Проходження Rust: виживає найсильніший

260 0 Новини високих технологій

Світ постапокаліпсису дуже суворий. Ось ви збудували собі житло, яке було побудовано з великої кількості ресурсів, а на вас нападає багато вовків, або інші гравці з мультиплеєра вирішили влаштувати бліцкриг.

Опис

Rust - це симулятор виживання з можливістю гри по Мережі. У ній гравцеві доведеться боротися з голодом, холодом, спрагою і проти інших користувачів.
Проходження Rust: виживає найсильніший
Спочатку гра довгий час перебувала в ранньому доступі і зовсім недавно вийшла з нього, якщо точніше, то 9 лютого 2018 року. Ранній доступ - це коли розробники викладають гру на загальний огляд в Steam, після чого її купують і таким чином підтримують виробництво до виходу стабільної версії.
Проходження Rust: виживає найсильніший
Гра продалася з дуже великим тиражем в кількості 5 мільйонів копій, а це позитивно впливає на сприйняття продукту. Адже продажі говорять про якість. На її створення розробників надихнули DayZ, Minecraft і Stalker.
Проходження Rust: виживає найсильніший
Безліч людей сьогодні грають у Rust в своє задоволення, таке розмаїття контенту в майстерні Steam дозволяє провести досить часу в грі і не занудьгувати.

Rust: проходження. 1 частина

Проходження Rust: виживає найсильніший
Ви опинилися на галявині, навколо одна зелень, камені, які потрібно здобувати, занедбані будівлі, дикі тварини, а також безліч колишніх мешканців, які перетворилися в зомбі. Здавалося б, що можуть зробити зомбі? Але механіка геймплея така, що каменем бити орди ходячих трупів - заняття не дуже. Крім каменю, у вас є бинт і факел. Каменем вийде вбити вовка, але і то треба постаратися.


Поради:
 • Бинт берегти.
 • Факел залишити на потім.
 • Каменем добувати ресурси.
 • Проходження Rust: виживає найсильніший
  Знаходимо дорогу, щоб не заблукати. На ній ви зустрінете покинуті міста, ворогів, остерігайтеся радіації. Обов'язково огляньте всякі комори та інші споруди, там може виявитися корисна начиння, продукти, зброю, боєприпаси, медикаменти. Але для довгого пошуку ресурсів немає часу, адже скоро ніч, а вночі треба відновити сили і якось захищатися від супротивників.
  Проходження Rust: виживає найсильніший
  Отже, прийшов час для будівництва будинку. Ставимо металеві двері, щоб вороги не змогли забратися в будинок.

  Проходження гри Rust. Частина 2

  Здобувайте ресурси. Як можна більше ресурсів, інакше буде важко вижити. Деревина, руда і м'ясо - обов'язкові інгредієнти для початку плідної гри. Займайтеся крафтом інструментів і зброї, отримуйте досвід, вивчайте креслення.

  Висновок

  Проходження Rust: виживає найсильніший
  На жаль, сюжету в грі немає. Вам просто потрібно виживати. Весь сенс в мультіплеере, де можна розгулятися, грабуючи інших персонажів, займаючись їх побиттям або вбивством. Для гри в мультиплеер з'явилося багато серверів. Так що проходження Rust затягнеться надовго.

  Популярі новини
  Загрузка...