Клас в WOW ченця — гайд "Танцює з вітром"

193 0 Новини високих технологій

В WOW монах -це боєць-універсал, особливо якщо у нього є "Танцюючий з вітром". Коли він б'ється, то використовує не просто енергію, а ще й енергію Ци. Були перероблені і змінені деякі параметри. Наприклад, у ченця був талант Приголомшливий удар, став Заклик статуї Чорного бика. Збільшені параметри деяких здібностей. Якщо говорити про патч WOW 7.3 , чернець отримав багато плюшечек.

Таланти

Щоб ви могли добре грати за ченця, рекомендується вибирати дані таланти.
Клас в WOW ченця — гайд "Танцює з вітром"
Отже, досягнувши 15 рівня, ви отримуєте Око тигра. Противник отримує на 8 секунд шкоди у кількості 172% від сили вашої атаки. На цю ж суму монах отримує відновлення свого здоров'я. На тридцятому рівні буде досягнуто Тигряче завзяття може впливати тільки на нашого союзника. Він отримує підвищену швидкість протягом 6 секунд. Якщо на вашому союзника є якісь ефекти, які його роблять або уповільнюють, то вони знімаються.


На сорок п'ятому рівні у вас будуть Підсилюють удари. Лапа тигра один раз в 15 секунд може створити одну одиницю Ци додатково. На 60 ви отримаєте Круговий удар ногою. Всі противники, які знаходяться в радіусі 5 м від ченця, валяться з ніг, після чого на них впливає оглушення строком на п'ять секунд. 75 - доступний цілющий еліксир, у нього два заряду, він може відновити ченцеві 15% від його максимуму здоров'я. Якщо воно менше ніж 35%, то еліксир автоматично додасть йому 15%. На 90 рівні Довга серія. Коли чернець атакує, то деякі атаки наносяться поспіль. Кожна така атака викличе серію ударів і завдасть шкоди. На сотому рівні Удар крутного дракона. Ви робите удар з розворотом. При цьому наноситься певна кількість утрати супротивникам, які знаходяться навколо вас. Ця кількість дорівнює 506 3% вашої сили атаки, помножених на 3.


Вторинні характеристики

Рекомендується для ченця вибрати саме такий список і порядок вторинних характеристик.
Клас в WOW ченця — гайд "Танцює з вітром"
Першим йде майстерність. Однак слід мати на увазі, що якщо цілей буде кілька, то швидкість набагато краще. Вона збільшує втрати, одержуваний від якихось здібностей, але здібності більше ніж два рази поспіль застосовувати не можна. Другим йде критичний удар. Чим він вище, тим більше шанс нанести такий удар. Третім пунктом йде універсальність, вона збільшує не тільки шкоду, що наноситься ченцем, але також і зцілення, і зменшить втрати одержуваний. 4 - швидкість підвищується - швидше заповнюється енергія, швидкість атаки і зменшує кулдаун.

Ротація

Багато залежить від того, скільки цілей: одна або декілька. Припустимо, що мета одна, тоді нанесіть спочатку Удар Висхідного сонця. Далі застосовуйте Несамовиті кулаки і Удар Владики вітрів. Тоді ворог отримує досить сильний шкоди, швидкість руху на кілька секунд знижується наполовину. Якщо цілей багато, спочатку застосуйте Бурю, Землю і Вогонь.
Клас в WOW ченця — гайд "Танцює з вітром"
В WOW чернець ділиться на 3 сильних духа, які атакують ваших противників. Потрібен Порив Нефритового вітру, щоб накласти Знак журавля, зможете кружляти і наносити досить сильний шкоди.

Кулдаун

Якщо ваш чернець використовує спеціалізацію "Що танцює з вітром", то у нього є Буря, Земля і Вогонь, але краще його поєднувати з будь-якими іншими ефектами. Найкращий - це Смертельне дотик. В такому випадку противник отримує шкоди, який залежить від того, скільки у вас здоров'я. Радять застосовувати його якнайчастіше.
Важливо знати, що енергія буде поповнюватися сама по собі, максимум енергії 100 одиниць. Якщо монах ні з ким не б'ється, то у нього багато енергії. У енергії Ци максимум 5 одиниць. У Смертельного торкання кулдаун - 2 сек. Ворог отримує негативний ефект на 8 хв. Шкоди, одержуваний противником, залежить від того, який у ченця обсяг здоров'я. У Бурі 2 заряду з відновленням у 15 хв. Одного духу він бере під контроль, інші просто копіюють рухи. Наноситься ними шкоду - 45% від звичайного.

