Натаніель Гарро: графіка, сюжет гри, персонаж, історія і хронологія подій

428 0 Новини високих технологій

Під час проходження деяких ігор хочеться ближче познайомитися з персонажами, які відіграють ключову роль. Автори і розробники намагаються створити цілісну історію, яка б повністю розкрила образ персонажа, допомогла б пояснити його поведінку і вгадати думки. Таким яскравим і повноцінним вийшов образ Натаніеля Гарро.

Про проект

Warhammer - це сеттінг, який народився завдяки працівникам Games Workshop в 1983 році. Віртуальний світ користується популярністю, оскільки передає похмурий реалізм. Вважається, що проект ґрунтується на культурі, схожою з часом німецького Ренесансу.
Натаніель Гарро: графіка, сюжет гри, персонаж, історія і хронологія подій
Розроблений сеттінг зараз складається з Warhammer Fantasy і Warhammer 40000. Перший проект переносить гравця в світ битв між великими солдатами і могутніми чарівниками. У другому випадку розробники попрацювали над фантастикою, добре об'єднує фентезі і науку.


Суть гри

Спочатку всесвіт Warhammer була розроблена для настільної гри. «Геймплей» потрібно було організовувати на спеціальній поверхні, на якій були розташовані фігурки персонажів. На цьому полі бою можна було проводити битви, але за певним правилам. Спочатку потрібно було обговорити вартість військової сили. Виходячи з загальної суми, кожен гравець міг самостійно зібрати своє військо. Після цього можна починати гру. Крім знань і умінь учасників важливим фактором виявлялася і удача, оскільки гравці кидали кубики для яких-небудь дій. Після настільної гри стали з'являтися комп'ютерні проекти і книги. Звідти і відомо ім'я Натаніеля Гарро.

Світ персонажа

Наш герой відноситься до Всесвіту Warhammer 40000. Спочатку саме так називалася настільна гра, яка була розроблена Games Workshop. Про похмурому технофантазийном світі дізналися в 1987 році.


Натаніель Гарро: графіка, сюжет гри, персонаж, історія і хронологія подій
Умовно цю всесвіт можна назвати продовженням Warhammer Fantasy. І, незважаючи на зміни, які торкнулися нового проекту, обидва мають складну ігрову механіку і теми. Влітку 2017 року була випущена 8-а редакція основних правил цієї настільної гри.

Комп'ютерні ігри: графіка і сюжет

На основі цього всесвіту було розроблено величезну кількість ігор, випущених з 1992 року. Space Hulk - проект 1993 року. Це одна з перших ігор всесвіту Warhammer 40000. Багатьом здалася нудною і простий, враховуючи, що у настільної гри вже до того часу була багата історія. Dawn of War - велика серія, яка з'явилася в 2004 році. Цей проект мав багато доповнень і частин. Виявився досить вдалим, але зараз не може бути популярним через простий графіки і звичайного сюжету. У другій частині стратегії поліпшили механіку, додали багато рас, особливості героїв і нові артефакти. Завдяки доповненням видно, наскільки багато розробники працювали над графікою і геймплеєм.
Натаніель Гарро: графіка, сюжет гри, персонаж, історія і хронологія подій
На основі всесвіту також з'явився непоганий шутер, стратегія з шахами і мобільні версії.

Книга

Але як не дивно, Натаніель Гарро якщо і з'являвся в іграх, то не в якості головного персонажа. Більше про нього розповів автор книги «Політ Ейзенштейна» Джеймс Сваллоу, який присвятив всесвіті величезна кількість розповідей і романів.
Це твір відносять до жанру бойової фантастики і до мультимедійного сеттингу проекту. Вперше воно було опубліковано в 2007 році, а в Росії з'явилася вже на наступний рік. Твір є бонусною товаром, тому може зацікавити лише шанувальників Всесвіту і тих, хто вивчає світ Warhammer.
Натаніель Гарро: графіка, сюжет гри, персонаж, історія і хронологія подій

Історія

Книга про Натаниэле Гарро переносить читача на 10 тисяч років до моменту, коли починається сеттінг Warhammer 40000. Її відносять до історії Єресь Хоруса - великої вселенської війні, яка відродила безліч суперечок і конфліктів. Разом з твором «Політ Ейзенштейна» також згадують «Галактику в огні». Обидві книги складають дилогію. Їх зв'язок побудована на поворотному подію, яка відбулася в Імперіумі. Мова йде про Гвардії смерті і їх фрегаті «Эйзенштейне». Корабель був відданий Натаниэлю Гарро - Бойовому капітану 7 роти 14 легіону. Автор зробив цього персонажа офіцером Легіону Зрадника, який залишається вірним Імператору Людства. Капітану потрібно дістатися до Терри, щоб розповісти своєму правителю про злочин.
Натаніель Гарро: графіка, сюжет гри, персонаж, історія і хронологія подій

