Фортеця Сіна в Dark Souls: проходження, секрети

129 0 Новини високих технологій

У популярному ігровому шедеврі Dark Souls Фортеця Сіна є однією з найскладніших локацій. Цей проект відрізняється важким загальним проходженням, але деякі території навіть на цьому тлі дуже виділяються. Фортеця Сіна є саме такою. У цій статті можна знайти повне проходження локації з різними секретами. Прочитання матеріалу допоможе значно заощадити час.

Вхід на територію

В Dark Souls Фортеця Сіна була споруджена древніми богами для закриття проходу в Анор Лондо. Форт цілком є одним суцільним випробуванням з просто неймовірною кількістю пасток. таким методом.


Фортеця Сіна в Dark Souls: проходження, секрети

Початок проходження

Починається шлях по локації Фортеця Сіна в Dark Souls від багаття в повіті нежиті. Перед центральними воротами буде виступаюча плита. Це пастка, яку можна використати проти ворогів. Для цього слід виманити в центр залу двох супротивників і розрахувати траєкторію польоту. Так можна позбутися від одного змія, а іншого вбити. Гравець переміститься до мосту, на якому є маятники леза. Перші чотири слід проходити по одному, в кінці шляху буде п'яте перешкода, а біля нього змій-солдатів. Гра Dark Souls любить надавати різнопланові сюрпризи. Наприклад, знизу мосту на майданчику будуть чекати змії-маги, на верхніх мостах буде кілька солдатів і ще один мертвий, можна стрибати на дно. Другий ворог стоїть в далекому коридорі. З Кільцем туману легко і завдати йому пристойний шкоди, поки він не побачить героя. Також є варіант пробігти між двома колонами з правого боку. Демон туди не поміститися, а тому стане легкою здобиччю. На цьому хитрощі закінчуються, адже за наступним поворотом з'являться нові вороги. Це також титанитовые демони, але вже в рази сильніше. З ними можна боротися тільки будучи впевненим у своїх силах. По-перше, виманити їх {blockId:"R-A-70350-39",renderTo:"yandex_rtb_R-A-70350-39",async:!0};
if(document.cookie.indexOf("abmatch=") >= 0) blockSettings2.statId = 70350;
!function(a,b,c,d,e){a[c]=a[c]||[],a[c].push(function(){Ya.Context.AdvManager.render(blockSettings2)}),e=b.getElementsByTagName("script")[0]майже неможливо. Можна використовувати трюк з бігом, щоб впертися в пересувається маятник. Він не завдасть шкоди, а користувач виграє для себе час. В наступному приміщенні пастка. Уникнути її можна піднятим щитом або різким перекатом в бік.
Фортеця Сіна в Dark Souls: проходження, секрети

Подальший шлях

Про те, як потрапити у Фортецю Сіна, слід розповідати окремо, адже шлях належить неблизький. Якщо ж вдалося це зробити і пройти весь вищезгаданий шлях, то в наступному приміщенні слід пробратися прямо повз сплячого противника. Гравець вийде до шляху, де котяться по ухилу кам'яні кулі. Тут слід спочатку виманити під них змія-солдата. Далі виконати трюк з магом, який буде на вершині жолоба. Якщо спуститися в локації в Dark Souls по ньому вниз, то можна потрапити до Сигмайеру з Катаріни. Він запропонує завдання по своїй сюжетній лінії. Потім підніматися належить вгору. Краще добігти до місця виходу з приміщення, а потім крок за кроком рухатися по жолобу. Після увійти слід зліва в Туманні ворота. Діяти треба обережно, так як у Фортеці Сіна багаття зустрічається не часто. З приміщення слід бігти в коридор, але прямо під стіною. Коли змій-солдат помітить гравця, потрібно натиснути на виступаючу плитку і три стріли зроблять свою справу. Потім можна пробігтися вгору по жолобу, так як кулі будуть котитися у зворотний бік. Там буде скриня з Кільцем сталевий захисту.
Фортеця Сіна в Dark Souls: проходження, секрети

