"Варфрейм". Зброя ближнього бою: опис і характеристики

324 0 Новини високих технологій

Починаючи знайомство з новим проектом, геймеру часто доводиться дізнаватися багато інформації про зброю і артефакти. Цей момент дуже важливий, оскільки під час проходження гри та чи інша гармата може вплинути на ігровий процес. У багатьох шутерах є зброя ближнього бою. «Варфрейм» не виняток.

Про гру

Warframe - умовно-безкоштовний проект, який являє собою шутер від третьої особи з елементами тактичного бою і слешера. Над грою працювали розробники з компанії Digital Extremes. У 2013 році проект вийшов на ПК, а в наступний рік - на ігрові консолі. У гру вступають четверо бійців. Кожен має екзоскелет, який називається Варфреймом. Завдяки йому солдат отримує певні вміння і характеристики. Екзоскелети мають основне зброю, вторинне та зброя ближнього бою.


«Варфрейм» заснований на тому, що кожен гравець отримує досвід за знищення, завдання та місії. Очки потрібні для того, щоб покращувати спорядження і броню. Екзоскелети можна модифікувати за рахунок модифікаторів. Їх легко встановлювати, видаляти або оновлювати.
"Варфрейм". Зброя ближнього бою: опис і характеристики
Є «Прайм-варфреймы», які мають поліпшені здібності і особливий дизайн. Зазвичай їх потрібно купувати за реальні гроші у внутрішньоігровому магазині.

Зброя в грі

Це один з видів екіпіровки героя. Зазвичай його використовують Варфреймы, Варти і вороги. Для ігрового процесу доступно основне, другорядне і близьке зброю. Кожне з них має певні властивості. Їх можна апгрейдити модами. У конклаві є те ж зброю Варфрейма, що і в кооперативному режимі. Але деякі варіанти все ж відсутні. Це потрібно для балансу системи битв для режиму PvP. А ось в режимі арчвинг є своє спорядження, яке не можна більше ніде зустріти.

Різновиди озброєння

Зброю в «Варфрейме» ділять на 3 групи: основна, другорядне і ближнього бою можна, які можна екіпірувати відразу, разом. Є інший варіант - носити лише одне з них. Будь-який вид має свої моди і патрони (у випадку зі стрілецькою).


У арчвинг є лише основний і холодну зброю. Оскільки це не кооперативний режим, тут встановлено необмежений запас патронів. Холодна зброя тут позбавлене стійок і спец-комбо.
"Варфрейм". Зброя ближнього бою: опис і характеристики

Ближній бій

Зброя ближнього бою в «Варфрейме» не потребує боєзапас, тому може використовуватися навіть в неактивному стані. Гравцеві доступно 23 види спорядження тієї групи. Кожен має свою специфікацію, анімацію атаки і унікальну стійку. Завдяки останній можна наносити особливі ультимативні удари із збільшеною силою. Зброя ближнього бою може завдати більшої шкоди при додаткових ударах. Все залежить від того, який варіант був використаний геймером. Наприклад, удар може стати сильніше, якщо нанести його в стрибку або з розвороту. Шкоди збільшиться при атаці із стіни або дистанційній. Цей тип зброї також впливає на швидкість атаки, витрати і втрати від концентрації.

