Покемон Буизель: характеристика персонажа і його особливості

284 0 Новини високих технологій

Покемон Буизель – це вигаданий персонаж з багатосерійних аніме «Покемони». Він є володарем хутра оранжевого відтінку. Його шия оповита коміром, який істота може надувати для більш комфортного плавання. Лапи оснащені синюватого кольору плавниками, а хвіст рухається подібно лодочному гвинту. На щоках покемона є плями синього кольору. В основному зовнішність покемона сильно нагадує ласку. Однак прообразом для персонажа є видра.

Характеристики і особливості покемона

Покемон Буизель: характеристика персонажа і його особливості
Щоб розрізнити покемона Буизель самця від самки, слід звернути увагу на спину персонажів. Самець має на поверхні спини кілька білих плям, в той час як самка – всього лише одне. Буизель є впертим покемоном, і завжди наполягає на своїй точці зору. Однак персонаж завжди тепло і лагідно відноситься до людини, який доводиться йому тренером. Найчастіше представники подібного виду покемонів мешкають неподалік від швидкоплинних річок. В якості їжі віддає перевагу Вакан Беррі, проте в аніме вказується на той факт, що Буизель не проти перекусити плодами Оран.


Поява в аніме "Покемони"

Покемон Буизель: характеристика персонажа і його особливості
Перший раз персонаж з'являється у дев'ятому сезоні, однак там він незначно засвітився і не запам'ятався глядачам. Потім Буизеля можна побачити в 10 фільмі, коли Еш з одним намагалися зловити покемона, однак зловив його Доун, вдавшись до допомоги Пиллапа, тим самим врятував йому життя. Буизель – покемон атаки, тому спочатку казкова істота зовсім не підкорялося наказам нового господаря, було досить нахабним особливою, постійно рветься в бій. Одного разу покемон програв, а його тренер перебував у поганому настрої. Через деякий час герої вирішили провести обмін, адже Еш більше захоплювався боями. З цього моменту покемон з характером став справжнім другом для Еша, допомагаючи йому поступово заробляти очки.

Популярі новини
Загрузка...