Аваддон Разоритель: проходження гри, опис персонажа

420 0 Новини високих технологій

Аваддон Разоритель — новий Магістр Війни, зібрав в єдиний громящий кулак розрізнені легіони відступників, які сховалися в Оці Жаху після Єресь Хоруса. Воїн Хаосу зайняв місце полеглого в битві примарха, щоб продовжити його справу, але не повторити помилок. Про цього персонажа всесвіту Warhammer 40000 піде мова в статті, як і про його спустошливих Походах проти Імперіуму Людства, за що він і був прозваний Руйнівний.

Аваддон Разоритель: проходження гри, опис персонажа

Аваддон до Єресі. Місячні Вовки. Сини Хоруса

Капітан першої роти легіону Місячних Волков славився своїм запальним характером. Але з-за бойових заслуг характеризувався як могутній воїн, герой і вірний син свого примарха — Хоруса Луперкаля. Не можна сказати, що Легіони Астартес славилися добротою і чуйністю, адже їх створювали як зброю вічної війни з метою захоплення Галактики, знищення ксеносов і тих, хто не бажає прийняти Імперські Істини.


Двоїста натура Езекіля виявлялася по-різному: він першим увірвався в битву, але дозволяв собі низкоинтеллектуальные висловлювання на адресу братів. Був багатьма поважаємо і багатьма нелюбим. Незважаючи на генетичну спорідненість зі своїм примархом, прославленим тактиком, видатним стратегом і дипломатом, Аваддон не успадкував від нього нічого, окрім фанатичної відданості і жорстокості в бою. Відрізнявся особливою неприязню до ксеносам, тому після нападу на колонію Кинебрахов виступив з різкою критикою позиції Хоруса, що бажає провести переговори з человекоподобной расою Интерексов. Езекіль почитав свого примарха як батька і лідера, тому завжди слідував настановам, чим заслужив почесне членство в Морнивале. Капітан мав досить значною для космодесантника зовнішністю: він був більший за своїх побратимів, вищий на зріст і мав низький голос. Відмінною рисою була манера заплітати волосся в пучок, що нагадував пальму або тотем давнього ідола. Завдяки цьому персонаж Аваддон Разоритель пізнаваний на численних артах тематики Warhammer 40000.


Капітан в усьому слідував за своїм примархом. Коли легіон був перейменований в Синів Хоруса, Аваддон радів більше ніж сам Луперкаль. І коли наречений Магістром Війни примарх ступив на шлях Хаосу і пішов проти Імператора Людства, Езекіль пішов за ним.
Аваддон Разоритель: проходження гри, опис персонажа

Єресь Хоруса

Поки зрада Магістра Війни не стало очевидним, Езекіль всіляко захищав репутацію легіону, але зірвався, коли прийняв рішення про усунення прикомандированих до легіону літописців, які критикували дії Хоруса. Брав участь в зачистці Истваана lll від лояльних космодесантників, які зуміли пережити вірусну бомбардування. Іронія долі в тому, що він боровся проти тих, кого недавно називав своїми братами по Морнивалю. «Останнім Засіданням» братства став поєдинок Абаддона і Гарвеля Локена, з якого перший капітан вийшов переможцем. Ближче до кінця Єресі він на власні очі спостерігав, як Хорус бився з Імператором Людства і програв. Наповнений люттю Езекіль зі взводом термінаторів витіснив лояльні загони (які були більше стурбовані надання посильної допомоги пораненому Всеотцу) з баржі «Мстивий Дух» , після чого зняв бойової кіготь з тіла померлого примарха і відступив в Око Жаху.
Аваддон Разоритель: проходження гри, опис персонажа