Таланти

Якщо персонаж знаходиться десь на відпочинку, не б'ється ні з ким, то змінює свої таланти.
Клас в WOW ченця — гайд "Танцює з вітром"
Коли він отримує 15 рівень, то у нього є Око тигра, Лапа тигра, а також Викид Ци і Хвиля Ци. Якщо ворог 1 то рекомендують користуватися останньою. Таким чином ви можете нанести удар, викликати кулдаун. Заклинання зцілює кілька цілей і завдає шкоди. Всього цілей може бути 7 а радіус 25 метрів. Можна вибрати супротивника, можна вибрати союзника. Якщо направляєте на союзника, то він вилікується, супротивник отримає шкоди. Хвиля може сама вибрати ті цілі, у яких найбільш сильні пошкодження. На тридцятому рівні В WOW чернець замість Перекиду отримує Політ. Таким чином ви можете швидше переміщатися. Перекид і Тигряче завзяття не пов'язані один з одним. Якщо вам потрібно прискоритися ненадовго і швидко, то використовуйте рухливість. Якщо надовго, візьміть політ.
На 60 рівні можна використовувати Заклик статуї, таким чином вороги, які знаходяться неподалік від статуї, побачать загрозу. Вона їх провокує. Якщо ж ви хочете захистити якийсь важливий об'єкт, то краще всього застосовувати Коло світу, він може утворити кільце на 8 секунд, яке буде відштовхувати ворогів, що наступили в нього. На 90 рівні рекомендується за замовчуванням застосовувати Довгу серію. Якщо противників 5 або більше, то використовуйте Безтурботність і Порив Нефритового вітру. Якщо мета досить потужна, і бажано швидше усунути, рекомендують закликати Білого Тигра. Варто розуміти, що якщо в WOW legion чернець використовував Безтурботність, то вже не зможе застосовувати Бурю, Землю і Вогонь. На сотому рівні всі гравці зійшлися в тому, що найкраще Безтурботність.
Клас в WOW ченця — гайд "Танцює з вітром"
Вона може врятувати вас в будь-якій ситуації. Якщо бій дуже тривалий небудь масштабний, то допоможе Удар крутного дракона. Іноді важко визначитися з характеристиками за класами. Наприклад, в WOW - чернець, гайд для нього можна подивитися нижче.
Клас в WOW ченця — гайд "Танцює з вітром"

Легендарні предмети

Якщо ви де-небудь знайшли таку чудову штуку, негайно надіньте її на себе, навіть якщо у вас якась вже є на собі спорядження. Предмет дасть вам дуже велику надбавку за рахунок свого рівня. Можна носити 1 за замовчуванням, і ще + 2. У всіх предметів є якісь особливості, тому вибирайте ретельно. Чохол від рогу. Може бути використаний в будь-якій ситуації. Імператорський конденсатор - застосовується,щоб битися з однією метою. Завивання вітру. Щоб битися з однією метою. Синидария. Якщо у цілі більше 90% здоров'я, то він підсилить атаку.Якщо на початку бою вам потрібно завдати великої шкоди, то дуже добре його застосовувати. Затемнення Кацуо додасть вам шкоди. Може бути використаний в будь-якій ситуації. Заборонене дотик застосовується, якщо кілька цілей. Вам знадобиться Смертельне дотик. Палке бажання додасть вам шкоди для однієї мети, може підійти для кількох. Душа Великого майстра - рекомендується використовувати в бою з кількома ворогами. Марш легіону. За його допомогою ви можете дуже швидко бігати, якщо вам потрібно піти з небезпечної зони, то він вам допоможе. Придаз - допоможе залишитися в живих при сильних атаках. Якщо є якісь місії і місця, де потрібно вижити, то використовуйте його.

Популярі новини
Загрузка...