Хронологія подій: початок

Nathaniel Garro народився на Терре. Зберігав відданість своїй батьківщині і відносив себе до «Сутінковим Рейдерам». Він став учасників 14 Легіону до пошуків Барбаруса. Пізніше Гарро виявився свідком того, як легіони і примархи стали ближче. До угруповання входили одноплемінники Гарро, які з часом стали зникати і гинути. Чисельність Легіону зменшувалася, а Натаніель переживав за той час, коли «Сутінкові Рейдери» забуті назавжди.
Після багатьох боїв Гарро був удостоєний звання бойового капітана, який отримав із рук Імператора.

Нові горизонти

У Всесвіті «Вархаммер» Натаніеля Гарро чекала довга, насичена і небезпечна життя. З початку йому довелося взяти участь у Великому хрестовому поході. Це подія допомогло йому здружитися з Астартес. До кінця походу Гарро отримав багато нагород, які він заслужив у військових кампаніях. Йому вдалося випити Чашу Примарха і стати радником у військовій раді.

Травма

На одній з планет Warhammer Натаніель Гарро повинен був битися проти заколотників. Саме на Истваане капітан отримав серйозні травми. Після цього випадку ногу Гарро довелося замінити на біонічний протез. Незважаючи на нові технології, капітан відчував дискомфорт. Він сильно кульгав, а тому апотекарии Легіону усунули його від битв разом з його ротою.
Натаніель Гарро: графіка, сюжет гри, персонаж, історія і хронологія подій
Натаніель опинився на кораблі «Ейзенштейна». Тепер йому потрібно було нести бойове чергування і спостерігати за обстановкою. В активні битви роті не можна було із-за свого капітана, тому залишалося забезпечувати тактичну підтримку. Але пізніше виявилося, що операція під загрозою, оскільки готувалася зрада. І якщо б Гарро не отримав травму, залишився зі своїми товаришами на планеті, міг би бути важко поранений або убитий.

Політ на фрегаті

У Всесвіті Warhammer 40000 про Натаниэле Гарро дізналися завдяки Джеймсу Сваллоу. Його книга розповіла про те, як після зради капітан вирішив дістатися до Терри. Під час польоту «Ейзенштейна» Гарро чекало ще багато несподіваних поворотів. Після того, як він позбувся одних зрадників, на його шляху виникли ще одні. У підсумку, фрегат опинився в ув'язненні всесвіту. Але незабаром був звільнений Дорном, який помітив вибух і допоміг капітанові.

Незабаром Малкадор наказав Натаниэлю відшукати сімох космодесантників, які були віддані Імператору. Так з'явилися «Мандрівні Лицарі». Але шлях Гарро був довгим і тернистим. Йому довелося через багато пройти, щоб зібрати цих людей і довести Імператорові свою вірність.
Натаніель Гарро: графіка, сюжет гри, персонаж, історія і хронологія подій
Кінець історії про Натаніеля переносить читача на Терру. Капітан продовжує шукати Киилер, але зустрічає Катаноа. Вона міркує про змову Харуса. Але історія їх призводить до Малкадору, який відкидає зрада і говорить про боротьбу людства з хаосом. З-за того, що Катаноа багато знає, її потрібно було усунути, але в результаті вона стає куратором Адепта-Примуса. Пошуки Киилер закінчуються успішно. Гарро знаходить жінку і рятує її від вбивці і шпигуна-зрадника.

Капітан

Натаніель Гарро - популярний персонаж всесвіту «Вархаммер». Він полюбився багатьом за свою відданість та сміливість. Капітан виглядає сильним і мужнім, готовим прийти на допомогу. Його не раз зраджували, але він залишився відкритим до людей, які його оточують. І хоча Гарро не розкрито як персонаж комп'ютерної гри, про нього знають усі завдяки Джеймсу Сваллоу і лору по всесвіту «Вархаммер». Його політ на фрегаті закінчився одночасно трагічно і успішно. Він зміг вибратися з оточення, подолати перешкоди і вийти живим, але битва забрало у нього його близьких.

Популярі новини
Загрузка...