Складні клавіатури: Gembird КВ400ВТ, Універсальний Foldable Keyboard і Bluetooth Foldable Keyboard F18

228 0 Новини високих технологій

Здавалося б, на сьогоднішній день ринок комп'ютерної техніки та аксесуарів переповнений різного роду продукцією, яка задовольнить потреби будь-якого, навіть найвибагливішого споживача. Проте реальний стан справ дещо інше. Сучасна людина ніколи не сидить на місці, а це значить, що багато звичні для нас речі недоступні через свою банальну громіздкість. З цієї ж причини багато виробників в даний момент працюють над проектами, що відрізняються від інших своєю компактністю, автономністю і зручністю. Одне з таких пристроїв – це складні клавіатури для смартфонів та інших гаджетів комунікації.

Gembird КВ400ВТ

Складні клавіатури: Gembird КВ400ВТ, Універсальний Foldable Keyboard і Bluetooth Foldable Keyboard F18
Одне з таких пристроїв вже доступно на території Росії. Це невеликий пристрій володіє всіма основними функціями повноцінної клавіатури. Навіть при своїх невеликих габаритах воно вміщує в себе функціональних 66 клавіш, що все ж значно менше, ніж багато хто звикли, так як на стандартних клавіатурах їх чисельність зазвичай становить приблизно 104 клавіші. Але з точки зору функціональності складная клавіатура КВ400ВТ нічим не поступається повнорозмірним аналогам. Залишиться тільки звикнути до специфічної розкладці і запам'ятати призначення клавіш.


Компактність пристрою досягається малою товщиною корпуса – усього 68 міліметра в розкладеному стані. Присутній також можливість скласти девайс навпіл, як книгу або портмоне. У складеному стані клавіатура займе місця не багатьом більше смартфона. Так як це складная клавіатура для комп'ютерів, телефонів і інших пристроїв, вона повинна якимось чином до них підключатися. Тому КВ400ВТ оснащена Bluetooth передавачем, з допомогою якої можна встановити з'єднання з більшістю гаджетів. Завдяки вбудованому акумулятору ємністю 110 міліампер/годин клавіатура здатна безперервно працювати протягом 40 годин, чого буде цілком достатньо для повноцінного користування, а з урахуванням того, що підзарядка акумулятора займає всього 2 години, це і зовсім перестає бути проблемою.


Універсальний Foldable Keyboard

Складні клавіатури: Gembird КВ400ВТ, Універсальний Foldable Keyboard і Bluetooth Foldable Keyboard F18
Ще один досить цікавий представник складних клавіатур – Універсальний Foldable Keyboard. Це дітище корпорації «Майкрософт» по своїй суті аналогічно пристрою, описаному вище, за винятком деяких незначних відмінних деталей. Одна з таких рис – інтегрований акумулятор. За заявками виробників, його ресурсів буде більше, ніж достатньо, для підтримки працездатності пристрою протягом трьох місяців. Друга особливість найбільше сподобається багатозадачною людям, тим, хто, наприклад, любить поспілкуватися з друзями в соціальних мережах, не відриваючись від роботи з документом. Зі складаний клавіатурою Універсальний Foldable Keyboard це стане в рази зручніше. Просто підключіть клавіатуру до телефону з відкритою соц. мережею і планшету з відкритим на ньому документом і перемикайтеся між ними в міру потреби натисненням однієї кнопки.
Складні клавіатури: Gembird КВ400ВТ, Універсальний Foldable Keyboard і Bluetooth Foldable Keyboard F18
Третя технічна особливість клавіатури буде корисна абсолютно всім користувачам, чия любов до різного роду напоїв вимірюється кількістю залитих смерть клавіатур. Справа в тому, що UFK володіє захистом від згубного впливу води, так що випадково пролита чашка ранкової кави не зашкодить клавіатурі. Однак пролиту рідину слід якомога швидше видалити з поверхні пристрою – захист далеко не абсолютна.

Bluetooth Foldable Keyboard F18

Також у цій статті буде представлена складная клавіатура для планшета або смартфона, чия конструкція разюче відрізняється від того, що було описано вище. На відміну від попередніх клавіатур, розкладаються за принципом книги, F18 робить це подібно гармошці. Її корпус розділений на кілька прямокутних сегментів, з'єднаних разом шарнірами. У розкладеному стані один із сегментів клавіатури перетворюється в зручну підставку під телефон або планшет. Інші два блоки відведені під зручну компактну клавіатуру. Працює пристрій завдяки вбудованому подзаряжаемому акумулятора на 400 міліампер/годин, чого буде цілком достатньо для періодичного використання.
Складні клавіатури: Gembird КВ400ВТ, Універсальний Foldable Keyboard і Bluetooth Foldable Keyboard F18

Підсумок

Складная клавіатура – одне з найбільш зручних і корисних пристроїв на сьогоднішній день. Відносно недорогі, компактні і комфортні у своєму використанні, ці пристрої стануть для вас надійними помічниками як у роботі, так і на відпочинку.

Популярі новини
Загрузка...