"Візаж" в "Доту 2": опис програми, проходження, персонажі, секрети та поради

208 0 Новини високих технологій

На даний момент у грі "Доту-2" є 115 унікальних героїв, кожен з яких володіє своїм набором характеристик, здібностей і талантів. Саме завдяки такій різноманітності та найвищої реіграбельності гра вже стільки років тримається на плаву, щодня залучаючи тисячі гравців. Вміння добре грати на тих чи інших героїв є запорукою перемоги в грі. Ваша команда може мати тактичної геніальністю і чудовою злагодженістю, але якщо ви не знаєте, як грати на обраному персонажі, як прокачувати його і що йому купувати, ви обов'язково програєте. Одним з найскладніших в управлінні, але при цьому одним з найсильніших соло-персонажів є Візаж. Давайте спробуємо розібратися, як грати на Візажі в Доті 2.

Історія героя

Звернемося до Лора гри. В їхньому світі є таке поняття, як Вузький лабіринт - це місце, куди потрапляють душі мертвих і, відповідно своїм розумовим здібностям та іншим чинникам, розподіляються в пекло чи рай. Візаж є стражем цього лабіринту. До речі, Разор виконує схожу роль і підганяє повільних духів своєї батогом-блискавкою. На землю Некролик (так називався Візаж в першій "Доті") потрапив, переслідуючи Ліона, - він єдиний, кому вдалося втекти з пекла.


"Візаж" в "Доту 2": опис програми, проходження, персонажі, секрети та поради

Навички візажу

Як і у більшості героїв "Доти", у Візажу 4 основні здібності:
 • Grave Chill. Візаж висмоктує з зазначеної мети швидкість атаки і пересування, додаючи ці показники до своїх. Бафает також і фамилиаров, якщо вони знаходяться неподалік. Використовуємо на лінії для уповільнення тікає противника, а також у бійках для зменшення ДПС ворога і збільшення свого. Якщо не можемо дотягнутися скиллом досоперника, коли він тікає, можна кинути в кріпа, ми прискоримося за рахунок цього.
 • Soul Assumption. Всякий раз, коли БУДЬ-герой біля Візажу отримує шкоди понад 110 у нас накопичується заряд. Розрядивши здатність у ворога, ми завдамо йому неабияких збитків. Використовується для нюка на лінії і в бійках.
 • Gravekeeper's Cloak. Заряди, що накопичуються в рамках другого скілла, дають нам і фамилиарам опір втрат. При отриманні шкоди вище 50 злітає один заряд.
 • Summon Familiars. Уособлення Візажу. Закликає два (з Аганимом - три) істоти, званих також горгульями або пташками. Пташки є літаючими юнітами і наносять дальній шкоди, маючи високу швидкість атаки. Мають активний скілл, при використанні якого сідають на землю, оглушаючи ворогів, що стоять поруч. Поки сидять, невразливі. Через час знову піднімаються, отхиливая своє здоров'я.
 • Як розгойдувати візажу.

  Розгойдування Візажу в Доту 2 залежить від обраної ролі і лінії. Якщо ми йдемо на мзс, то наголос робиться на першу здатність, потім другу і третю (їх можна міняти місцями в залежності від того, що для нас є пріоритетом, щільність або нюк). Якщо гайдаємося у танка або стоїмо соло-оффлейн, то пріоритет віддаємо третьої здібності. У разі роботи саппортом максим другий скілл, якщо у нашого кора є свої нюкі для швидкого вбивства мети. Якщо ні, то краще перший, для уповільнення і вбивств.


  "Візаж" в "Доту 2": опис програми, проходження, персонажі, секрети та поради
  До 6 рівня всі здібності вкачиваем мінімум на одиницю, оскільки всі вони корисні. Над ход і таланти качаємо по мірі появи, всі вони вкрай корисні. Що про таланти Некролика, всі вони досить збалансовані і ситуативны. Розглянемо докладніше:
 • 10 рівень. +30 до втрати або +125 до дальності здібностей. Дивимося по ситуації і айтембилду, але рендж каста, як правило, більш корисний.
 • 15 рівень. +40% висувають перед досвіду або подвійний удар другого скілу. Знову ж, дивимося по ситуації. Якщо ви саппорт 5-й позиції, явно недобирающий досвіду, то беремо перший варіант. Посилення нюка теж виглядає дуже вигідно і вносить хмару шкоди.
 • 20 рівень. +80 до швидкості гаргулій або +15 до втрати за заряд Soul Assumption. Дивимося по ситуації, якщо брали на 15-му рівні посилення нюка, то пріоритетніше 2-й варіант, з втратою. В інших же випадках мувспид гаргулій трохи корисніше, щоб наздоганяти ворогів або відводити від них птахів.
 • 25 рівень. +1 птиця або -2 секунди до швидкості відновлення 3-го скілу. Другий варіант беремо тільки при розгойдуванні в танку, а так важливіше птах.
 • Що купувати з артефактів.

