Як одружитися на Брелине Маріон у "Скайриме"

178 0 Новини високих технологій

Один з жіночих персонажів, на яких можна одружуватися «Скайриме» – Брелина Маріон. З цією дівчиною ви познайомитеся в Колегії Винтерхолд. Перш ніж вступити з нею в шлюб, знадобиться виконати кілька умов. Про те, як це зробити, ви дізнаєтеся з цього матеріалу.

Як одружитися на Брелине Маріон у "Скайриме"

Знайомство з Брелиной

Дівчина мешкає у Колегії магів Вінтерхолда. У перший раз ви з нею зустрінетеся при виконанні квесту «Перші уроки». Але перш ніж подружитися з Брелиной, потрібно пройти квест «В руїнах Саартала». Для цього вирушайте до нордским руїн, розташованим південніше Вінтерхолда, увійдіть в них разом з іншими учнями-магами. Після ознайомчої частини Толфдир відправить вас на допомогу до Арнелу Гейну. Він попросить відшукати чотири магічних предмета. При взятті останнього амулета ви потрапите в пастку. Щоб вибратися з неї, надіньте артефакт і використовувати заклинання школи «Руйнування» на стіну. Далі вам належить відшукати в руїнах «око Магнуса». Цей магічний артефакт захований в кінці локації, і по дорозі до нього доведеться вступити в бій з драуграми. Після виконання квесту ви станете повноправним членом Колегії та зможете отримати завдання від Брелины Маріон.


Виконання прохання

Щоб почати квест «Домашня робота», вирушайте в Зал підтримки і поговоріть з дівчиною. Вона попросить вас стати «піддослідним кроликом» у її магічних експериментах. Якщо хочете одружитися на данмерке, то погоджуйтеся. Брелина накладе на вас заклинання, після якого все навколо стане зеленуватим. Цей ефект триватиме близько чотирьох годин ігрового часу. Коли світ набуде звичайні фарби, повертайтеся до чарівниці. Вона знову попросить про послугу і після згоди почне накладати на вас заклинання. Після першого ви перетворитеся на корову, а друге зробить вас конем. Третє заклинання зверне на собаку. І тільки останнє, четверте, поверне звичайний вигляд. Після цього Брелина подякує, вибачиться за доставлені незручності і запропонує свої послуги в якості компаньйона. Тепер ви зможете одружитися на дівчині. Про те, що для цього потрібно, читайте в наступній главі.


Як одружитися на Брелине Маріон у "Скайриме"

Як одружитися на дівчині

Щоб вступити в шлюб з Брелиной, потрібно роздобути амулет Мари. Цей артефакт ви можете знайти у випадковому скрині «Скайріма», або купити за 200 золотих у жерця Марамала. Персонажа ви відшукайте в храмі Мари Рифтена. Щоб амулет заробив, важливо поговорити з жерцем про одруження. Після цього надіньте артефакт і вирушайте до Брелине. При розмові з нею з'явиться новий варіант відповіді, і ви зможете запропонувати дівчині вступити в шлюб. Після того як Маріон погодиться, вирушайте разом з нею в Рифтен і пройдіть церемонію одруження в храмі Мари. Коли ви станете чоловіком і дружиною, Брелина запитає, де ви з нею будете жити. Вибирайте будь-який з ваших будинків, і дівчина вирушить туди.

Популярі новини
Загрузка...