Особливості раси імперців Скайріма. Характеристика, коротка історія виникнення

164 0 Новини високих технологій

З точки зору комунікаційних взаємовідносин - вони найкращі. Можливо, саме це сприяло їх стрімкого розвитку, так як, на відміну від двемеров, вони не володіли таким чудовим розумом. Найкращі у світі дипломати - це безумовно жителі центральної частини Тамріеля. Крім усього іншого їх називають одними з найбільш майстерних воїнів, здатних перевернути хід бою з ніг на голову.

Історія виникнення імперців Скайріма

Як і інші люди, поряд з бретонцями і редгардами, вони є нащадками стародавньої раси недийцев. Під час великого розселення народів на землях Тамріеля спочатку вони зайняли Сиродил, який на той момент був заселений ельфами. Довгий час моди імперців Скайріма не могли перемогти диких ельфів і часто ставали їхніми рабами. Це відбувалося до тих пір, поки Алессия – Королева Рабів не організувала повстання, внаслідок якого люди змогли отримати владу над більшою частиною континенту і знищити безліч рас меров.


Особливості раси імперців Скайріма. Характеристика, коротка історія виникнення
У ті далекі часи альтмеры використовували Вежу Білого Золота, що допомогло їм перетворити клімат субтропічний. Великі завойовники імперії, підкоривши головне місто, змінили клімат помірний, який підходить їм найбільше. Здійснивши Прорив Дракона, вони провели процес переформування навколишнього середовища, скориставшись технологіями самих творців світу.

Релігійність імперців

Особливості раси імперців Скайріма. Характеристика, коротка історія виникнення
Незважаючи на те що Алессия підняла повстання, просто так взяти і знищити всіх ельфів люди не могли. Їм необхідно було знайти з ними компроміс, згідно з яким не було б ніяких розбіжностей з головними на той момент на землях Тамріеля ельфами. Для цього вона придумала оригінальне рішення: створила божественний пантеон, згідно з яким релігія двох ворогуючих народів перепліталася. Це дозволило припинити ворожнечу на релігійному ґрунті. Таким чином, імперці Скайріма і альтмеры змогли жити в світі. Для цього потрібно кілька поколінь, але результат вартий того. Все перестало йти за планом, коли герой-людина Талос увійшов в божественний пантеон. Ельфів не влаштовувало те, що люди шанують вбивцю альтмеров, що призвело до нових конфліктів.

Історичні особливості

Імперці довго перебували під гнітом ельфів. Тим не менш, у порівнянні зі своїми родичами-нордами, до них вони ставилися більш лояльно. Особливий історичний шлях зробив імперців гордими і чесними, але можливість піти на поступки не була у них відібране ворогами.

Популярі новини
Загрузка...