  Збірка на Візажу в Доту 2 завжди дуже ситуативна і залежить від: позиції, ролі, піку противника, їх айтемов.
 • Початковий закуп для саппорта: 2 пачки танго і гілочка + курка і вард (якщо не купували). Якщо кур'єр з вардами не потрібен, беремо вінд ленс або блайт стоун. 2 пачки танго і айрон бренч можна замінити на 1 пачку танго і фласку.
 • Початковий закуп для мидера: пачка танго і нулл талісман.
 • Основна збірка. Беремо ПТ, Домінатор, Медальку. До кінця гри збираємо Солар хрест, Аганим, Кирасу, Бладторн. За ситуації, а також залежно від ролі можна добрати: Барабани, Володимир, Еул, Форсстаф, Алебарду, Глиммер, Hex, Рід оф атос.
 • Збірка в танка. Якщо ворог дамажит фіз. втратою, збираємо Крімсон, Кирасу, Шиву. Якщо багато магів, корисними будуть Лінка, БКБ, Пайп, Лотус.
 • Збірка в нюкера. Екзотична версія для дуже сильних гравців. Застосовуйте тільки проти слабших супротивників. Кайя, Дагон, Эзереал, Орчид, Октарин, Вейл оф дискорд.
 • Збірка в пуш. Теж нестандартний айтембилд, який можна потестить для лулзім. Травела, Домінатор, Некрачи, Мьолнир, Дезолятор, Кіраса.
 • "Візаж" в "Доту 2": опис програми, проходження, персонажі, секрети та поради

  Як діяти на лінії.

  Гайд на Візажу в Доту 2 буде неповною без розповіді про тактику гри. Описані нижче дії більше розраховані для мидера, але в цілому можуть застосовуватися і на інших ролях.
  Стопим крип. Якщо не вдалося - агрим ворожих і підводимо до своєї вежі. По максимуму напружуємо ворожого героя, намагаючись перекрипить його за рахунок першого скілла, не забуваючи про денай крип. Не пушим лінію, щоб не заходити далеко під ворожу вежу, підставляючись під ганку. Граючи за саппорта можемо піти на 3-му рівні в зв'язці з іншим героєм, мають сильний нюк або стан на ганг мидера у смока.
  "Візаж" в "Доту 2": опис програми, проходження, персонажі, секрети та поради
  Головне завдання - не вмирати і по-максимуму выфармливать. Нам однаково важливі як досвід, так і золото. Заряди добре накопичуються, коли ми стоїмо на лінії не в соло, так що Візаж хороший для вбивств в триплі. Після отримання 6 рівня і швидкого домінатора, який рашим першим, виходимо з друзями на пуш вишок.

  Мидгейм і лейтгейм.

  З отриманням 6-го рівня, домінатора та медальки, починаємо активно фарм і виходити в пуш. Тиснемо на вишки противника, не підставляючись під великі бійки. При нагоді намагаємося вийти у зв'язці з напарником на ганг слабких саппортов в лісі або на лінії. Намагаємося якомога швидше спушить дві перших лінії веж, заганяючи ворога на хг. Після цього розставляємо варди у ворожому лісі, намагаючись ловити фармящих героїв. Після виносу союзниками ключових артов акуратно заходимо на хг для знесення першої Т3. Потім переключається на шрайны і добиваємо ключові арти.
  "Візаж" в "Доту 2": опис програми, проходження, персонажі, секрети та поради
  Якщо справа дійшла до лейта, максимально граємо на команду. Не намагаємося "розвалювати" команду ворога поодинці, навіть при перефарме. Візаж - герйо для пуша і командної взаємодії. Максимально концентруємося на будівлях і спушиваем їх через фамилиаров і крипах з домінатора.

  Зв'язки з іншими героями.

  Зв'язки з Візажем в Доту 2 гарні у героїв, що мають точкові стани, які ми будемо продовжувати "посадкою" пташок. Сюди відмінно підходять Свен, Ліон, Обме-маг. У зв'язці з двома останніми добре гангана ворога. Непогано заходять персонажі, дають бонусний шкоди або швидкість атаки нам і птахам: Дроу Рейнджер, Инвокер, Обме-маг, Бладсикер.
  "Візаж" в "Доту 2": опис програми, проходження, персонажі, секрети та поради
  Цікава зв'язка з Тинкером, який може тпшиться на наших фамилиаров і нюкать ворога.

  Як контрить візажу.

  Контр-пік для Візажу в Доту 2 практично відсутня. Найефективніше йому протистоять Акс, що вбиває птахів через агроунівер+пассивку, а також Бристлбек, має безліч захисту і швидко сливающий фамилиаров першим і другим скиллами. Як контрить Візажу в Доту 2? Кращим способом протистояння йому в мзс є перефарм на лінії. З цим добре справляються досвідчені Бладсикеры, СФы, Экзортовые Инвокеры, Снайпери. Також Візаж досить вразливий на мзс для ганка, так як не має эскейпов (способів відходу від ворога). Шанс бути вбитим трохи ріжеться пассивкой і частково вирішується вардами.
  "Візаж" в "Доту 2": опис програми, проходження, персонажі, секрети та поради
  При грі проти нього в середині гри головне - намагатися по-максимуму вбивати фамилиаров. За них капає багато грошей, а на перевиклик птахів великий кулдаун. Також незабутній про контроль карти. Якщо ми не будемо давати Візажу фарм, то він не розкриє свій потенціал на повну силу. Без Солар хреста і Аганима він досить слабкий.

  Популярі новини
  Загрузка...