Ігри "Чужі: Колоніальні морпіхи": стислий огляд основних аспектів

170 0 Новини високих технологій

Гра «Чужі Колоніальні морпіхи» мала всі шанси в 2013 році стати одним з кращих проектів року. Тут улюблений багатьма користувачами сеттінг протистояння ксеноморфам зі своєю всесвіту і загадковою атмосферою. Це гарантувало на момент виходу успіх цілої армії фанатів, але розробникам вдалося неможливе. Що саме, можна дізнатися з цієї статті.

Сюжетні не стикування

Перший тривожний дзвіночок щодо гри «Чужі: Колоніальні морпіхи» пролунав ще на ранній стадії. Розробники спочатку обіцяли, що зуміють не тільки зберегти оригінальну атмосферу.
Ігри "Чужі: Колоніальні морпіхи": стислий огляд основних аспектів
Вони погрожували зробити з цифрового проекту даний продовження серії. Фанати потирали руки, а тим часом творці підігрівали інтерес. Раптово виявляється, що за сюжетом піхотинці прибувають на кораблі «Сефора», щоб надати допомогу судну «Сулак». До того часу він повинен був залишити зоряну систему, але чомусь опинився на все тій же орбіті LV-426. «Надія Хадлі» залишилася майже повністю цілою, а потужного вибуху у фільмі ніби і не було. Загалом, автори не посоромилися переписати історію, минаючи всі канони.


Ігровий процес

Здавалося б, проект «Чужі: Колоніальні морпіхи» повинен бути геніальним, якщо звернути увагу на всі розповіді авторів і їхні щоденники. На ділі все виявилося просто сумно.
Ігри "Чужі: Колоніальні морпіхи": стислий огляд основних аспектів
Перед користувачами на виході стояв коридорний шутер, де головний герой в команді товаришів морських піхотинців б'ється з ксеноморфами. Навіть таке фанати могли б стерпіти, але після першої години кидається в очі неймовірно халтурна робота Gearbox. Вороги моментами настільки дурні, що їх зможе обдурити навіть дитина. Коли ж вони йдуть на прямі сутички, то стрімголов мчать тільки на головного героя. Все тому, що в них закладена інформація про безсмертя інших морських піхотинців. У грі «Чужі: Колоніальні морпіхи» при проходженні рівні виглядають просто однаковими. Запам'ятовується лише похід по каналізації без зброї, де хоч якось відчувається атмосфера і пробіжка по тій самій «Надії Хадлі». На папері ігровий процес виглядав настільки ж захоплюючим, наскільки виявився нудним в реальності. Саме тому багато користувачів повертали гроші за покупку через годину ось таких розваг.


Зламана атмосфера

У фільмах про страшних і розумних інопланетян-ксеноморфах була неймовірно моторошна атмосфера, де навіть один представник цього виду міг вирізати цілу людську колонію, не кажучи вже про судні.
Ігри "Чужі: Колоніальні морпіхи": стислий огляд основних аспектів
У проходженні гри «Чужі: Колоніальні морпіхи» відчуття зовсім інше. Незнайомий з всесвіту людина може подумати, що на нього нападають безмозкі істоти, яких люди винищують пачками. На годинку чи дві таке навіть зійде, але ось фанати були щиро засмучені. Кислота противників майже не завдає шкоди, вбити вони можуть тільки головного героя, але він, як справжній супергерой, відштовхує їх від себе і ногами, і що тільки заманеться. У рукопашному бою з будь морських піхотинців може битися з ксеноморфами. Більш того, вороги в грі «Чужі: Колоніальні морпіхи» беруть не хитрістю, а банально кількістю. Розробники вирішили не тільки відкинути канонічний розповідь, але і всіляко познущатися над ним. Саме так в грі з'явилися інопланетяни-камікадзе і інші види супротивників. Випадків такого дешевого творчості у проекті предостатньо.

А як же плюси?

Гра «Чужі: Колоніальні морпіхи» є розчаруванням року за версією багатьох користувачів, навіть незважаючи на непоганий багатокористувацький режим і гарне звукове оформлення.
Ігри "Чужі: Колоніальні морпіхи": стислий огляд основних аспектів
Цього занадто мало для того, щоб виправити становище. Вся справа в тому, що керівництва Gearbox віддало розробку сюжетної кампанії якимось невідомим людям. Сама ж контора займалася більш важливими і прибутковими франшизами. Плюс вони робили мультиплеер, і його якості разюче відрізняються від однокористувальницької історії. Результат вразив усіх ще більше тим, що не був настільки очевидний. Розробники так вміло обіцяли багато цікавого, показували дотримання похмурої атмосфери, а на ділі з'явився черговий коридорний представник жанру шутер. Відстрілювати натовпи ксеноморфов - не те що неприємно, це прикро з точки зору фаната. Озираючись на фільми, можна сміливо погоджуватися з оцінкою гравців на різних ресурсах, яка коливається в районі 3-4 балів з 10 можливих. Гру охрестили явним сміттям, що цілком заслужено. Критики були м'якше через гучного імені розробників. У будь-якому випадку проект можна сідати грати, тільки якщо тисячі інших відмінних робіт в індустрії вже пройдені.

Популярі новини
Загрузка...