Особливості раси редгардов Скайріма

293 0 Новини високих технологій

Як і багато людські народи Тамріеля, перші редгарды Скайріма були мандрівниками з далеких земель. За легендами, вони відбулися з стародавнього континенту Йокуда, який був більше нового в шість разів. Як і в історії з альтмерами, багато хто піддає сумніву існування цих земель. Тим не менше на сьогоднішній день збереглося достатньо свідчень на його користь.

Короткий опис

Особливості раси редгардов Скайріма
Йокуданцы, що стали згодом редгардами - це одна з трьох головних рас людей, що населяють континент. Імена редгардов Скайріма зазвичай непримечательны і прості, але мають особливу східне вимову, наприклад, Аззан або Бауурус. Вони освоїли більш північні землі ще на початку першої ери і стрімко заселили безплідні пустелі Хаммерфелла, а також частина Хай Року. Рівень інтелекту середньостатистичного редгарда приблизно дорівнює рівню інших людей. Але що стосується їх фізичних здібностей, то тут все набагато інакше. Рідні землі та місце проживання зробили з них непереможних воїнів. Пустелі Йокуды створили з них найбільш міцних і витривалих людей всього Нирна. Палюче сонце зробило їх шкіру темною, а в особливих випадках і зовсім чорною або червоною. Саме природні дані роблять редгардов Скайріма модами кращих мечников, бійців і воїнів. Їх особливі можливості також можна відзначити тим, що ніхто до них так і не зміг заселити пустелю Алик'р на такому високому рівні.


Крім того, що редгард - прекрасний воїн, на цьому їхні таланти не закінчуються. Вони дуже красномовні, що робить їх прекрасними ораторами і торговцями. Також історично склалося, що ковальська майстерність у них в крові. Найбільші йокуданцы-ковалі довгий час кували найкращу сталь у світі.

Рання історія редгардов Скайріма: перші задокументовані свідчення їхнього життя

Особливості раси редгардов Скайріма
Історія жителів стародавнього пустельного континенту - це пісок, просочений кров'ю. Стародавня імперія постійно вела численні війни, в яких відточувався характер і майстерність великих героїв. Тим не менш велика частина населення вибирала мирні професії. Редгарды знали, що бути воїном - це почесно, але для цього їм треба народитися. Тому йокуданцы ставали письменниками, вченими, циркачами і музикантами.


У 376 році Першої Ери імператор могутньої імперії Йокуда був повалений. Його роль у політичному і соціальному житті була зведена до мінімуму. Сторінки історії цих часів були сповнені кривавими боями. Більш ніж 300 років країни розривали міжусобні війни і конфлікти. Влада хотіли захопити все, починаючи від жадібних чиновників і закінчуючи дрібними бандитами. Були свідчення про те, що навіть мирні ченці в ті часи брали в руки зброю і вбивали лордів-феодалів. Період війни тривав, а першим провісником її кінця став народжений в 726 році Першої Ери Франдинг Хардар. Все своє життя він присвятив об'єднанню ворогуючих йокуданских кланів і осягнення стародавнього Шляху Меча. Міжусобиці закінчилися тільки до 808 році, коли, зібравши флот, він відправився колонізувати Тамріель.

Ремесло і ковальська майстерність редгардов

Особливості раси редгардов Скайріма
Найімовірніше, ідею створення цієї раси черпали з культури народів Сходу. Броня редгардов Скайріма, як і більшість зброї, дуже схожа на Османську. За офіційними джерелами їх сталь поступається лише даэдрической. Це обумовлено тим, що в умовах жаркого клімату необхідно було знаходити способи захиститися не тільки від спеки, а й від ворожих атак інших племен. Також літописці Нирна відзначають неймовірно високий рівень кораблебудування - чорношкірі мореплавці славилися на весь світ.

Шлях Воїна: "Книга Кіл"

Особливості раси редгардов Скайріма
Неспроста цих міцних людей називають майстерними воїнами. Шлях, який пройшли редгарды Скайріма, переносячи всі позбавлення і втрати, називається Шляхом Воїна. Його засновником вважається Франдинг Хандар - перша людина, що осяг духовний меч і отшельническое просвітлення. Він написав найголовніший джерело духовного просвітлення всіх редгардов, назвавши його "Книгою Кіл". В ній зібрані всі догмати честі і справедливості, порядною життя воїна пустелі, а також філософія, за якою йокуданцы живуть і донині. Якийсь час праця життя великого воїна ніхто не хотів визнавати, але через час редгарды заснували свято, в який вони шанують пам'ять про Франдинге. Його називають Диридж Террер і відзначають п'ятого числа Морозного місяця.

Релігія редгардов

З часів життя червоношкірих на рідному континенті мало що залишилося з класичних вірувань. Хоча знати редгардов Скайріма і залишається консервативною, велика частина простих воїнів не противиться насадженню нових богів, хоча насправді вся релігійна культура має загальні підстави. Таким чином, можна сказати, що головний бог пантеону Йокуды Сатакал - це всього лише аспект Алдуина, сина Акатоша. Редгарды також поклоняються Джулианосу, Стендару, Зенитару, Морве, Дибелле і багатьом іншим божествам, хоча і називають їх трохи інакше.

Популярі новини
Загрузка...