Список кращих будівельних симуляторів на ПК

272 0 Новини високих технологій

Комп'ютерні симулятори – це завжди цікаво. Можна легко відчути себе пілотом літака, водієм автомобіля, машиністом поїзда, механіком, фермером, спортивним тренером і т. д. Крім професій існують і інші види симуляторів, наприклад, управління якою-небудь компанією, створення ігор, розробка транспортних засобів, навіть симулятор ліфта є! Ну а що щодо будівництва? Такий жанр теж є, і сьогодні саме про нього піде мова – будівельні симулятори на ПК.

SimCity 2013

Відкриває сьогоднішній список – SimCity 2013. Дана гра є продовженням легендарної SimCity Societies, яка в свій час з тріском провалилася. Незважаючи на це, розробник все ж зважився на створення продовження і не даремно, оскільки нова гра припала до душі багатьом.


Список кращих будівельних симуляторів на ПК
Чим же цікавий цей будівельний симулятор на ПК? Ну, почати варто з того, що тут непогана графіка. Другий момент – широкі можливості по будівництву. Гравець в буквальному сенсі може побудувати саме таке місто, як йому хочеться. Є бажання звести місто для туристів? Будь ласка. А може бути, цікавить промисловий мегаполіс з купою заводів і підприємств? Немає проблем! Весь процес будівництва і те, як буде виглядати майбутній місто, повністю залежить від фантазії гравця. Також варто відзначити мережевий режим гри з друзями. У SimCity 2013 є можливість у буквальному сенсі дружити містами. Можна побудувати дорогу або будь-яке інше повідомлення від свого поселення до поселення свого друга, що дозволить надалі грати спільно.


SimCity 4

Ще один досить цікавий будівельний симулятор на ПК – SimCity 4. Не варто плутати цю гру з попередньої, оскільки все ж вони різні. SimCity 4 – це далеко не новинка серед ігор. З'явилася вона вперше аж у далекому 2003 році, але до цих пір користується великою популярністю. В даному симуляторі гравцеві належить зайнятися приблизно тією ж роботою, що і в попередньому випадку – будувати місто з нуля! При цьому необхідно ретельно підійти до питання планування і розбиття майбутнього мегаполісу на зони (комерційна, фінансова, промислова тощо).
Список кращих будівельних симуляторів на ПК
Одна з головних особливостей гри – повна свобода дій. Гравець може будувати майбутнє місто так, як вважає за потрібне. Вибір будівель просто величезний. Навіть у сучасних будівельних симуляторах такої кількості типів будівель немає. Природно, крім будівництва будинків необхідно буде зайнятися питанням зведення доріг, водопроводів, мереж електрики і багато іншого. Одним словом – все, як у житті.

Cities: Skylines

Наступна гра на ПК – будівельний симулятор Cities: Skylines. По суті, це такий же симулятор, як і два попередніх, тільки значно краще у всіх аспектах. Гра вийшла в 2015 році, і графіка у неї цілком придатна навіть за сьогоднішніми мірками. У Cities: Skylines гравцеві належить покласти на себе відразу кілька завдань. Перша – це будівництво міста з повного нуля. Дуже важливо з перших хвилин гри все робити продумано, інакше в подальшому можуть виникнути проблеми з розвитком поселення.
Друге завдання – будівництво та розвиток інфраструктури міста, а також соціальних потреб.
Список кращих будівельних симуляторів на ПК
Третя задача – стати мером готового міста, щоб забезпечити розвиток і процвітання свого поселення. На перший погляд, перераховані вище завдання звучать просто, але не варто розслаблятися, оскільки рівень реалізму в грі на високому рівні. Потрібно постійно догоджати жителям, будувати необхідні об'єкти і стежити за суспільними настроями, інакше в одну мить все може "впасти". Cities: Skylines, мабуть, можна сміливо назвати кращим будівельним симулятором на ПК. Тут є абсолютно все: великий вибір будинків, широкі можливості з будівництва, високий рівень реалізму, великі можливості щодо розвитку міста та багато-багато іншого.

Construction Simulator

Будувати міста, звичайно, цікаво, ну а як щодо симулятора будівельної техніки? Без проблем. Ось, наприклад, Construction Simulator. Це ціла серія ігор, де гравцеві випадає можливість керувати однією з 15 будівельних машин, вироблених компаніями MAN, Still і Liebherr. Деталізація, опрацювання, фізика і характеристики техніки дуже точно перенесені в гру, так що відчуття реалізму буде 100 %.
Список кращих будівельних симуляторів на ПК
У грі належить розкопувати котловани під будівництво будинків, заливати фундамент з бетономішалки, встановлювати крокви, зводити дах, підвозити витратний матеріал та багато іншого. Якщо коротко, то Construction Simulator – це сама справжня будівництво на комп'ютері.
З особливостей гри слід відзначити високу реалістичність, відкритий світ, велика кількість місій, нелінійність подій, понад 200 будівельних майданчиків, оригінальні звуки, записані з цієї техніки, багатокористувацький режим і ще багато чого цікавого.

Construction Machines Simulator 2016

Ще один симулятор будівельної техніки на ПК – Construction Machines Simulator 2016. Дана гра чимось схожа на попередню, але все ж має свої відмінності. Тут теж належить сісти за кермо самої різної техніки, починаючи від екскаватора, яким доведеться рити котлован під фундамент, і закінчуючи демолятором для знесення старих будівель, і навіть баштовим краном.
Список кращих будівельних симуляторів на ПК
Техніка в грі опрацьована добре, з правильною фізикою і відповідними характеристиками. Кількість будівель, які можна побудувати, теж величезна. Спочатку для будівництва будуть доступні тільки простенькі будинку, але у міру проходження відкриється доступ до зведення цілих промислових заводів і справжніх хмарочосів. Ключовими особливостями гри є реалістичний геймплей, багатий вибір техніки, режим кар'єри з безліччю місій і завдань, прокачування і ремонт техніки, високоточна деталізація локацій, відкритий світ та багато-багато іншого.

Популярі новини
Загрузка...