Військові симулятори на ПК: список кращих ігор

169 0 Новини високих технологій

Гра про війну і військовий симулятор на ПК – мало хто знає різницю між двома цими жанрами ігор, а вона є, причому чимала. Як правило, в іграх про війну гравець з легкістю виконує завдання, при цьому вбиваючи ворогів "пачками". В симуляторі таке вже не прокотить. Щоб пройти місію, необхідно ретельно продумати весь план майбутньої операції, вибрати озброєння, використовувати тактику і т. д. Сьогодні як раз хотілося б поділитися невеликим списком кращих військових симуляторів, які дозволять по-справжньому вжитися в роль бійця і інакше поглянути на ігри про війну.

America's Army

Перший військовий симулятор на ПК – america's Army. Дана гра примітна тим, що її розробкою займалася безпосередньо армія США за підтримки уряду Америки. Основною метою розробників було бажання прищепити любов і популярність до армії серед гравців.


Військові симулятори на ПК: список кращих ігор
Мабуть, в ігровій індустрії немає другого такого проекту, як america's Army, в плані реалістичності. Зброя тут має повністю реальними характеристиками, тобто збережена вогнева міць, віддача, скорострільність, час на перезарядку і т. д. В плані виживання тут теж все дуже серйозно, оскільки ніяких авторегенераций здоров'я і т. п. систем у грі не передбачено. Померти можна буквально від одного або двох влучень. Мабуть, це один із самих "хардкорних" військових симуляторів на ПК. Бойова система також заслуговує уваги. Для того щоб пройти те чи інше завдання, гравцеві доведеться дуже ретельно планувати свою тактику, грамотно вибирати зброю і бути гранично уважним по відношенню до ворогів, бо другого шансу за раз на проходження не буде.


Operation Flashpoint

Ще один військовий симулятор на ПК – відома Operation Flashpoint. Серія ігор Flashpoint – це, звичайно, не america's Army з усією її складністю, а вже більше адаптований під ігрову середу військовий симулятор. Померти від одного попадання тут не вийде, оскільки є і аптечки і автоматичне відновлення здоров'я в деяких частинах, але ось зіткнутися з певними труднощами (в плані ведення бою) все ж доведеться.
Військові симулятори на ПК: список кращих ігор
З самого першого появи гри багато критики хвалили Flashpoint саме через складну бойову систему, яка максимально наближена до бойових умов. Так що, перш ніж напасти на того чи іншого ворога, треба буде спочатку розвідати обстановку, а потім вже щось робити, інакше є ризик нарватися на потужний опір. Ще до плюсів гри варто віднести величезні карти, велику кількість військової техніки, реалістичне зброю, відмінну фізику і надзвичайно розумний ІІ суперника.

ArmA

Передостання в списку гра – військовий симулятор ArmA, а точніше вся лінійка ігор. ArmA – це майже той же Flashpoint, тільки набагато краще, цікавіше і ще більш реалістичніше. Карти в грі великі і можуть сягати аж 900 кв. км, так що зі свободою переміщень проблем не буде. Відразу варто сказати, що гра складна і ставиться до неї, як до пересічного шутеру не потрібно. Для того щоб пройти місію в ArmA, гравцеві дійсно доведеться займатися опрацюванням тактики і розробляти план проходження, враховуючи всі можливі нюанси. Штучний інтелект суперника опрацьований дуже детально і практично відповідає реальним суперникам.
Військові симулятори на ПК: список кращих ігор
Бойова система – це те, за що гравці люблять ArmA. Тут і реалістична система пошкоджень, і зброю з вірними характеристиками, і техніка веде себе так, як у житті. Крім цього, у ігрової моделі є все ті ж характеристики, що й у живої людини, які теж впливають на ігровий процес, наприклад, рівень втоми, витривалість та інші фізичні показники. Загалом, якщо хочеться пограти у що-то військове, з відмінною графікою, повної реалістичністю, і щоб усе було, як в житті, то ArmA – це правильний вибір.

"ІЛ-2 Штурмовик 1946"

Ну, і наостанок не можна не згадати про такому легендарному військовому симуляторі, як IL-2 Sturmovik 1946 і решті лінійці ігор. Тут, як вже стає зрозуміло з назви, основною геймплей зав'язаний на управлінні літаком, на якому гравцеві і доведеться проходити всі місії. Ключова особливість ІЛ-2 полягає в тому, що в грі максимально реалістично опрацьовані не тільки самі моделі літаків, яких не так вже й мало, але ще і фізична модель. Іншими словами, кожен гравець зможе відчути себе за штурвалом справжнього бойового літака.
Військові симулятори на ПК: список кращих ігор
До особливостей гри варто віднести чудову деталізацію техніки, її реальну поведінку в повітрі, точно опрацьовану фізичну модель, бойову систему, локації, штучний інтелект суперника і величезна кількість місій, які повністю повторюють всі існуючі події Другої світової війни.

Популярі новини
Загрузка...