Покемон Гардевуар: особливості, характеристика, поява в аніме

243 0 Новини високих технологій

Покемон Гардевуар – незвичайне істота, що з'явилося в одному з сезонів аніме «Покемони» в 2003 році. Творцями фільму є компанії Nintendo і Game Freak. Гардевуар виник в результаті еволюції покемона Ральтса. В основному персонаж з'являвся на екранах з четвертого по шостий сезони. Назва покемона походить від слів сторож і обов'язок.

Характеристики персонажа

Покемон Гардевуар: особливості, характеристика, поява в аніме
Покемон володіє формою гуманоїда з неймовірними психічними можливостями, і має сверхэволюцию нового образу – чарівний. Гардевуар є володарем елегантності та жіночності, незалежно від його статі. У представника цієї раси покемонів присутній видовжене і витончене еластичне тіло з білястими кінцівками, які практично непомітні. Казковий персонаж одягнений у сукні, що має зеленувате підкладку, яка майорить під час пересування. Персонаж має незвичайних розмірів голову з особою білого кольору, величезні червонуваті очі і зелену зачіску, яка більше прирівнюється до буффанту і закриває більшу половину обличчя Гардевуара.


Покемон переміщується завдяки левітації по повітрю, повністю заперечуючи гравітацію. Цей представник покемонів є досить жертовної особливою, здатний розплатитися життям заради тренує його особу, або іншого покемона. Подібного роду персонажі часто мешкають у великих містах, бо походять вони з Хоенн. У природі цей вид зустрічається вкрай рідко. Якщо ж сімейство Гардевуаров проживає в диких умовах, вони завжди триматися разом.

Особливості персонажа

Цей рідкісний вид покемонів має можливість бачити емоції людей, або інших подібних істот. Крім цього, Гардевуар має можливість точно передбачити події майбутнього, а також володіє психокінетичними можливостями, завдяки чому здатний створювати невеликі просторові діри, які використовуються для захисту людини, є для нього тренером. Крім перерахованих вище можливостей, покемон має телепортацією, що робить з нього серйозного суперника.


Поява в аніме

Покемон Гардевуар: особливості, характеристика, поява в аніме
Вперше глядачі познайомилися з персонажем 383 серії, де покемон був батьком хворого Ральтса, якого тренер вирішив віднести до лікарні покемонів. Потім Гардевуар з'явився в серії, де він був власністю Мелоді. Дівчину й усіх інших центральних персонажів викрали мисливці. Однак, користуючись допомогою Мелоді, герої змогли дізнатися місце, куди тримають шлях викрадачів і вирушили за ними. Під час сутички з лиходіями Ешу і Джессі вдалося потрапити в літак і після нетривалої битви звільнити заручників. Однак під час протистояння трапилася пробоїна в кабіні, і літак почав падати, але Гардевуар зміг врятувати всіх, користуючись телепортацією. Крім появи в аніме-серіалі персонаж присутній в грі Pokemon, заснованої на мультсеріалі.

Популярі новини
Загрузка...