Угруповання і гільдії "Облівіона"

216 0 Новини високих технологій

У четвертій частині "Древніх Сувоїв" кількість фракцій, до яких може приєднатися гравець, значно зменшилася. Всього налічується 7 різних організацій (5 гільдій і 2 додаткові угруповання) з наявністю певних систем внутрішньої ієрархії. Так, головний герой може приєднатися до: Гильдиям Злодіїв, Бійців, Магів і до Темного Братства, а також до угрупованням "Арена" і "Клинки". Після вступу в будь-яку з організацій гравець отримує доступ до проходження її сюжетної лінії. Виконання завдань означає просування вгору по ієрархії звань всередині фракції. Як вступити в гільдію "Облівіона"? Тут все досить просто — для цього необхідно поговорити з її головним представником, після чого виконати свій перший квест.

Гільдія Бійців

Угруповання і гільдії "Облівіона"
Представників даної Гільдії можна знайти в будь-якому місті. Після приєднання до Бійцям гравець отримує доступ до навчання у спеціальних вчителів, які допомагають підвищити фізичні навички. Для просування вгору за рангом необхідно виконати ряд завдань. Зазвичай персонаж повинен відправитися на певну локацію, щоб зачистити її від агресивних хижаків або вирішити проблему з бандитами, що там оселилися.


У Киродииле (одна з провінцій з гри "Обливион") Гільдію Бійців наздогнали важкі часи. Справа в тому, що у них з'явилися несподівані конкуренти в особі якоїсь групи "Чорний ліс", яка виконує ту ж роботу, що і Гільдія, тільки набагато швидше і ефективніше. Вступивши в ряди Бійців, гравець зможе взяти участь в розплутуванні таємниць та інтриг всередині організації.

Гільдія Магів

Незважаючи на те, що Маги відомі своїми натягнутими відносинами з Бійцями, їх основними супротивниками залишаються некромант. Можна з упевненістю сказати, що ця ворожнеча зародилася після того, як чинний архимаг видав заборону на практику некромантії. Головний ворог для всіх членів Гільдії — Король Черв'яків. В Гільдії Магів викладаються алхімія і різні заклинання. На самому початку нас чекають рекомендаційні квести, після проходження яких ми отримаємо доступ до Університету Таїнств. Після починається найцікавіше: створення власного чарівного посоха і шлях до становлення нових архимагом.


Угруповання і гільдії "Облівіона"

Гільдія Злодіїв

Усі члени даної організації є справжніми професіоналами у таких навичках, як влучність, скритність і мистецтво злому замків. Квести гільдії зав'язані навколо крадіжок і крадіжок, а також навколо вбивств певних персонажів (щоправда, останній тип завдань все ж зустрічається не так часто). Деякі члени Гільдії можуть впливати на рівень наших штрафів і тим самим зменшувати шанс арешту.

Темне Братство

Наступна організація є підпільної. Її головна спеціалізація — замовні вбивства. Щоб вступити в Темне Братство, гравцеві доведеться виконати завдання від одного з агентів, а саме пролити кров невинного персонажа. Багато хто вважає саме Братство найкращої гільдією "Облівіона", проходження якої передбачає цікаву квестовую гілку, гідні нагороди і несподівану сюжетну розв'язку.
Угруповання і гільдії "Облівіона"

Клинки

Клинками називають елітну варту, яка займається особистою охороною Імператора. Вся діяльність даної організації проходить в тіні, подалі від сторонніх поглядів і оточуючих. У "Обливион" Клинки виступають проти загадкової організації під назвою "Таємничий Світанок". Відомо, що її члени хочуть повернути в Тамріель даэдрического принца Мехруна Дагона з Облівіона. Квести гільдії Клинків переплітаються з основним сюжетом гри, тому для просування за рангом доведеться виконати відповідне завдання. До речі, це єдина організація, в якій можна отримати звання лідера.

Арена

Незважаючи на те, що Арену не можна назвати кланом "Облівіона" або організацією, в ній також є власна ієрархія. Її головний зміст полягає в боях між гладіаторами, під час яких персонажі можуть користуватися найрізноманітнішим зброєю — від луків і мечів до заклинань і чарівних зілля. В якості нагороди за перемогу доведеться задовольнятися тільки золотом, так як обшук трупа вбитого суперника заборонений.
Угруповання і гільдії "Облівіона"
Багато вважають Арену найлегшою і нудною "гільдією", так як у неї немає ніяких додаткових квестів, а є тільки нескінченні бійки. До речі, одне завдання в цій організації все ж таки присутня, однак виконувати його зовсім необов'язково. Після перемоги над усіма суперниками гравець отримує звання Великого чемпіона.

Популярі новини
Загрузка...