Складності на локації

При проходженні в Dark Souls Фортеці Сіна гравцеві необхідно повернутися в кімнату з коридором і піти далі. Двері виведе до нового жолобу, який побудований зигзагом. Можна піти вниз звідси, але треба розрахувати так, щоб не потрапити під кулі. Внизу слід сховатися в прохід і почекати, поки снаряди не проб'є стіну. За нею буде Кільце з золотим змієм. Тепер можна повертатися до проходу, в якому належить бій з магом, а в наступному приміщенні стоїть скриня-мимик. З ним можна боротися зараз або пізніше, коли всі кулі будуть направлені в інший бік. Це дасть можливість його виманити до ліфта і вбити на більшому просторі. Ворог охороняв прохід до сету Чорного чаклуна, плюс за перемогу буде призом відмінне спис. Їхати ліфтом потрібно не до кінця, а лише на наступний поверх. Він трохи призупиниться і буде можливість з нього вистрибнути. Якщо не вдасться цього зробити, то герой зустрітися з шипами нагорі. Тут гравцеві належить звернутися до чергового жолобу до кімнаті з керуючим механізмом.

Фортеця Сіна в Dark Souls: проходження, секрети

Більш простий шлях

В локації Фортеця Сіна секретів величезна кількість. Наприклад, від першого жолоби зигзагом можна бігти також вгору. Для цього потрібно почекати викот однієї кулі і бігти відразу наверх. Звідти є варіант зістрибнути направо, і гравець опиниться відразу в кімнаті з механізмами. Можна також відправитися наліво і на помості вбити одного змія. У ближньому бою він надто слабкий, а тому гравець легко пройде до ліфта з кров'ю, з якого також можна зістрибнути в кімнату з механізмом. У будь-якому випадку гравець опиниться в цій локації. Кулі слід направити по третьому жолобу. Вони вб'ють сплячого змія і проломят стіну в тій кімнаті. Після механізм слід повернути так, щоб всі кам'яні снаряди вирушили в прірву. При наявності відмички можна повертатися до тієї кімнаті з проломленою стіною. Гравець побачить новий прохід, а в наступному приміщенні клітку з душею героя і іншу з Логаном. Якщо ж відмички немає, то необхідно рухатися далі, поки не буде знайдений ключ.
Фортеця Сіна в Dark Souls: проходження, секрети

Такі дії

В залежності від того, чи знаходили ви багаття у Фортеці Сіна і рушили до Логану, дії будуть різними. Також не слід забувати про бій з мимиком. У будь-якому випадку користувачеві слід повернутися в кімнату з механізмами і йти в далеку коридор. Майже при вході є пастка. Коли вона активована, то слід перекотитися різко назад. Вузький коридор виведе користувача на черговий міст. На ньому будуть вже знайомі маятники, але між ними не можна поміститися. Використовуйте знайомий трюк з економією часу і пробегайте всі чотири леза за раз. В наступної локації зліва змій-солдат охороняє Великий осколок Титанита. На верхньому майданчику прямо після сходів гравцеві зустрінеться маг. Його можна зіштовхнути в провал і пройти далі до вже четвертого мосту з маятниками. Він більш вузький, але за один захід слід минути тільки перших два з них. Далі можна перечекати і знову бігти.
Фортеця Сіна в Dark Souls: проходження, секрети

Пастки і битви

В Dark Souls Фортеця Сіна є зразковою локацією по плануванню. Тут гравцеві необхідно постійно стежити за таймінгами, що видно навіть по переходах на мосту. Наприклад, якщо впасти з першого мосту, то приземлитися належить на майданчик з магами. На четвертому ж головного героя при падінні чекає смерть. Після цього мосту гравець відправиться прямо в туман. Після виходу з нього користувач потрапить до гігантові, який спускає по жолобах великі камені. Його можна вбити за допомогою лука, але він відроджується після кожного відпочинку біля багаття. З правого боку балдерские лицарі охороняють скриня з цінними артефактами. Бій з ними буде досить небезпечним, але і відповідна нагорода. На це проходження не закінчується. Гравець слід акуратно діяти, стежити за пастками і виманювати ворогів поодинці. Тоді гравець легко пройде Фортеця Сіна і відправиться в Анор Лондо.

Популярі новини
Загрузка...