Машини Mafia 2: доступні моделі і російські авто

323 0 Новини високих технологій

Машини в Mafia 2 відіграють важливу роль як засіб для пересування по місту. Розробники змогли приділити пристойну кількість часу на створення автомобілів, що в підсумку стало причиною їх високої якості, деталізації і оригінального вигляду. Але фанати гри не стали зупинятися на досягнутому і почали активно створювати моди на машини в Mafia 2. Ми розглянемо найбільш примітні з них і детальніше зупинимося на російських моделях.

Автомобілі в Mafia 2

А для початку варто розглянути наявні транспортні засоби, які радують шанувальників гри з часів релізу. Перераховувати ми їх не будемо, так як загальна кількість моделей перевищує 30 штук, серед яких навіть є вантажівки, спеціальний транспорт і маса інших варіантів. Хіба що варто відзначити легендарний Berkley або Shubert, який має на просторах гри понад 10 варіантів комплектації.


Також в пригоді присутній невеликий варіант кастомізації, який пропонує можливість нанести певні відтінки кольорів і графіті на дверцята і капот авто. Автомобілі для Mafia 2 стали улюбленим елементом всіх фанатів. Правда, кататися на одному і тому ж поступово набридає, і користувачі почали створювати спеціальні модифікації для оновлення контенту.
Машини Mafia 2: доступні моделі і російські авто

Оновлений автопарк

Моди стали досить популярним напрямком для гри, тому вже зараз база включає в себе великий список поліпшень. Наприклад, можна додати такі машини для Mafia 2:
 • Walker rocket тяговий універсальний - модель залишилося стандартної, але покращилися характеристики і колеса.
 • BMW e34 - популярна "бандитська" машина, не відповідає атмосфері гри, але приносить масу задоволення під час їзди.
 • Renault Duster 4x4 - напевно ви знайомі з цією моделлю, тому не втрачайте часу і випробуйте її в умовах мафіозного пригоди.
 • Toyota Camry XV50 - навіть настільки популярний автомобіль може стати чудовим транспортом для віртуальної подорожі.
 • Cadillac Miller-Meteor 1959 ECTO-1 - машину мисливців за привидами при бажанні також можна додати.
 • Camaro - потужний автомобіль, який, на жаль, не викликає емоцій у перехожих NPC.
 • Porshe - як тільки ви станете головою угруповання, не забудьте додати цю машину в гараж. Вона стане відмінним показником вашого статусу.
 • Ми привели найбільш цікаві модифікації, які рекомендуємо вам спробувати. Єдиним негативним моментом використання модів на машини Mafia 2 є невідповідність атмосфері гри і неможливість використовувати кастомізацію авто. Що стосується установки, просто завантажуєте мод, знайшовши його по назві транспорту, і встановлюєте.


  Машини Mafia 2: доступні моделі і російські авто

  Моди на російські автомобілі

  А як йдуть справи з російськими машинами? Вони теж є і доступні для використання. Достатньо скористатися спеціальним ковпаком під назвою "Російські автомобілі", і він додасть десятки різноманітних моделей, серед яких поспішаємо відзначити наступні:
 • «Ока»;
 • «Газель»;
 • ВАЗ;
 • «Лада»;
 • «Волга»;
 • «Москвич»;
 • УАЗ.
 • Примітно те, що російські машини мають більш вдосконалену платформу, тому для них кастомізацію в грі використовувати можна. Що стосується якості, то моделі виглядають цілком приємно і цікаво. Під час їзди вони не викликають відрази, і всі функції - запалювання, фари, радіо, працюють у повному обсязі.
  Машини Mafia 2: доступні моделі і російські авто

  Позначаються моди на грі?

  Тепер залишилося тільки розібратися з тим, впливають моди на машини в Mafia 2 на геймплей. Насправді в плані ігрового процесу вони відмінно вписуються. Але страждає при цьому атмосфера, так як більшість доповнень створюються виключно на основі сучасних авто, які не дуже підходять до тимчасового каноном гри. Ще відзначимо, що далеко не всі моди стабільно працюють, особливо під час кат-сцен. Часом відбувається так, що персонажі просто проходять крізь двері або повністю зникає модель автомобіля, залишаючи тільки колеса. Варто розуміти, що додавання нових авто відбувається шляхом заміни існуючих моделей, тому невідповідності виникають виключно на технічному рівні. А виправити подібні помилки дуже складно.
  Машини Mafia 2: доступні моделі і російські авто
  Ось ми і розібрали доступні варіанти доповнень для машин в Mafia 2. Як бачите, досить багато нюансів, тому варто заздалегідь подумати: а чи варто взагалі цим користуватися. З іншого боку, пак з російськими автомобілями володіє хорошою якістю і визнаний кращим доповненням серед усіх існуючих аналогів. Можете особисто його протестувати, щоб забезпечити собі незвичайний, але приємний ігровий процес.

  Популярі новини
  Загрузка...