Після Єресі

Ми забували Імперіум в тій же мірі, що Імперіум забував нас, хоча з часом наші битви почали виливатися у реальний простір. Нашої ворожнечі стало тісно в самій пекла. Аарон Дембскі-Боуден, «Кіготь Хоруса» Ще не отримав прізвисько Розорителя Аваддон довгий час знаходився в гордій самоті на борту «Мстивого Духу», безмовно дрейфував на кордоні Ока Жаху. Згідно з роману «Кіготь Хоруса», перший капітан багато осмислив і переоцінив. Новий Аваддон - вже не запальний рубака, а навчений досвідом харизматичний лідер. Якщо для Імперіуму громадянська війна закінчилася відступом легіонів єретиків в Око Жаху, то для останніх битва не закінчувалася ні на хвилину. Будучи маріонетками Згубних Сил Хаосу, легіони воювали один з одним по всьому Окр Жаху, вторячи протиборчим амбіціям своїх могутніх владик з Імматеріума. Аваддон був вище цього. Він не бачив ніякого сенсу в постійних міжусобицях і поставив перед собою мету відвоювати місце в Галактиці. Навчений помилками батька, Езекіль не бажав ставати лялькою в руках Темних Богів. Те, що він запропонував бажаючим приєднатися, являло собою багатообіцяючу авантюру: набіги з метою пограбувати і піти, щоб так поступово відвоювати собі володіння. При цьому новий лідер рекомендував забути про сліпому слідуванні за прімархами, які піднеслися до хвиль Варпа і залишили своїх дітей.
Там, де вмовляння не допомагали, застосовувалася тактика залякування — все для того, щоб згуртувати розрізнені банди истребляющих один одного єретиків в єдиний кулак.
Аваддон Разоритель: проходження гри, опис персонажа

Чорні Хрестові Походи

За свої спустошливі набіги на володіння Імперіуму новий лідер отримав прізвисько Разоритель. Аваддон в Warhammer 40000 є чимось на кшталт «третього шляху» для тих, кому не подобається тиранія імперії людей, яка загрузла в релігійному культі Бога-Імператора, і тих, кому не до душі доля маріонетки Темних Богів з-за згубних мутацій і загрози втратити власне "я". Новий Воїн б'ється не на славу Пантеону, а насамперед для самого себе і бойових братів, які відкинули геральдичні символи легіонів і примкнули до Єзекилю, офарбивши обладунки в чорний колір. Військові кампанії характеризувалися спустошенням імперських світів, які знаходяться поблизу до Окр Жаху. Перший удар був досить несподіваним, і перш ніж імперські сили зуміли контратакувати, єретики завдали колосального збитку світів Кадианских брами. У наступні 10000 років Аваддон Разоритель провів ще 12 хрестових походів. З боку здається, що всі вони закінчилися поразкою сил Хаосу. Насправді ж імперським літописцям були відомі справжні цілі Магістра Війни. Зібраний ряд могутніх артефактів, що дозволили Абаддону Разорителю нести свою волю не тільки людству, але і легіонам зрадників в Оці Жаху, а також їх прімархам. Наприклад, він отримав демонічний співаючий клинок Драк'Ниен, здатний розсікати обидві реальності.

Крім того, Аваддон Разоритель (фото можна побачити нижче) вивіз колосальну кількість ресурсів в Око Жаху, щоб побудувати «Вбивцю Планет» — корабель небаченої могутності, здатний руйнувати цілі світи в лічені години. Знайдені артефакти, а також підлеглі волі Розорителя демонічні сутності сприяли успішним пошукам в Оці Жаху примархів-зрадників і призову їх на службу. Так почався 13-ї Чорний Похід.
Аваддон Разоритель: проходження гри, опис персонажа

Кадія

«Підпорядкував собі Эмпиреев потоки, І все Легіони в руках втримав, Руйнівною волею смів гармидеру, Битися на Кадию ти їх покликав» Keepers of Death — Abaddon. Talon of Horus Битва настільки епічного розмаху, як битва за Кадию, так само як і події такого масштабу — ретельно продуманий комерційний хід від Games Workshop в розвитку всесвіту. Аваддон Разоритель в Warhammer 40000 — така ж значуща фігура, як Хорус або навіть сам Імператор. Тому з виходом нових редакцій настільної гри розвивається подальше сюжетне оповідання допомогою книг. На жаль, повноцінного роману про битву на Кадії поки немає (та й цикл «Єресь Хоруса» ще не дописаний), тому доводиться задовольнятися кодексами і правилами нових редакцій. Згідно з кодексом Чорного Легіону, від кожного примарха-відступника Воїн отримав дари, багаторазово підсилюють його армію. Крім того, до нього приєдналися численні демонічний орди, мутанти, єретики і ксеноси. Весь цей безбожний потік вистрибнув з Ока Жаху, ознаменувавши новий набіг на Імперіум.
У запаморочливої битві обидві сторони понесли значні втрати. Активовані Кадианские Пілони подарували надію имперцам, адже промінь світла, спрямований в самий центр варп-шторму, почав закривати Око Жаху. Але із-за нестабільності давньої системи, пішло не так. В результаті Кадія впала, війська Абаддона здобули перемогу, а нічим не стримуване Око Жаху почала розширюватися. В Галактиці виник варп-штром, відомий як Великий Розлом, що розколов Імперіум навпіл. Наступна мета Абаддона — Терра.
Аваддон Разоритель: проходження гри, опис персонажа

