Квестові предмети "Скайріма": амулет Талоса

390 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми поговоримо про один з квестових предметів "Скайріма" — амулеті Талоса. Амулети відносяться до категорії магічних предметів, які можуть як захистити свого володаря, так і значно посилити його магічні здібності. Завдяки своїм властивостям дані штучки можуть бути корисні персонажам абсолютно всіх класів. Амулет Талоса з "Скайріма" був благословенний самим Талосом-Драконорожденным — найбільшим Богом-героєм і захисником всього людства. Мабуть, одним з його головних ефектів вважається зниження часу між Ту'умами (драконьими Криками) на 20 %. Як ми вже говорили раніше, дане намисто є квестовым предметом, який можна отримати після проходження декількох різних завдань. Про них ми розповімо нижче.


Квестові предмети "Скайріма": амулет Талоса

Квест "Пошук і Арешт"

Перше завдання, в процесі виконання якого можна набрести на амулет Талоса, "Скайриме" пропонує місто Маркарт. Вирушаємо на локацію Подкаменна фортеця, де ми зустрінемося з Талморским Юстициаром по імені Ондолемар. Він запропонує виконати невелике завдання, в ході якого нам доведеться простежити за певним бардом. Головна мета квесту — відшукати якісь докази того, що бард Огмунд займається поклоніння Талосу. Справа в тому, що Імперія вважає Талоса заборонених богом, тому, згідно з Конкордатом Білого Золота, будь поклоніння Талосу заборонені. Незважаючи на ці обмеження, багато місця в Скайриме як і раніше зберігають колишню віру, а люди продовжують відвідувати Святині.

"Пошук і Арешт": у пошуках доказів

Предмет, який допоможе скомпрометувати Огмунда — це, звичайно ж, амулет Талоса з Скайріма. Знаходиться він у скрині всередині приватного будинку персонажа, розташованому в Маркарте. Рекомендуємо дочекатися моменту, коли Огмунд піде по своїх справах, так як після відкрити скриню без залучення уваги просто неможливо.


Квестові предмети "Скайріма": амулет Талоса
Забираємо штучку і йдемо на зустріч з Ондолемаром. Вітаємо, проходження одного з квестів "Скайріма" з амулетом Талоса буде вважатися завершеним! В нагороду ми отримаємо грошову суму, яка буде залежати від рівня персонажа, і (можливо комусь) неприємне відчуття від того, що він зіграв роль стукача. При цьому взаємини з Ондолемаром значно покращаться — обов'язково скористаємося цим бонусом при виконанні завдання "Дипломатична недоторканність". Якщо доносити на Огмунда не дуже хочеться, то можна спробувати вбити Ондолемара — тоді квест буде вважатися скасованим. Зробити це стелс навряд чи вийде, проте можна спробувати напасти в момент, коли мета виявиться в приміщенні поряд з легатом разом з двома іншими солдатами. На жаль, даний акт благородства ніхто не оцінить, і персонаж залишиться без усіх вищевказаних нагород.

Квест "Повернути милість Богів"

Під час нашого першого візиту в Солитьюд біля головних воріт розгорнеться сцена страти. Виявиться, що засудженого до обезголовлення звуть Роггвир, якого звинуватили в пособництві Братів Бурі. Поговоримо з місцевими жителями про злочин і про те, як вони самі ставляться до того, що трапилося.
Квестові предмети "Скайріма": амулет Талоса
На наступний день після страти ми зустрінемо дівчинку Звари, з розмови з якої ми дізнаємося, що Роггвир був її дядьком. Звари ще не знає про що сталася кари, вона занепокоєна тим, що її мама більше не відвідує Храм Богів, з тих пір, як пропав Роггвир. Вирушаємо на пошуки бідної жінки. Грета перестала з'являтися на міських вулицях, і воліє перебувати у своєму будинку. Поговоримо з нею і дізнаємося, що вона не зовсім проти ідеї повернути в Храм, однак після страти Роггвира вона більше не може поклонятися Талосу. Щоб хоч якось обійти цю заборону, Грета потребує спеціального амулеті.

"Повернути милість Богів": де знайти амулет Талоса в Скайриме?

До цього моменту тіло загиблого брата Грети вже буде лежати в катакомбах. Йдемо у бік Залу Мертвих (відмітка з'явиться на карті) і заходимо всередину з боку міста. Оглядаємо катакомби — поруч з входом, з лівого боку, буде лежати труну з тілом Роггвира. Забираємо амулет Талоса і повертаємося до нас очікує Греті. Вдячна жінка повідомить про те, що тепер вона зможе повернутися в Храм богів.
Квестові предмети "Скайріма": амулет Талоса
Варто відзначити, що іноді зустрічається баг, через якого гравці не можуть завершити даний квест. Радимо не підбирати амулет Талоса до розмови з Гретою, інакше віддати його назад просто не вийде.

Популярі новини
Загрузка...