Мотоцикл "Санчес": інформація та характеристики

599 0 Новини високих технологій

Maibatsu Corporation вперше з'явилася в GTA V, назва є сумішшю двох реальних виробників: це Mitsubishi і Daihatsu. Одним із засобів пересування, зроблених компанією, є мотоцикл "Санчес". У мотоцикла є кілька колірних рішень, так, наприклад, в "Вайс Сіті" у нього видно відмінні жовті деталі, у четвертій частині сині, 5-й можна розглянути елементи американського прапора. Ось приклад з жовтими деталями мотоцикла "Санчес" - фото можна побачити нижче. В GTA Vice City герой може кататися на ньому, якщо відшукає.

Мотоцикл "Санчес": інформація та характеристики
В Grand Theft Auto III Maibatsu дає рекламу в пресі, об'єкт Monstrosity. В Vice City запускає оголошення провокаційного характеру по радіо. Рекламна кампанія з метою спонукати купувати вітчизняні автомобілі. На радіо Джонатан оголошує Тиждень Екології, спонсор - Maibatsu. У частині про Сан-Андреас "Майбацу" рекламують, щоб батьки купували дитячі автомобілі. В Liberty City Stories реклама мінівена, призначений для чоловіків: має кулер для пива і телевізор на приладовій панелі. В Vice City Stories американська коаліція звертається до читачів із закликом, спрямованим проти Maibatsu. У IV корпорація дуже сильно схожа на "Міцубісі".

Характеристики

Він досить швидкісний і дуже практичний. Крім п'ятої частини гри, його не змінювали, та й то творці внесли маленькі зміни. Слід зауважити, що якщо порівнювати спосіб отримання тих чи інших засобів, то саме це є самим легким у отриманні. І навіть можна сказати єдиним. Щоб виконувати всілякі трюки, стрибки, краще всього брати його. Особливо, якщо потрібно долати височини, мотоцикл заїжджає туди легко. Найчастіше герой може знайти його де-небудь на околиці або в сільській місцевості. А у четвертій частині і в Сан-форму андреаса у мотоцикла дуже прикольний зовнішній вид, більш спортивний.


"Санчес" дуже хороший і, напевно, єдиний мотоцикл, на якому можна пересуватися практично скрізь. Але слід дивитися на дорозі, бути дуже уважними, де дуже жвавий рух. Якщо станеться якась аварія, то ваш персонаж навіть може загинути. У різних серіях ігри ціна відрізняється, однак середня вартість становить 8000 доларів.

Прототип

Дуже часто гравці сперечаються про те, який транспортний засіб було прототипом. Порівнюючи різні моделі, гравці прийшли до висновку, що швидше за все це Motard, мотоцикл є універсальним, належить до класу "Супермото". Принаймні, зовні він дуже сильно на нього схожий.

Чит-код

Прикольно звичайно поцупити цей мотоцикл або, в кінцевому підсумку, все-таки його купити. Але чит краще. Хтось віддає перевагу відшукати мотоцикл на дорозі. Але є ще один спосіб його прекрасно собі дістати. Отже, щоб взяти мотоцикл "Санчес", потрібно натиснути на клавіатурі знак "Тільда", після чого в консолі потрібно набрати наступне значення:


1-999-633-7629 або OFFROAD Тобто, ви набираєте або цифри, або поєднання літер. Далі у вас виявляється цей мотоцикл. Якщо ви граєте на телефоні, то потрібно натискати клавішу пробілу, ввести код, знову натиснути пробіл. Проте слід розуміти, що якщо ви активуєте код, то під час сесії всі досягнення у вас відключені. Щоб виключився, введіть код ще раз. Для введення можна використовувати чита телефон вашого персонажа.

Розташування

 • На вершині гори Гордо.
 • На вершині гори Чилиад, поруч з оглядовим майданчиком.
 • В Сенді-Шорсе.
 • Рідко, але можна побачити поруч з пляжем Веспуччі.
 • Мотоцикл "Санчес": інформація та характеристики
  Sanchez Patriot Beer Livery GTA 5 (на фото) нагадує модель Yamaha DT, а Sanchez GTA IV - Yamaha YZ450.

  Інформація

  Цікавий факт, що "Санчес" - досить поширене іспанське ім'я, як у Росії Іван або Вася, в кожній грі мотоцикл трішки різниться за своїми параметрами. Характеристики мотоцикла "Санчес" - інформація в GTA Vice City така:
 • Важить він 500 кг.
 • У нього два місця для водія і пасажира.
 • Має прискорення 50 м/с 2 .
 • Їздить на бензині.
 • Коробка передач у нього РВТ.
 • Шестерні - 5.
 • Потім параметри трошки змінилися. В 4 частині стало відомо, що його вага зменшилася до 200 кг, з 5 стало 4 шестерні. Але він залишився самим швидким і самим легкодоступним в грі.
  Мотоцикл "Санчес": інформація та характеристики
  Це єдиний позашляховик в серії, за винятком його варіанту, Manchez, в GTA Liberty City Stories. В San Andreas використовувався Sanchez GTA Vice City. У GTA IV Sanchez представлений моделлю «GP-450», схожий за формою на інші спортивні мотоцикли. У GTA IV також є відмітні знаки Terroil на передній підвісці - це виробник. Якщо мотоцикл в ідеальному стані, він може бути проданий за 1200 доларів в GTA IV після завершення місії. За замовчуванням використовує такі радіостанції: San Andreas - K-Rose Electro-Choc, а також у GTA IV Radio Broker.

  Sanchez (livery) Maibatsu

  Мотоцикл "Санчес" був оновлений в плані дизайну, щоб більше бути схожим на японський байк 2000-х, в GTA 5 краще підходить як позашляховик. Рамка оновлена, Sanchez оснащений постійними фарами, світять завжди, незалежно від часу доби. На додаток до звичайного Sanchez, він доступний в п'яти варіантах, наприклад, як на фото нижче.
  Мотоцикл "Санчес": інформація та характеристики
  Переважно зелений з логотипами спонсорів. "Санчес" є одним з 4 транспортних засобів, які не мають номерний знак. Так, нелегально на ньому їздити по дорозі! Ціна: 7000 доларів. Максимальна швидкість: 260 км /ч. Копія реального: Yamaha YZ450F. Подібний "Санчес" - це той же мотоцикл, забезпечений ливреями, недоступними у стандартної моделі. У більш ранніх версіях гри він відомий як Sanchez, однак згодом Rockstar змінив назву гри, щоб відрізнити мотоцикл від версії без лівреї. Лівреї у Sanchez виконана точно так само, як і у звичайного, у них однакова максимальна швидкість і швидкість прискорення. "Санчес" дуже моторний, і повороти виконуються "на ура". "Санчес" може піднятися на майже вертикальні пагорби, Однак слід пам'ятати просту пропорцію: чим вище вертикаль, на яку намагається заїхати гравець, тим повільніше буде це виконувати "Санчес".

  Чорний "Санчес"

  В GTA Vice City три мотоцикла Black Sanchez з'являються в бічній місії Trial By Dirt. У той час як гравець їде на одному, три чорних переслідують його. У гаїтянців мачете, але їх можна вбити.
  Мотоцикл "Санчес": інформація та характеристики
  Ці позашляхові мотоцикли з'являються в половині перших квестів, хоча отримати персонажу один з них легко, якщо гравець почекає на місці після початку завдання. Потім гравець може підготуватися до прибуття гаїтянців з мачете. Швидкість чорного "Санчеса" збігається зі звичайним. Отримати чорний можна і за допомогою модів.

  Популярі новини
  Загрузка...