Інші проекти

Крім оригінальної настільної гри по всесвіту Warhammer 40000 написано безліч книг і створено комп'ютерних ігор. Найбільш відомими прикладами є нещодавно вийшов Dawn of War lll і знаходиться в ранньому доступі Warhammer 40000: Inquisitor — Martyr. Величезна кількість проектів хоч і цікаві, але являють собою лише реалізацію якої-небудь ідеї протистояння темних і світлих сил в «обгортці» WH40K. Складно сказати, чи існують ігри, описують знаменна подія всесвіту. Про те, щоб здійснити мрію рядового геймера і дати можливість пограти за яку-небудь відому особистість серії, навіть мови не йде. Ні в одному проекті немає персонажа Аваддон Разоритель. Відсилання до його Хрестовим походам прямо чи опосередковано присутні в ряді проектів. Найяскравішим прикладом є Battlefleet Gothic: Armada, що оповідає про Готичної Війні — вторгнення Розорителя в субсектор Готики. У вступному ролику постає сам Аваддон на флагмані «Вбивцю Планет». Існує додаток для Android під назвою The Horus Heresy: Legions, що представляє із себе карткову гру на зразок HearthStone. Одним із супротивників може бути Езекіль Аваддон зі своєю колодою карт.
Аваддон Разоритель: проходження гри, опис персонажа

Настолкі

Єдина можливість керувати таким харизматичним персонажем є у власників настільних ігор. У фанатському середовищі навіть хочуть жарти про «Безруком Абе», як би натякаючи на невдалі воєнні кампанії. Алегорія народилася з-за неякісних конструкцій окремих мініатюр Абаддона Розорителя, у яких відвалювалися руки зважаючи тяжкості.
Аваддон Разоритель: проходження гри, опис персонажа

Чутки

Всесвіт вічної війни, гротеску і похмурої готики до кінця не дописана і постійно розвивається. Як відомо, навіть мала частка невизначеності породжує масу чуток і домислів. Так у фанатських співтовариствах існує думка, що Аваддон Разоритель убитий на Кадії ножем у спину.В іншому джерелі під назвою White Dwarf № 286. Heroes & Villains of the 41ST Millennium автора Грема Макнилла зазначено, що Эльдрад Ультран вразила його в битві. Тим не менш офіційний статус Розорителя (згідно Games Workshop) — живий! Якщо Аваддон і зробить помилку, яка призведе до загибелі, на його місце обов'язково хтось прийде. Адже, як свідчить офіційний гасло проекту, «у темряві майбутнього є тільки війна».
Аваддон Разоритель: проходження гри, опис персонажа

Подальший розвиток

Багатьом шанувальникам настільки чудовою Всесвіту хотілося б прочитати книги, що описують такі ключові події, як Битва на Кадії або поєдинок Хоруса і Імператора Але офіційний розробник, судячи з усього, береже «найсмачніше» наостанок. Цикл «Єресь Хоруса» ще не дописана, але вже існує «Кіготь Хоруса» від Аарона Дембскі-Боудена, що оповідає про події після громадянської війни. Якщо брати до уваги кодекси і офіційні беки, то справа йде до другого штурму імператорського палацу на Терре, а книжок про це не написано. Проект розвивається повільно, що не може не засмучувати, бо обривки значущих подій доводиться черпати з різних романів і правил, які виходять з новими редакціями.
Аваддон Разоритель: проходження гри, опис персонажа

Підсумок

Якщо відкинути гіпертрофований пафос, яким рясніють офіційні кодекси, і заглибитися в книги нефанатского виробництва, особистість Абаддона Розорителя в «Вархаммере» — образ сильного лідера, який є могутнім воїном і ватажком, здатним приймати важкі рішення і жити з їх наслідками. Світ Молота Війни» відрізняється відсутністю однозначних образів добра і зла. Обидві сторони по-своєму гарні і погані, тому і настільки видатні особистості обирають свій шлях, намагаючись вибити бажане «місце під сонцем». А вже зусиллями розробників сильні «обростають» всілякими дарами Хаосу, мутаціями і пактами з демонічними істотами. Втім, все в рамках канону Warhammer 40000.

Популярі новини
Загрузка...