Містечко Літтл Уингинг в графстві Суррей з всесвіту "Гаррі Поттера"

312 0 Новини високих технологій

Містечко під назвою Літтл Уингинг відомий всім фанатам всесвіту «Гаррі Поттер», які читали хоча б кілька книг. Саме в цьому населеному пункті провів своє дитинство однойменний головний герой з незнанням того, ким саме він є. Щоб дізнатися детальну інформацію про цю локації, слід ознайомитися з матеріалом в даній статті.

Розташування

Багато фанатів епопеї про «Хлопчика, Який Вижив», замислювалися про те, чи існує насправді місто Літтл Уингинг в графстві Суррей. Якщо уважніше поглянути на карту, то можна відзначити, що такий населений пункт дійсно існує. Це передмістя столиці Великобританії. Вищезазначене графство також реальна адміністративна одиниця зі своєю історією. Знаходиться Суррей на південно-сході острова і вважається одним з найстаріших у країні. Близько розташовується столиця, Лондон, а загальна кількість населення сягає позначки в 420 тис. осіб.


Містечко Літтл Уингинг в графстві Суррей з всесвіту "Гаррі Поттера"

Трохи загальної інформації

Літтл Уингинг знаходиться близько від Лондона, і вважається маленьким населеним пунктом, який вибирають для життя не найбідніші люди. Запам'ятовується він в першу чергу рівно стоять акуратними красивими будинками. У книзі «Гаррі Поттер і Орден Фенікса» йдеться про те, що в цій локації немає ніяких чарівників, крім самого головного героя. В цій локації живуть тільки магли – люди без магічних здібностей. Інформацію можна вважати лише наполовину правильною, адже тут живе Арабелла Фіг. У дитинстві Гаррі часто залишали біля неї, адже стара жінка живе в самоті зі своїми кішками. Хлопець ненавидів її дім із запахом капусти, але був сильно здивований, коли дізнався на суді про те, що вона сквиб. Це людина, яка знає все про магії, народжений в родині чарівників, але без здібностей до чарів. Якщо ж враховувати, що тільки Поттер був справжнім чаклуном, то в серпні 1997 році в Літтл Уингинге не залишилося жодного з них. Коли головному герою виповнилося 18 років, його забрав звідси Орден.


Містечко Літтл Уингинг в графстві Суррей з всесвіту "Гаррі Поттера"

Перші появи

Місто в графстві Суррей Літтл Уингинг вперше з'явився в книзі про Гаррі Поттера спочатку самої першої частини. Описувати його буде більш резонно за фільмами, адже зйомки проводилися в автентичній атмосфері, яку описувала Джоан Роулінг на сторінках епопеї. Спочатку саги глядачі могли побачити, як Дамблдор своїм поглиначем світла прибирає світло ліхтарів. Це відбувалося на Тисового вулиці в Літтл Уингинге. Саме сюди до четвертого будинку повинен був доставити Рубеус Гегрід маленького Гаррі Поттера. Дамблдор вирішив, що в родині своєї тітки Петунії, яка вийшла заміж за Вернона Дурсля, він буде в безпеці. Тільки в сьомій книзі з'ясовуються причини його рішення. У крові Петунії є та ж сила, що й у матері Гаррі, Лілі. Саме вона врятувала новонародженого хлопчика від Волан-де-Морта. У першому фільмі показується тільки четвертий будинок і будівлі поруч у місті Літтл Уингинге. Сімейство виїжджало в зоопарк Лондона за сюжетом і зйомки дійсно відбувалися в цій місцевості.
Містечко Літтл Уингинг в графстві Суррей з всесвіту "Гаррі Поттера"

Більше кадрів

Літтл Уингинг, а саме Тисовий вулиця, яку часто називають в перекладі Прівіт Драйв, була показана також у другій частині франшизи під назвою «Таємна кімната». Через витівки ельфа Доббі головного героя закривають в його кімнаті під домашній арешт, а на вікно чіпляють решітку. В один момент до нього прилітають на машині батька Фред, Джордж і Рон Візлі. Вони виривають з вікна загородження, а Гаррі разом з речами рятується з полону. Тут оцінити містечко можна лише за деякими кадрів.
Більш докладно ознайомитися з Тисового вулицею можна в третій частині «В'язень Азкабану». Події починаються восени 1993 року, коли до Дурслям приїжджає сестра Вернона, Мардж. Гаррі мав подавати їжу на стіл, а тітка вирішила переключити свою увагу на нього. З-за образи пам'яті мертвих батьків Гаррі в нападі люті роздуває Мардж до величезних розмірів і вона злітає в повітря. Тоді головний герой посеред ночі збирає речі і починає крокувати пустельними вулицями міста.
Містечко Літтл Уингинг в графстві Суррей з всесвіту "Гаррі Поттера"

Локація у двох наступних книгах

Хоч у четвертій книзі франшизи про Гаррі Поттера «Кубок Вогню» події і зачіпають Тисовую вулицю в Літтл Уингинге, при створенні фільму вирішили пропустити цей момент. Респектабельний передмістя не демонструють глядачам, а замість цього переносять всіх відразу до моменту з подорожжю на фінал Чемпіонату світу з квідичу. У п'ятій частині події охоплюють вулиці містечка Літтл Уингинга, і саме в ній можна найкращим чином ознайомитися з локацією. У фільмі «Орден Фенікса» показаний момент, де Гаррі гуляв по вулиці на самоті, розмірковуючи про нове пришестя Темного Лорда. Тоді він зустрів кузена Дадлі, який разом з друзями вирішив познущатися над головним героєм. Раптово в передмісті Літтл Уингинге стає неймовірно холодно, а незабаром з'являються дементори. Ці істоти не повинні виходити за межі в'язниці Азкабан, але якимось чином потрапили сюди. В ході погоні і спроб врятувати Гаррі Дадлі можна докладніше ознайомитися з облаштуванням містечка.
Містечко Літтл Уингинг в графстві Суррей з всесвіту "Гаррі Поттера"

Останні частини

З шостою частиною ситуація майже така ж, як і з четвертою. У книзі «Полукровный принц» події зачіпають четвертий будинок на Тисового вулиці. Саме звідти Дамблдор забирає Гаррі Поттера до свого товариша. У фільмі ж директор школи Хогвартс знаходить головного героя біля якогось кафе. Виявляється, що хлопець подорожує в електричках у передмісті Лондона. У сьомій книзі з містом Літтл Уингингом відбувається прощання. Гаррі Поттера забирають з дому тітоньки назавжди, адже йому виповнилося вісімнадцять років і сімейні чари перестають діяти. Спочатку картини можна побачити панораму передмістя і в останній раз поглянути на Тисовую вулицю. Це найяскравіші сцени, пов'язані з локацією у франшизі «Гаррі Поттер».

Популярі новини
Загрузка...