Варіанти спорядження для гравця

Для ближнього бою використовують ріжуче, пронзающее або ударна зброя. Удар відбувається з ближнього радіусу. Екіпірується цей тип спорядження в третій слот на Варфрейме. Вся зброя ближнього бою в «Варфрейме» поділяється на групи. Приміром, є ганблейд. Це є озброєння комбінованим і може бути холодним і вогнепальною одночасно. Перевага ганблейда в тому, що у нього є безшумні удари стрілами для стелс-завдань і збільшений утрата від прихованого битви. Цей варіант має невеликий загальний шкоди, низьку швидкість атаки і втрати критичного удару.
"Варфрейм". Зброя ближнього бою: опис і характеристики
Є в Warframe глефи. Ця група озброєння дозволяє атакувати не тільки в ближньому бою, але й на відстані. Таким чином з'являється метальна атака. Є варіант використовувати це спорядження разом зі вторинним в іншій руці. Серед глефов є Прайм з поліпшеними характеристиками. Ще одним популярним зброєю в грі є кулаки. У «Варфрейме» вони представлена масивними рукавичками-кастетами, які можна одягти на руки. Таке спорядження розраховане на контактний бій. Кулаки забезпечують швидку атаку, але удари можливі лише в одну мету. Незважаючи на низький загальний шкоди, рукавички забезпечують високий шанс і втрати критичного удару. Також є в «Варфрейме» кинджали. Це легка зброя з низькими показниками параметрів, але воно дозволяє робити дуже швидкі атаки-комбо. Кинджали - найпростіше озброєння в грі. Вони не наносять високий шкоди і практично не дають шансу критичних атак. В битві можна концентруватися на одному ворога в невеликому радіусі. В бою доступні важкі клинки. В цьому класі можна зустріти не тільки важкі мечі, але й сокири. Зброя забезпечує високі показники шкоди, але низьку швидкість. Крім того, клинки мають великий радіус розмаху, тому можна потрапити відразу по декільком цілям.
"Варфрейм". Зброя ближнього бою: опис і характеристики
Також можна використовувати списи, коси, мачете, мечі, молоти, никаны, нунчаки та ін.

Придбання спорядження

Де купити зброю? Більшу частину спорядження можна скрафтить завдяки кресленнями. Їх можна придбати в магазині, отримати у лабораторіях або вибити завдяки нагород. Є також варіант відкрити Реліквії Безодні. З цих артефактів можна отримати один з 6 предметів. Кожен має свою цінність. Є варіант купити готову зброю. Серед готових можна розглядати Брэйтон, Сикарус, Декс, Лато та ін. Основне спорядження можна знайти в магазині. Вартість креслення для одного з них становить близько 15-65 тисяч кредитів. Також можна брати участь в щоденній лотереї. Заходячи більше 7 днів поспіль, кожен день гравець буде отримувати випадковий артефакт. Серед них може попастися і рідкісний креслення зброї. Також можна не шукати, де купити зброю, а спробувати щастя в сигналі тривоги. Можливо отримати креслення зброї далекого бою.
"Варфрейм". Зброя ближнього бою: опис і характеристики

Інші варіанти отримання зброї

Є також лабораторне озброєння, яке легко взяти, якщо геймер потрапив в клан. Кланові артефакти можна копіювати в лабораторіях в Додзе. Серед синдикатів тільки «Цефалон Симэрис» може продати креслення за 75 тисяч очок синдикату.

Поліпшені знаряддя

Є в «Варфрейме» Прайм. Сюди входять предмети, які були розроблені за допомогою Орокин. Спорядження має збільшений шкоди, слоти Полярності і інші переваги. Прайм-озброєння можна скрафтить завдяки кресленнями. Досить пошукати в Реліквії Безодні. Частини для виготовлення зброї випадають в нагороду за відкриття цього артефакту. Іноді в грі проходять акції, які дозволяють гравцям отримати особливе спорядження. Приміром, у 2013 році геймери могли отримати Лато Прайм і Скана Прайм без креслень. Для цього потрібно було придбати один з наборів. Зараз ці варіанти отримати неможливо, а зброю стало ексклюзивом.
"Варфрейм". Зброя ближнього бою: опис і характеристики
До Прайму ближнього бою відносять Анкиросу, Бо, Вінка, Дакру, Галатину, Глефу, Женця, Ікла, Когаке і так далі. Частина з цього спорядження вже недоступна геймерам. Але є варіанти, які ще можна знайти в Реліквіях Безодні або у інших гравців.

Популярі новини
Загрузка...