Вбрання Архимага в «Скайриме»: де знайти і для чого

264 0 Новини високих технологій

Вбрання Архимага в «Скайриме» - трикутна роба, яку носить глава Колегії Вінтерхолда. Що в ній особливого, і може її дістати протагоніст, а також які можуть виникнути труднощі при носінні цього одягу? Про це піде мова в статті.

Роба

Вперше дане вбрання зустрічається при відвідуванні голови Колегії Вінтерхолда - Савоса Арена. Зовні схоже на пончо з трикутним фартухом, є капюшон. З-за останнього неможливо носити шолом. Але з налобними обручами і масками драконівських жерців проблем не виникає.
Вбрання Архимага в «Скайриме»: де знайти і для чого
Жіноча версія роби Архимага в «Скайриме» виглядає трохи інакше: трикутник, спереду розсічений навпіл.

Характеристики

«Лахи» можна отримати після завершення ланцюжка квестів «Окр Магнуса» від Колегії Вінтерхолда. Володіє наступними властивостями:
 • всі заклинання протагоніст витрачає на 15 % менше магічної енергії;
 • збільшує рівень магії на 50 одиниць;
 • +100 % до швидкості заповнення магії.
 • Роба Архимага в «Скайриме» згодиться завзятим заклинателям, використовують магічні вміння практично на кожному кроці. Звичайно, якщо зосередитися на конкретній школі магії, то можна отримати одяг, дає більший бонус по витраті мани. Але тільки вбрання Архимага «Скайріма» сприяє отриманню універсального бонусу на всі напрямки.


  Чити на робу

  Ще один варіант отримання заповітної одягу - прописати консольну команду player.additem 0007C932 1. Вказані цифри є ID комплекту. Після введення коду у «Скайриме» предмет переміститься в інвентар гравця. В TES V: Skyrim присутній таємна кімната, де знаходяться всі речі з гри. Щоб туди потрапити, достатньо прописати чит coc qasmoke. Але одяг Архимага виглядає в схованці інакше:
 • відсутній капюшон;
 • має червону підсвітку в інвентарі замість синьої;
 • не володіє властивістю +50 до магії;
 • якщо протагоніст розгулює в місті в такому вбранні, стражники відпускають набагато більше жартів в його бік, пов'язаних з чаклунськими вміннями.
 • Вбрання Архимага в «Скайриме»: де знайти і для чого
  Разом з особливостями вбрання Архимага «Скайріма» вніс в гру ряд багів. Деякі з них вельми забавні:


 • якщо поверх роби надіти якусь маску Драконячого Жерця, то у персонажа зникне голова, проте збережуться всі необхідні характеристики;
 • при врученні цієї одягу каджиту Дж'зарго або данмерке Брелине Маріон з Колегії Вінтерхолда ці двоє повністю оголятся, але робу Архимага не надінуть - будуть бігати голяка;
 • вкрай рідко гравець отримує не одну, а відразу три мантії (причини не відомі);
 • у персонажа, надів талморские чоботи разом з нарядом, зникають ноги;
 • маска проходить крізь капюшон, якщо носити таку разом з цією робой.
 • Підсумок

  Не можна сказати, що одяг Архимага в «Скайриме» грає дуже важливу роль. Звичайна річ, що видається за цікавий квест, яка стане в нагоді лише тим, хто віддає перевагу шлях магії. Заклинатель, що ввібрав в себе знання всіх шкіл, усвідомлює, яку важливу роль відіграє запас магічної енергії. В бою відсутня щіпка магії може зіграти фатальну роль. Наприклад, не звернені у втечу Драугры, нападники натовпом, можуть легко забити насмерть невдалого чаклуна, якого не вистачило буквально пари одиниць мани на заклинання якого-небудь розлякування нечисті.
  Вбрання Архимага в «Скайриме»: де знайти і для чого
  А прокачування відповідних навичок (без чітів) займає тривалий час. Бо одіяння Архимага в «Скайриме» - відмінне підмога для різнобічно розвиненого чарівника. Крім того, Довакин-маг, вивчив всі магічні напрямку до найвищого рівня, та ще й володіє драконьими криками, представляє серйозну загрозу для будь-якого супротивника. У такому випадку саме час заходити в опції і ставити складність гри на максимум, щоб отримати найбільшу кількість задоволень від проходження. Адже який сенс бігати по локаціях, вбиваючи всіх ворогів практично одним клацанням. Тільки справжні труднощі допоможуть відчути насолоду від гри.

  Популярі новини
  Загрузка...