї в будинку оновлюються.
Друга нагорода - поліпшення озброєння у вашої банди. Якщо зафарбувати графіті в "ГТА: Сан Андреас", ви зможете вербувати на вулицях членів банди Грув Стріт, які стріляють з MP5 Desert Eagle і використовують ножі. В результаті цього ви отримаєте деякі переваги перед іншими угрупуваннями в боротьбі за територію і в деяких інших сюжетних завданнях.
Графіті в "ГТА: Сан Андреас": що це і де знаходиться

Де знайти?

Тепер поговоримо про те, де все графіті в "ГТА: Сан Андреас". Знайти їх не так складно, як здається. Досить бути уважним і обстежити закутки, які вам здаються підозрілими. У кожному районі міста розташована від 1 до 11 рисунків. Найбільше їх можна знайти в східному Лос-Сантосі. Найменше (по 1 штуці) в районах Темпл, Вердант-Блаффс, Winewood. Якщо ви знайшли потрібну кількість точок в одному районі, то можете переміщатися відразу ж наступного. Існують ігрові карти, в яких зазначені всі 100 точок. В основному на таких картах показано вдома, на яких намальовані потрібні вам зображення, а сторону або кут вам доведеться шукати самим. Рідко колір напису зливається з тлом стіни, тому виявити картинку буде досить легко. Графіті в "ГТА: Сан Андреас" - це непоганий спосіб вивчення міста Лос-Сантоса і його закутків. Хто знає, може бути при проходженні ці місця зможуть врятувати життя героя від переслідування поліції або ворогів.

Популярі новини
Загрузка...