Квест в грі "Відьмак-2" - "Загублені вівці": проходження, значимі місця та поради

305 0 Новини високих технологій

Гра називається "Відьмак-2: Вбивці Королів". "Загублені вівці" - це місія, яку можна взяти у другій главі. Там ви зіткнетеся з громадянином на ім'я Зывик. Він десятник і дуже сильно стурбований, оскільки з його людей пропали цілих двоє. Відьмак повинен послати цих потеряшек назад у табір, якщо він де-небудь їх зустріне.

Трохи про гру

Головним героєм є відьмак Геральт, він родом з Ривии. Після того як на короля Фольтеста вчинили замах, Геральт упустив цієї людини. Проте було помічено, що той володіє очима відьмака. У зв'язку з цим Геральт сам став головним підозрюваним, тому він повинен відправитися на розслідування і спробувати відшукати злочинця. Крім того, він виявляє, що король був не першою жертвою, а хто-то дуже нехороший вбиває у Північних Королівствах всіх правителів, і у всіх вбивць очі відьми. Ясна річ, що це якась змова, пов'язаний з політикою.


Геральт відправляється на пошуки, внаслідок чого опиняється біля річки Понтар, в самих верхів'ях. Там виходить межа між трьома державами; як і скрізь у прикордонні, тут дуже неспокійно. У Геральта є друзі, які надають йому різноманітну допомогу. Також він може зустріти нових приятелів. Цікавий факт, що коли герой згадує минуле, він розуміє, що деякі люди, яких він у цьому самому минулому зустрічав, кудись безслідно зникли.

Хто такий Зывик і де його знайти?

Щоб взяти квест "Втрачені агнці" в "Відьмака-2", вам необхідно знайти цього товариша. Розповімо про нього небагато. Він з Каэдвена, північного великої держави - саме на території цієї держави як раз і знаходиться школа відьмаків, де проходив навчання Геральт.


В армії Каэдвена був загін легкої кавалерії, який вважався елітним. Він називався Бура Хоругва. Всі воїни носили боброві шапки, їх мінімальна чисельність - 100 осіб, максимальна - 200. В основному загін займався патрулюванням і брав участь в різних битвах. Зывик служив там, як десятника.
Квест в грі "Відьмак-2" - "Загублені вівці": проходження, значимі місця та поради
Одна з цих битв стала для загону останньої. Коли відбулася битва під Вергеном, ворогами була влаштована засідка, і солдати потрапили туди. Генерал Вандергрифт відмовився вислати підкріплення, внаслідок чого практично всі загинули. Отже, починаємо проходження квесту "Втрачені агнці" в "Відьмака-2". Де Зывик? Це головне питання. Відповідь очевидна: він Каэдвенском таборі. До речі, з цим табором пов'язано ще кілька квестів. Відшукати цей табір можна в околицях Вергена. Важливо зауважити, що Зывик аж ніяк не тремтить від радості при вигляді відьмака, однак незабаром Вернон Роше, який є довіреною особою темерийского короля, переконує десятника, що Геральт свій хлопець, йому спокійно можна довіритися. Саме Вернон став на бік відьмака і допоміг йому втекти з-за ґрат. Так що він час від часу приєднується до відьмак в грі, надаючи йому різного роду допомогу. У другій чолі Роше і його загін опинилися недалеко від вищезазначеного табору.

А де солдати?

При проходженні місії "Втрачені агнці" в "Відьмака-2" стає незрозуміло, куди поділися ті найбільш два солдата. Вони знаходяться в місці, де була страчена Сабріна. Геральт їх знайде, однак вони повертатися ні в якому разі не хочуть, оскільки дуже бояться чудовиськ.
Тут варто згадати Сабріну Глевиссиг. Вона була чарівницею, а також проживала у Каэдвене. Сабріна - радник короля Хенсельта. Дуже красива жінка, яка постійно змагалася з Йеннифер. Коли сталася битва під Вергеном, Сабріна викликала дощ із метеоритів. Вона нібито намагалася допомогти королю перемогти, але насправді війська розбіглися, а Нижня Мархия так і не була взята.
Квест в грі "Відьмак-2" - "Загублені вівці": проходження, значимі місця та поради
Хенсельт настільки сильно розізлився, що наказав стратити свого радника. Її прибили до колеса, а потім спалили на багатті. Відомо, що перед смертю вона прокляла короля. Один з солдат по імені Ягон, бачачи страждання Сабріни, завдав їй так званий удар милосердя. Згодом він став засновником культу, члени якої поклонялися Сабріні як святий. У другому розділі ви зустрінете її тільки як духу. Виникає питання, коли ви проходите місію «Відьмак-2: Загублені вівці»: де місце страти Сабріни? Адже саме там треба шукати солдатів, так де ж вона знаходиться? Якщо ви вже виявили Каэдвенский табір, місце загибелі знаходиться неподалік. Ви дізнаєтеся це містечко по стовпу і колеса. Дуже часто, особливо в темний час доби, послідовники культу залишають біля стовпа свічки в пам'ять про свого святого.
Квест в грі "Відьмак-2" - "Загублені вівці": проходження, значимі місця та поради
Напис на картинці Site of Sabrina Glevissig's execution означає - "місце загибелі Сабріни Глевиссиг". Моторошно!

