Як прокачати ювелірна справа у "Ввв"?

204 0 Новини високих технологій

Ювелірна справи в "Ввв" відноситься до основних видів діяльності. Це досить популярне заняття здатне приносити герою багато золота. Ювелірна справа, яка часто називається самими гравцями "ювой", з'явилося в основній грі разом з доповненням The Burning Crusade.

Основна інформація

Будучи ювеліром, гравець завжди зможе забезпечити себе необхідною кількістю золота. Цю затребувану професію варто спробувати хоча б на одному з героїв. Вивчення ювелірної справи дає особливі бонуси до всіх характеристиками — такий ефект досягається за рахунок спеціальних ювелірних каменів. Дана професія доступна для вивчення абсолютно всім класам і всіма спеціалізаціями. Її можна взяти як для основного персонажа, так і для додаткового, так званого "твинка".


Якщо гравець вирішив битися на стороні Альянсу, то йому варто придивитися до дренеям, так як ця раса володіє особливим бонусом до навичок "Різьблення по каменю".

Про ресурсах

В якості основних ресурсів в ювелірній справі в "Ввв" використовуються метал, руду і дорогоцінні камені. На старті освоєння професії гравець отримує навичка "Просівання", який допомагає з пошуком дорогоцінних каменів в різних видах руди.
Як прокачати ювелірна справа у "Ввв"?
Отриманий після "Просіювання" камінь, а не пил (нерідкий випадок), буде мати певний рівень. Приміром, якщо в процесі була використана мідна руда, то гравець навряд чи зуміє добути зразок синього або епічного каменю. Також ідеальну "пару" для професії ювеліра становить навик гірничої справи, володіє яким займається виробництвом всіх необхідних ресурсів. Рудні жили дозволяють обзавестися рудою, простими і дорогоцінним камінням. Частина руди використовують у переплавки, частина — у переробці; камені йдуть на створення особливих статуй, які можуть стати в нагоді в процесі битви; що стосується дорогоцінних каменів, то їх застосовують у виробництві красивою біжутерії.


Дуже часто для створення яких-небудь речей будуть необхідні оправи, які робляться гравцями самостійно, або купуються у спеціальних нпс. Торговці такого типу практично завжди знаходяться поряд з вчителями ювелірного справи "Ввв".

Основні продукти, одержувані ювелірами

Гравець, що обрала дану професію в якості головного заняття, може створювати найрізноманітніші речі. В основному ювеліри спеціалізуються на таких виробах:
 • Кільця — мають безліч різних характеристик.
 • Намиста — також мають безліч різних властивостей. Серед намист є такі, які допомагають надати чинності одразу всій групі (з урахуванням обмеженої кількості зарядів).
 • Інші види прикрас — можуть займати залишилися слоти. Від інших предметів їх відрізняє відсутність ефекту "броні" (наприклад, прикраси на голову і т. д.).
 • Як прокачати ювелірна справа у "Ввв"?
 • Статуї — всі вони мають однакове призначення: гравець ними користується, вони матеріалізуються і виконують хиллинг, який триває певну кількість часу. Статуї кращих категорій забезпечують героя більш якісним лікуванням.
 • Аксесуари (тринкеты) — як правило, в основу їх зображення лягають образи різних тварин. Такі тринкеты наділені різними властивостями, наприклад, аксесуар у формі пантери вміє підвищувати стат "Непомітність".
 • Самоцвіти/каміння — з їх допомогою можна підвищувати різні статті. Такі самоцвіти вставляються в інші готові предмети, переносячи свій ефект на них. Їх виробництво стає можливим тільки після досягнення гравцем в ювелірній справі "Ввв" 300 рівня.
 • Додаткові продукти

  Крім ювелірних виробів, про які ми вже розповіли в попередньому розділі, гравці також можуть займатися створенням:
 • зброї — кожен ювелір отримує навик створення зброї під певний клас;
 • маунтов — на цих транспортних засобах можуть кататися як і їх творці, так і інші гравці;
 • супутників — після доповнення "Пандарія" ювеліри отримали можливість створювати власних супутників, які могли бути передані іншим гравцям в якості подарунка;
 • фанових речей — до цієї категорії відносяться всі ті предмети, які не мають у грі ніякого "ваги", а просто заради "фана".
 • Як прокачати ювелірна справа у "Ввв"?
  Зазначимо, що це лише короткий список того, що можуть створювати талановиті майстри. Насправді рецептів для ювелірної справи в "Ввв" набагато більше.

