AMD Radeon HD 8330: опис і характеристики

279 0 Новини високих технологій

Advanced Micro Devices (скорочено AMD) – компанія, яка займається розробкою графічних прискорювачів, центральних процесорів та іншої микросхемной електроніки. Перед співробітниками було поставлено завдання поліпшити характеристики бюджетних чіпсетів. Зробили вони це шляхом запровадження особливого графічного ядра, яке обробляє графіку не гірше, ніж дискретні адаптери. Саме так була розроблена відеокарта Radeon HD 8330.

Кілька слів про відеокарту

Дана модель графічного прискорювача є ядром, вбудованим в центральний процесор. Останні називаються гібридними. Таке обладнання використовується в ноутбуках бюджетного та середнього сегмента. Основним призначенням відеокарти AMD Radeon HD 8330 є обробка графіки. За рівнем ефективності продуктивності відповідає простому офісному рішенням. Дане ядро – незнімне. Воно виступає одним цілим з чіпсетом AMD A4-5000. Останній базується на чотирьох обчислювальних модулях, які в робочому стані видають частоту в 1500 МГц.


AMD Radeon HD 8330: опис і характеристики

AMD Radeon HD 8330: характеристики

Дана модель прискорювача є DirectX 11-сумісним графічним ядром. Інтегрується в мікросхеми платформи Kabini. Розроблена на основі архітектури GCN 1.1. Завдяки використанню шейдерних конвеєрів за фактом збільшилася продуктивність відеокарти. У моделі Radeon HD 8330 інтегровано 128 ядер даного типу. Всі вони розганяються до 497 МГц і обробляють піксельні і вершинні команди. Вбудована пам'ять відсутня. Розробники реалізували підтримку системної ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті DDR3L-1600. Пристрій забезпечує роботу двох зовнішніх моніторів. Для їх підключення передбачені роз'єми HDMI. У відеокарту Radeon HD 8330 вбудовані відеокодер VCE 2.0 і відеодекодер UVD 4.2.
AMD Radeon HD 8330: опис і характеристики
Сьогодні такі характеристики можна назвати вражаючими. Але на момент виходу пристрій забезпечувала гідний рівень продуктивності при економному споживанні потужності. А таким можуть похвалитися далеко не всі відеокарти, представлені у середньому і початковому сегментах.

Популярі новини
Загрузка...