Сюжет проходження Final Fantasy 4. Історія створення та локалізації

220 0 Новини високих технологій

Найяскравіший представник азійських творчої думки. Гра Final Fantasy 4 – дітище японської компанії Square, що вийшов у світ 19 липня 1991 року. Являє собою класичну рольову стратегію. Четверта частина доступна для таких платформ, як: SuperNintendo System Entertainment, Sony PlayStation, GameBoy і WonderSwan, а вже у 2007-му була перевидана для приставок нового покоління. Складно повірити, але грі вже більше двадцяти років. «Остання Фантазія» здійснила прорив, що зробило її популярною для всього світового ігропрома. За мотивами гри в Японії навіть вийшов роман, поділений на два томи. Ні одна ігрова виставка не обходиться хоча б без одного косплея культової гри.

Сюжет

Всі дії відбуваються в альтернативній фентезі-всесвіту з науково-фантастичними атрибутами. У світі Final Fantasy 4 секрети чарівництва й чарівництва доступні всім бажаючим. Гра оповідає про історію Сесіла – темного лицаря, що бореться з великим злом, представленим в образі страшного чарівника Голбеза. Чарівник намагається підпорядкувати собі весь світ допомогою стародавніх кристалів. У своїх мандрах герой зустрічає багатьох супутників, які згодом зникають, а іноді гинуть від рук поплічників зла.


При проходженні Final Fantasy 4 гравцеві дається можливість випробувати 12 героїв. Всі вони володіють унікальними характерами, ігровий професією і опрацьовані до дрібниць. У центрі подій знаходиться темний лицар на ім'я Сесіл Харві. Він виступає як лідер елітного військового підрозділу «Червоні крила», що підкоряється королівству Барон. Сесіл виконує накази короля, подорожує по світу.
Сюжет проходження Final Fantasy 4. Історія створення та локалізації

Історія

Оповідання починається з атаки загону головного героя Мисидии, з метою захоплення Кристала води. Виконавши місію, Харві Сесіл, бажає зрозуміти, чому ж король веде таке агресивне і кровопролитне наступ. Король Барона приходить у лють і знизивши лицаря в званні, відправляє його на нове завдання. Герой повинен був доставити посилку в маленьке село на краю Імперії. Разом зі своїм старим товаришем Каїном він приходить до пункту призначення, але раптово з посилки виривається величезний вогненний демон і знищує село. З місцевих, у живих залишилася тільки чарівниця Ридия. У нападі гніву вона створює землетрус, який розділяє двох друзів. Після пробудження головний герой рятує Ридию від солдатів короля.


В один час з цими подіями з'ясовується, що Троянда, кохана Сесіла, відправилася слідом за ним, і захворіла лихоманкою. На дорозі головному герою зустрічається чаклун, шукає свою дочку Анну, але вона загинула при облозі замку Дамциан. Причиною битви став кристал вогню, необхідний чаклуна Голбезу для завершення своїх жахливих планів по знищенню всього людства. Герой знаходить спосіб зцілити Троянду і з новою командою відправляється на захист Кристала вітру. На шляху їм попадається загін «Червоні крила». На цей раз в його складі один Сесіла Каїн, який перемагає головного героя і забирає артефакт, а чарівник Голбез викрадає Троянду. Герої починають бій з морським чудовиськом.
Сюжет проходження Final Fantasy 4. Історія створення та локалізації
Для того щоб перемогти чаклуна, головний герой вирушає на гору Каяття. Виконавши ритуал, він перетворюється з темного лицаря в святого паладина. В дорозі йому зустрічаються брати-близнюки Панор і Палор, а так само стара чарівниця Телла, розшукує формулу «Метеора» – заклинання, за допомогою якого можна перемогти головного антагоніста. Всі жителі столиці потрапляють під владу чар, а короля лиходій замінив жахливим монстром. У битві з поплічниками чаклуна, герої відступають до повітряного корабля. На ньому Каїн пропонує Сесіль видати земляний кристал в обмін на життя заручниці. Герою нічого не залишається. Голбез отримує артефакт і намагається піти, але пожертвувавши життям Телл ранить чаклуна Метеором і Каїн виходить з-під контролю. Він розповідає команді про справжніх цілях ворога – Голбез збирає кристали для об'єднання Місяця з Землею. Розв'язується битва, в ході якої чаклун повертає собі контроль над Каїном. Паладин і його союзники встигають піднятися на корабель до Місяця. Там мудрець Фусоя пояснює, що чарівник знаходиться під контролем Земуса, жителя Місяця.
В цей же час ми дізнаємося про предків Сесіла – він нащадок давнього місячного клану, а Голбез йому доводиться старшим братом. Герої перемагають Земуса. Проходження Final Fantasy 4 закінчується сценою, в якій Сесіл і Троянда стають правителями королівства Барона.
Сюжет проходження Final Fantasy 4. Історія створення та локалізації

Розробка

Творцем оригінального сюжету гри, як і в попередніх частинах, виступив ігровий дизайнер Сиранобу Такагути. Він займався концептом гри, а студія Square Enix вже розробляла графіку і геймплей в Токіо. Робота йшла в постійному напруженні, як зазначав сам автор, але це принесло свої плоди. Так вийшло, що четверта «Остання Фантазія» зібрала кращі риси попередніх.
Сюжет проходження Final Fantasy 4. Історія створення та локалізації

Локалізація

Гра видавалася в багатьох країнах, в деяких місцях четверта частина була першою в серії. Наприклад, в США довгий час вона нумеровалась другий, так як перші дві частини там не випускалися. Випробувати проходження Final Fantasy 4 російською в 1991 році, на жаль, не було можливо – гра не вийшла в Росії офіційно.

Оновлення

Існує величезна безліч перевидань, рімейків і модів для гри. Це як офіційні, так і аматорські оновлення графіки та інтерфейсу. Так, у березні 1997 року стало можливим проходження Final Fantasy 4 на платформі Playstation. Гра увійшла в колекційний збірник разом з частинами п'ятою і шостою. До двадцятиріччя серії в 2007 році в світ виходить перевидання з 3D графікою для приставки Nintendo DS.

Сіквел «Останньої Фантазії 4»

Сюжет проходження Final Fantasy 4. Історія створення та локалізації
У 2008-му з'являється продовження під назвою TheAfterYears. Сюжет оповідає про події, що відбуваються через сімнадцять років. Головний герой – Сеодора, нащадок Сесіла. Разом з героями минулого він бореться з вже іншим лиходієм, який теж хоче знищити людство. Цікавим нововведенням є зв'язок ігрового процесу з фазами Місяця в реальному світі. Сіквел доступний для консолі Nintendo WiiWare з 2009 року і PSP з 2011-го.

Популярі новини
Загрузка...