  Детальніше про каменях

  Практично всі високорівневі гравці потребують камені, які є основним продуктом будь-якого ювеліра. Разом з аддоном Burning Crusade розробники потрудилися додати в гру унікальні речі з невеликими заглибленнями (сокетами). Доступ до таких предметів гравці отримували тільки після досягнення 60 рівня, і вони були придумані спеціально для тих, хто хотів освоїти ювелірна справа ("Ввв" 335 і більш ранні оновлення).
  У заглиблення (або сокети) майстер міг вставляти камені, які ним же і створювалися. Звичайно, існують і інші способи отримання самоцвітів, проте найнадійнішим і раніше вважається освоєння професії ювеліра. Відрізняються камені в першу чергу за кольорами: основна колірна гамма забарвлює їх в червонуваті, синюваті і жовтуваті відтінки, а додаткова (що отримується через комбінацію) — фіолетові, зелені та помаранчеві. Що стосується заглиблень на предметах, то їх також можна поділити на три основних кольори. Для отримання особливого бонусу гравець повинен вставляти в сокети відповідні самоцвіти — червоного до червоного, жовтого до жовтого, фіолетового до червоного та синього і т. д. З виходом доповнення "Легіон" для "Ввв" ювелірна справа втратило значна кількість речей з поглибленнями. Незважаючи на це, самоцвітів вдалося зберегти свою затребуваність у користувачів, які продовжували використовувати їх на наявних предметах.
  Як прокачати ювелірна справа у "Ввв"?

  Мета-камені і призматичні самоцвіти

  Особливої уваги заслуговує унікальний вид каменів під назвою "мета-камені". Їх головна відмінність полягає в тому, що вони підходять до спеціальним мета-гнізд, які розміщуються на поверхні бойових шоломів. Більш того, активація такого каменю має кілька додаткових вимог. Одна з таких вимог, наприклад, передбачає, що персонаж повинен мати при собі кілька інших самоцвітів, які будуть частиною активної екіпіровки. Отримання бонусів від такого типу каменів може виявитися досить складним завданням.

  Насамкінець варто згадати і про існування призматичних самоцвітів і сокетів. Такі айтемы пофарбовані одночасно в синій, жовтий і червоний кольори.

  Камені в оновленні "Падіння Короля-Ліча"

  Можливість створення подібних самоцвітів з'явилася у ювелірів з виходом аддона Wrath of the Lich King. В хід йшов предмет під назвою "Око дракона", за допомогою якого можна було виготовляти ювелірні камені і епічну біжутерію. Даний інгредієнт не відноситься до категорії "персональних" айтемов, тому він легко купується на будь-якому аукціоні. Що стосується самостійного видобутку, то на це здатні тільки ювелірні майстри, про що ми розповімо докладніше у наступній главі.
  Як прокачати ювелірна справа у "Ввв"?

  Поради по видобутку призматичних каменів

  Всього можна виділити 3 способи отримання призматичних самоцвітів в ювелірній справі. Гайд на "Ввв" 335 наступний:
 • Вирушаємо в Даларан до Тімоті Джонсу на виконання щоденних ювелірних завдань. Проходження одного такого квесту нагороджує гравця Даларанским знаком ювеліра, який згодом можна обміняти на необхідне "Око".
 • Придивляємося до мобів, що мешкає в Нордсколле — іноді після смерті вони викидають кілька пошкоджених намист. Зазначимо, що незважаючи на те, що дана річ випадає героям будь-якого класу, користуватися нею можуть тільки ювеліри. Власникові намиста відкривається доступ до спеціального квесту під назвою "Лагодження намиста" — після його проходження можна стати володарем чергового Даларанского знака.
 • Серед нових рецептів, доданих в основну гру разом з "Падінням Короля-Ліча", можна виділити "Крижану призму". Крім перетворення зелених самоцвітів в сині, даний рецепт дає ювелірові шанс на видобуток одного "Око дракона".
 • Як прокачати ювелірна справа у "Ввв"?

  Займатися прокачуванням даної професії можна або паралельно з героєм, або на більш високих рівнях. Досить популярним способом (хоч і задорогим) є відвідування тематичних аукціонів, на яких відбувається збут різних самоцвітів і руди.
  Як прокачати ювелірна справа у "Ввв"?
  Другим основним заняттям користувачі нерідко вибирають гірництво або зачарование (чантинг). Гірництво допомагає з постійним виробництвом руди — необхідним ресурсом для прокачування ювелірки, в той час як чантинг займається "розпиленням" тих предметів, від яких гравець не зміг позбутися ні на одному аукціоні. Доступ до деяких рецептах можна отримати тільки після виконання щоденних завдань. В якості нагороди гравцю присвоюється кілька "знаків ювеліра" — це своєрідний вид ігрової валюти, яка використовується для покупки необхідних айтемов. Також цими значками можна розплачуватися за унікальні самоцвіти. Звичайно, прокачування ювелірної справи — заняття дороге і клопітка, при цьому професія дійсно варто всіх витрат і окупається сповна надалі.

  Як заробити на професію ювеліра?

  Багато гайди на ювелірну справу в "Ввв" часто радять займатися продажами найбільш затребуваних каменів, які користуються гарним попитом у місцевої аудиторії. Якісь товари будуть підходити героям лише певних класів, які підійдуть всім, будучи при цьому універсальними. Такі універсальні камені мають стандартні характеристики, затребувані завжди і скрізь — мова йде про силі, спритності, інтелекті, витривалості і дусі.
  Як прокачати ювелірна справа у "Ввв"?
  Прокачування розглянутої нами професії в проекті відкриває доступ до різних предметів, і як ми вже говорили раніше, багато з цих предметів можуть бути виставлені на аукціонах. Великим попитом на таких заходах користуються спеціальні реагенти, які видобуваються через "розпорошення" і продаються точно так само, як і інші товари.

  Популярі новини
  Загрузка...