Кращі симулятори корабля на ПК

180 0 Новини високих технологій

Симуляторів різної техніки на ПК існує величезна безліч. Є такі вантажівок, легкових автомобілів, будівельної техніки, літаків, танків, тракторів і т. д. А що ж щодо симуляторів кораблів на ПК? Насправді, хороших і гідних ігор в даному напрямку не так багато, але сьогодні, в рамках статті ми перерахуємо кілька найкращих, які безперечно варто пограти, якщо буде бажання, звичайно. Почнемо!

Ship Simulator: Maritime Search and Rescue

Перша гра в сьогоднішньому списку – Ship Simulator: Maritime Search and Rescue. Вийшла гра в 2014 році і поки що свіжих оновлень або нових версій не було. Тим не менш даний симулятор корабля на ПК дуже цікавий, навіть графіка виглядає цілком прийнятно.


У грі присутня сюжетна кампанія в двох морях – Північному і Балтійському. І в першому і в другому випадку гравця чекає величезна кількість основних і другорядних місій, серед яких буде порятунку людей, які опинилися за бортом, гасіння пожеж в море, допомогу потопаючим суднам і багато іншого. Крім кар'єри, є і простий режим, де можна просто поплавати по морю.
Кращі симулятори корабля на ПК

Особливості симулятора Ship Simulator

Чим же цікава ця гра про кораблі і які в неї особливості? Ну, для початку варто зауважити, що тут досить велика база різного морського транспорту, починаючи від катерів і закінчуючи величезними рятувальними кораблями. Другий момент – висока реалістичність. Вся техніка, інтер'єри, екстер'єри кораблів, фізичні моделі, характеристики суден – все це максимально точно і реалістично відображено в грі, так що схожість з дійсністю дуже висока.


Третє – добре опрацьований навколишній світ. Море в грі дійсно виглядає натурально, що ще більше додає реалізму. Особливо хочеться відзначити хвилі, які змінюються в залежності від погоди. Інакше кажучи, якщо погода ясна, то море спокійно, але якщо справа йде до бурі, і дев'ятий вал не за горами. Ну, і останнє – це управління. Є два варіанти – спрощене управління і повноцінне. У першому випадку, частина функцій і обов'язків візьме на себе комп'ютер, ну, а в другому випадку, відповідальність повністю лягає на гравця.

Coast Guard

Другий симулятор корабля на ПК – Coast Guard. Дана гра чимось схожа з попередньою, оскільки і там і тут гравцеві випаде роль капітана судна берегової охорони. Основна мета – ловити злочинців в морі, збирати докази порушень, щоб довести провину, допомагати людям на потопаючих кораблях, гасити пожежі, переправляти злочинців на берег і т. д. Якщо коротко – робити все те, чим зазвичай займається берегова охорона.
Кращі симулятори корабля на ПК
Дія у цій грі про кораблі відбувається на великій території, де є навіть невеликі острівці, на які можна висаджуватися. Модель моря опрацьовано відмінно, плюс вона дуже тісно пов'язана з погодними умовами. Гравцеві доведеться виконувати свої завдання не тільки у штиль або спокійну погоду, але і навіть в шторм.

Особливості

Вибір кораблів тут не дуже великий, але тим не менш моделі промальовані дуже точно і реалістично. Всі характеристики суден збережені для більшої правдоподібності. Крім режиму кар'єри, який, до речі, не дуже великий, в грі є і одиночний режим, де можна просто поплавати і насолодитися морськими красотами.

TransOcean 2: Rivals

Ще один симулятор корабля на ПК, який обов'язково варто зіграти, – TransOcean 2: Rivals. Тут гравцеві вже належить грати не за берегову охорону, а за керуючого величезною транспортною компанією. Даний симулятор значно відрізняється від двох попередніх, тому як тут доведеться більше зосередитися саме на розвитку своєї фірми по доставці вантажів через море.
Для гравця відкритий весь світ. Можна доставляти вантажі абсолютно в будь-яку точку світу. Отримані кошти з доставки доведеться або вкладати в розвиток компанії, або в кораблі.
Кращі симулятори корабля на ПК

Особливості симулятора

До особливостей гри варто віднести наступні цікаві моменти: розвиток свого флоту, необмежену кількість кораблів, велика різноманітність техніки, практично нескінченні потоки місій, режим прокачування, хороша графіка, багатокористувацький режим і багато-багато іншого. Тим, хто любить стратегії і симулятори, ця гра точно сподобається.

World of Warships

Ну, і останній у списку - симулятор військового корабля. Кататися по морю і перевозити туристів, вантажі або просто переслідувати порушників - справа цікава, але що, якщо хочеться прямо покерувати військовим кораблем, більше того, взяти участь у військових діях? Встановити World of Warships! Так, можливо, хтось скаже, що це не повноцінний симулятор, але це не зовсім так.
У грі World of Warships присутня величезна кількість різних кораблів різних країн часів Першої та Другої світової війни, розділені за відповідними класами. Є лінкори, є есмінці, є крейсери й авіаносці – вибір залежить тільки від гравця. Всі моделі кораблів дуже реалістично опрацьовані і створені у відповідності з усіма характеристиками і особливостями реальних моделей.
Кращі симулятори корабля на ПК
Фізика в грі присутня, і вона дуже високої якості. Окремої уваги заслуговує море, яке повністю за своєю поведінкою нагадує сьогодення і при зміні погодних умов кардинально змінює свою поведінку. Про погоду варто ще сказати таке, що від неї часто залежить результат битви, адже для того, щоб здобути перемогу, наприклад, в шторм, доведеться докласти чималих зусиль.

Особливості гри

До основних особливостей гри варто віднести прекрасну фізику, велика кількість моделей кораблів, реалістичне управління, відмінну бойову систему, багатокористувацький режим, добре опрацьовані і промальовані локації і відмінну графіку. Так що якщо в один з вечорів після важкого трудового дня захочеться потопити пару-трійку кораблів, то гра-симулятор кораблів World of Warships підійде для цих цілей як не можна до речі.

Популярі новини
Загрузка...