Снігові ельфи в «Скайриме»: хто такі, де зустріти, моди

411 0 Новини високих технологій

Будь-який гравець хоч раз спускався у Чорний межа або заходив у двемерскую локацію в TES V. Серед ворогів там часто зустрічаються фалмеры, яких називали «Скайриме» сніговими ельфами. Вважається, що вони одні з перших освоїли північну частину Тамріеля (материк). Вони вважалися раніше високорозвиненими істотами, поки не сталася біда.

Війна між нордами і ельфами

Одного разу на материк прийшли норды, і між расами зав'язалася війна. В результаті снігові ельфи були повалені і витіснені з Тамріеля. Останній бій відбувся на острові Солстхейм біля гори Моэсринг. Збройні норды вбивали ельфів, поки не побачили воїни в блискучих збруї на білому коні. Він не був схожий на інших снігових ельфів «Скайріма», оскільки світився яскравим і страхітливим світлом.


Його поява викликала радість у одноплемінників, а норды не могли зрозуміти її причину. Це був не просто воїн, а їх ватажок - Сніговий Принц. Він проїхав крізь ряди суперників, чим викликав у них шок. До них прийшло розуміння, що не буде сьогодні переможців і переможених, оскільки на всіх чекає смерть. Принц прийшов покарати ворога, і він це зробив.
Снігові ельфи в «Скайриме»: хто такі, де зустріти, моди
Раптово налетіла снігова буря, осліплюючий і сбивающая з ніг. Ватажок почав трощити ворогів, а навколо нього кружляв вихор з льоду і снігу. Після того як вони почали вмирати, стало здаватися, що у війні повинні перемогти ельфи. Коли Принц хотів нанести вирішальний удар, раптово все закінчилося не на його користь. Він був убитий мечем, який запустила Фінна, дочка нордской войовниці. Це була помста за смерть її матері.


Принц загинув, частина його війська була вбита, але деяким вдалося втекти. Його тіло норды загорнули в шовк і розмістили в кургані. Ті снігові ельфи «Скайріма», яким вдалося втекти, пішли під землю. Так починається історія нинішніх фалмеров.

Історія перетворення в фалмеров

Отже, повалені істоти звернулися за допомогою до двемерам. Вони погодилися дати притулок, але змусили ельфів вживати отруйні гриби, які ростуть під землею. В результаті ті осліпли і перетворилися в малосимпатичных виродків – фалмеров. Двемеры домагалися того, щоб вони стали їх абсолютними рабами. Вони і далі годували своїх гостей грибами, щоб зробити з усіх майбутніх поколінь таких же безсилих рабів. Нинішні фалмеры продовжують харчуватися грибами, оскільки у них розвинулася залежність (схожа на наркотичну).
Снігові ельфи в «Скайриме»: хто такі, де зустріти, моди
Через якийсь час колишні ельфи вирішили підняти повстання проти «господарів». Так почалася Підземна Війна, яка разом з битвою у Червоної гори призвела до зникнення двемеров. До речі, цю расу можна додати в гру, якщо встановити спеціальний мод на «Скайрим» 5. Доданий персонаж отримає абсолютно унікальні навички і вміння. Після смерті двемеров фалмеры залишилися жити в побудованих ними містах. Безліч битв зробило з них жорстоких і кровожерливих істот.

Як виглядають і де мешкають

Снігові ельфи до трансформації були досить привабливими, оскільки мали білу шкіру і світле волосся. Іноді зустрічалися представники, отращивающие бороду. Що стосується фалмеров, то вони мають вигляд звіроподібних істот з неприємною зовнішністю. Сліпота раси призвела до того, що у них загострився слух.
Снігові ельфи в «Скайриме»: хто такі, де зустріти, моди
Фалмеры мешкають в двемерских руїнах, темних підземеллях і Чорному Межі. Там їм найкраще живеться з їх сліпотою. Також представників раси можна знайти в Забутій долині, яка з'явиться після установки доповнення Dawnguard.

Ранги

Колишні снігові ельфи «Скайріма» мають свою систему рангів. Вони трохи відрізняються зовнішніми даними і мають унікальні здібності:
 • Дикі. Мешкають тільки в Забутій долині. Не мають зброї, але дуже вміло користуються своїми кігтями.
 • Заморожені. Не носять зброї, оскільки висмоктують життєві сили (як вампіри). Живуть в Забутій долині.
 • Найманці. Дуже здібні істоти, які добре володіють різними видами зброї і магії. Також вони можуть отруїти ворога при ударі.
 • Шамани. Сильні фалмеры, які носять палиці і активно використовують магію. З деякою ймовірністю можуть отруїти противника.
 • Модифікації

  Урізноманітнити гру і ближче познайомитися зі сніговими ельфами можна з допомогою модів. Нижче наведені найбільш популярні з них.
  Снігові ельфи в «Скайриме»: хто такі, де зустріти, моди
 • Додавання нової раси для персонажа. При створенні героя з допомогою мода можна отримати ельфа чоловічої або жіночої статі. У нього будуть унікальні характеристики: опірність отрут – 50 %, холоду – 75 %, магії – 30 %. При цьому вони вразливі до вогненним заклинанням на 25 %. Основне вміння представника раси – можливість перетворити мета в панну.
 • Спадщина снігових ельфів «Висування». Мод додає кілька цікавих квестів, за яким ми будемо шукати та відновлювати давні артефакти раси. Завдання з'явиться після вручення листа Колсельмо (Маркарт). Слід пам'ятати, що повинен бути виконаний квест «Зникла експедиція».
 • Фалмерские жінки. Мод замінює велику частину представників раси эльфийками.
 • Виклик фуллмера, проведеного. У гру додається заклинання, завдяки якому його можна викликати на допомогу герою.
 • Хатина снігових ельфів. У грі можна буде придбати тематичний будинок, розташований в горах за руїнами Бтардамз. Будівля має 4 рівня і оснащена басейном. Також додасться новий компаньйон - ельф.
 • Броня снігових ельфів «Висування». Мод додає обладунки даної раси (в тому числі для вампірів і варти Світанку). Також можна зробити 2 щита: Рунный і Уріеля.
 • Паладин Гвинер. У грі з'явиться ельф з красивою бронею, потужним цибулею і унікальною магією. Він розповість історію своєї родини: вони з братом приїхали на пошуки тих, що вижили побратимів.
 • Снігові ельфи – дивовижна раса, яка, на жаль, вимерла. Якщо хочеться урізноманітнити гру, дізнатися детальніше історію падіння раси, побувати в «шкурі», то варто встановити спеціальний мод на «Скайрим-5».

  Популярі новини
  Загрузка...