Броня Варти Світанку в «Скайриме» і моди на неї

147 0 Новини високих технологій

Сторожа Світанку – це одна з фракцій «Скайриме». Все своє життя ці мужні воїни присвятили бою з вампірами. Тільки вони можуть врятувати Тамріель від катастрофи, що насувається. А ще Броня Варти Світанку в «Скайриме», з-за свого стильного зовнішнього вигляду, стала одним з найулюбленіших комплектів обладунків для багатьох гравців. З цієї статті ви дізнаєтеся про те, як отримати цю екіпіровку, а також ознайомитеся з модами, які дозволять зробити її ще красивішою.

Легкий обладунок

Легка Броня Варти Світанку в «Скайриме» доступна тільки тим геймерам, у яких встановлено доповнення Dawnguard. Ви зможете без проблем отримати її, якщо приєднаєтесь до мисливців на вампірів (броню буде продавати Гунмар). Втім, ніхто не заважає вам вбивати вартових і знімати панцир з їх неживих тел.


Що стосується характеристик, то Броня Варти Світанку не може похвалитися високим показником захисту. Тим не менше, якщо ви зберете повний комплект, почне діяти особливий ефект, зменшує весь шкоди, яка завдається вам вампірами, на 25%.

Важкий обладунок

Важка броня, як нескладно здогадатися, має куди більший параметр захисту. Якщо вірити легенді, ковалі, які кували її, настільки ненавиділи вампірів, що їх ненависть передалася металу і наділила його особливою властивістю. Тому, як і у випадку з легкими обладунками, броня знижує утрату по герою від кровососів на чверть.
Броня Варти Світанку в «Скайриме» і моди на неї
Знову ж таки, отримати цю екіпіровку можна двома способами: купити її у Гунмара або ж зняти з тіла вбитого Сторожа Світанку. Другий спосіб, здебільшого, підійде тим гравцям, які вирішили приєднатися до вампірам.


Dawn of the Dawnguard Armor

А тепер настав час розглянути кращі моди для «Висування» на Броню Варти Світанку. Перший з них називається Dawn of the Dawnguard Armor. Модифікація додає в гру більш якісну версію екіпіровки Варти Світанку, не змінюючи при цьому її канонічний вигляд. У вас на вибір буде два розміру нових текстур: у вирішенні 2K і 4K. Примітно, що стосуються поліпшення не тільки нагрудника, але і інших елементів екіпіровки, так що всі вони не будуть контрастувати один з одним через різного якості.

Броня паладина

Завдяки цій модифікації ви зможете отримати комплект обладунків елітного паладина Варти Світанку. Так, у вас з'явиться закритий шолом, масивні наплічники, міцний нагрудник, латные рукавиці і чоботи. Крім того, в мод включено ще й зброя – меч і арбалет
Броня Варти Світанку в «Скайриме» і моди на неї
Всі вищеперелічені предмети після того, як модифікація буде встановлено, виявляться у вашому інвентарі не відразу. Для того, щоб отримати їх, вам доведеться відправитися в фортецю Правоохоронці Світанку і обчистити скриня, що зберігається в головному залі.

Популярі новини
Загрузка...