Проходження

Якщо під Флотзаме ви допомагали Роше в ситуації з Лоредо, тоді Геральт і Роше приїдуть в табір разом. Спочатку ви трохи побудете Хенсельтом. Вам слід відправитися на переговори, де барони починають торгуватися країною. Вільним військом керує Саскія, про неї кажуть, що вона драконоубийца, але насправді вона є драконом сама. Що б король не сказав, буде бійка. Хенсельт в гніві стукне ченця головою прямо про камінь, той його прокляне.
Тут як раз приїжджають Геральт і Роше. Вони зустрічають солдатів на чолі з Зывиком, які зовсім не налаштовані дружелюбно, і починається суперечка. Тут відьмак бачить, що відбувається затемнення сонця. Він порівнює це з заклятьем, уточнює, де король. Він біжить туди, за ним йде Роше. Незабаром вони з'ясовують, що Хенсельт, Детмольд - чарівник і слідчий, який є придворним магом, і Шеала намагаються відбитися від примар. А тим часом над табором розкинулася імла, з якої ці привиди і з'являються. Наші герої теж починають допомагати, внаслідок чого чарівник отримує перепочинок, створює заклинання купола, і всі разом пересуваються до табору. Біля табору ви зустрічаєте Зывика, яким король віддає наказ супроводжувати вас. Бажано оглянути табір при його допомоги, щоб потім знати, де що є. При огляді біля стовпа виявляється полонений ельф. Тільки якщо ви пройдете місію в грі «Відьмак-2: Загублені вівці», то зможете з ним поговорити. Важливо мати на увазі, що ельф буде розмовляти тільки на Старшій Мови, тому радимо вам обов'язково включити субтитри, інакше ви його не зрозумієте, а він може повідомити важливу інформацію.

Покроково

Коли Геральт залишить табір в перший раз, він зустріти Зывика. Той розповідає, що у нього пропали солдати, і попросить, якщо вони де-небудь попадуться відьмак, щоб той відсилав їх назад. Координати Зывика - M 25 6. Внизу ви побачите карту стратегічно важливих місць в Понтаре.
Квест в грі "Відьмак-2" - "Загублені вівці": проходження, значимі місця та поради
Ось пояснення:
 • М24 - Імла.
 • М26 - табір.
 • Му 27 - Верген.
 • Намет - Станніс.
 • Хатина Кліффа - пов'язана з Маленькими Сестрами, Теорією Змови.
 • Пляж - пов'язаний з Маленькими Сестрами.
 • Кладовище - пов'язано з Маленькими Сестрами.
 • Місце загибелі Сабріни - пов'язано з Прокльоном крові, Втраченими агнцями.
 • Безпечне місце - пов'язано з Втраченими агнцями.
 • Провидиця - пов'язана з Прокльоном крові.
 • Святилище Сабріни - пов'язаний зі Шляхом до бачення.
 • Трупи - пов'язані з Договором Ротфильда.
 • Згоріла село.
 • Катакомби гномів - пов'язані з Символом Смерті.
 • Тунель засновників.
 • Пагорб - квест Прокляття крові.
 • Укриття асасинів - Вбивці королів.
 • Крах корабля - пов'язана з річкою Містик.
 • Тролі.
 • Троль.
 • При виконанні місії в грі «Відьмак-2 - Втрачені ягнята», проходження починається в Каэдвенском таборі. Вийдіть із нього, йдіть вниз, повз іншого табору, шукайте гірську гряду, потім ідіть направо, подивіться на карту, ви будете тут (місце вказано стрілкою).
  Квест в грі "Відьмак-2" - "Загублені вівці": проходження, значимі місця та поради
  Ви повинні відправитися на координати M 23 5. Саме там і знаходиться місце, де була страчена Сабріна. Коли ви поговоріть з солдатами, вони вам скажуть, що повернутися вони не можуть, оскільки дуже сильно бояться. Якщо ви не дасте їм обіцянки, що проводите їх, вони говорити з вами не будуть. Огляньте місце, де була страчена Сабріна. На колесі ви можете побачити цвях, який є реліквією. Тут же один солдат видасть вимогу: Геральт повинен віддати йому цей цвях. Ви самі вирішите, віддавати його чи ні.
  Подивіться на вівтар. Крім цвяха, ви повинні взяти квадратну монету і записку. Якщо ви не віддасте цвях, можете допомогти ворогуючим солдатам визначити, є чи цвях, який вони купили, реліквією. Є продавець реліквій, знайдете його пізніше в таборі в їдальні - M25 3. Він сидить праворуч від входу в намет. Якщо ви не повернули цвях двом солдатам на місці страти Сабріни, ви можете перевірити цвях продавця реліквій. Тепер вам потрібно відвезти солдатів в те місце, де вони будуть у безпеці від чудовиськ. Це M 23 6. Ви цілком мирно доберетеся до річки, але там назустріч вам попадуться утопцы. Найсумніше, що ці істоти колись були людьми. З якихось причин вони закінчили своє земне існування у водній стихії. Найчастіше вони злочинці і хочуть крові, володіють хитрістю, розуму в них немає. Тим не менш вони цілком здатні влаштувати засідку і напасти на п'яницю або на роззяв. Підступні утопцы часто збиваються в групи, вони швидкі, і у них пазуристі лапи. Вони накидаються купою, збивають свою жертву з ніг. Так як на пазурах у них знаходиться трупна отрута, порада - бути обережним. Методом вбивства є срібло, також відрубані голови за допомогою сталі. Після того як ви допоможете солдатам відбитися від цих чудовиськ, вони заспокояться і самі підуть у бік табору. Ви можете піти за ними, після чого пошукати Зывика на території табору і взяти у нього нагороду. Натомість він віддасть вам 100 XP.

  Проблема

  Геймери кажуть, що іноді виникає проблема. Можна знайти Зывика, щоб закінчити цю місію. Можна облазити весь табір, при цьому індикатор показує, що він десь за туманом. З-за помилок деякі персонажі зникають. Єдине лікування - завантажити більш раннє збереження. Після чого ви відшукаєте Зывика в ковальській наметі. Внаслідок цього рада - зберігатися як можна частіше.

  Популярі новини
  Загрузка...