Skyrim - магія руйнування. Особливості, проходження та рекомендації

328 0 Новини високих технологій

Всесвіт The Elder Scrolls має 3 стихійні спрямованості - Вогонь, Холод і Блискавка. У кожної з них є свої сильні і слабкі сторони. Маги тільки одного напрямку вразливі до деяких ворогам, але розвивати всі відразу досить складно. Розглянемо коротко в грі Skyrim всі заклинання і їх властивості магії Руйнування.

Стихії

 • Вогонь - це напрямки, повністю зав'язаний на максимальному нанесенні шкоди. Вимагає найменшу кількість мани каста. Має середню швидкість польоту снарядів. Крім отримання основного шкоди, вороги горять до 5 секунд.
 • Стихія холоду характеризується помірними витратами мани і повільною швидкістю польоту снарядів. Уповільнює та знижує витривалість противника. Ідеально підходить проти ворогів з силовими атаками.
 • Магія блискавки найвитратніша по частині мани здатність. Крім хорошого шкоди, дезорієнтує і випалює ману ворога, що робить її ідеальною в битві з іншими магами.
 • Skyrim - магія руйнування. Особливості, проходження та рекомендації

  Рівень "Новачок"

  Заклинання цій щаблі зав'язані на концентрованому потоці стихії. Здібності трьох стихій спочатку наносять до 8 шкоди магії в секунду. Вогненний струмінь доступна всім персонажам з самого початку гри, а заклинанням "Іскри" данмеры володіють зі старту. Всі інші здібності стають доступні після прочитання відповідних книг. В оновленні Dawnguard з'явилася додаткова здатність - Вампірське висмоктування, яке завдає шкоди і лікує героя. Варто зазначити, що мод на магію руйнування Skyrim додає заклинання саме на цей рівень.


  Skyrim - магія руйнування. Особливості, проходження та рекомендації

  Рівень "Учень"

  Чаклунство на цьому ступені характеризується використанням магічних снарядів і мін, які завдають солідний шкоди, особливо якщо використовувати магію з двох рук або інші покращення у вигляді зіль. Спрямовані заклинання учня школи руйнування - це:
 • Вогняні стріли. Вони завдають до 25 очок пошкоджень і підпалюють з додатковими втратами.
 • Skyrim - магія руйнування. Особливості, проходження та рекомендації
 • Вогненна куля. Підпалює ворогів на 15 секунд. Сумарний збиток - 60.
 • Крижані шипи. Вкрай повільні снаряди, що завдають 25 одиниць магічного шкоди здоров'ю і витривалості. Замедля.т уражених юнітів.
 • "Заморожування" схожа на Крижаній шип, але тривалість уповільнення більше на 15 секунд.
 • "Блискавка" завдає 25 шкоди і випалює 12 одиниць мани.
 • Іншим видом чарівництва на рівні "Учень" є руни - знаки, які можна залишити на будь-якій поверхні. При взаємодії з ворогом вони завдають 50 шкоди і в залежно від стихії накладуть відповідні ефекти. Це вогняна, морозна і грозова руни.


  Рівень "Адепт"

  Основна маса магів використовує заклинання саме цій щаблі. Це пов'язано не тільки зі складністю прокачування цієї гілки навичок, але і з високою ефективністю і помірними витратами мани. Атакуючі заклинання Адепта Школи Руйнування завдають шкоди по області. Чаклунство цій щаблі спрямоване як на атаку, так і на захист :
 • Вогненна куля має радіус ураження 4.5 метра, завдаючи 40 одиниць шкоди і підпалюючи.
 • Крижана буря з областю поразки в 10 метрів. Цей потужний вихор завдає шкоди здоров'ю і запасу сил в розмірі 40 одиниць.
 • Ланцюгова блискавка відрізняється незвичайною механікою. Після попадання в супротивника вона може перескочити до наступного, при цьому подвоїти свій шкоди. На першому стрибку заклинання завдає 40 шкоди здоров'ю і випалює 20 одиниць мани.
 • Вогненний плащ - це дуже енерговитратне заклинання, як і його аналоги. Створює навколо персонажа вогняну ауру, яка завдає 8 очок шкоди всім поблизу.
 • Морозний плащ є одним з найбільш оптимальним варіантом для захисту мага від ворогів, використовують ближній бій. Всі юніти в області поразки сповільнюються і отримують 8 одиниць шкоди здоров'ю і витривалості в секунду.
 • Плащ блискавки завдає шкоди здоров'ю і магії всім ворогам в області поразки. Діє також 60 секунд.
 • Вихровий плащ - це друге заклинання Школи Руйнування, яке не використовує стихійний шкоди. Є унікальним по своїй суті, так як вороги поблизу мають шанс бути відкинуті ураганним потоком і отримати шкоди від падіння.
 • Рівень "Експерт"

  Магія цієї ступені ефективна у всіх ситуаціях. Експерти Школи Руйнування володіють сильними магічними спорядженням і захисними здібностями:
 • Испепеления - це величезна вогняна спалах, що завдає шкоди від полум'я і підпалюють противника. З-за швидкого каста деякі маги віддають перевагу саме цьому заклинання, а не чарівництву рівня Майстер.
 • Крижане спис - поліпшена версія Крижаних шипів і Крижаний бурі. Серйозно уповільнює ворогів і завдає 60 одиниць ушкоджень здоров'ю і витривалості атакується.
 • Skyrim - магія руйнування. Особливості, проходження та рекомендації
 • Грозовий розряд - класичне заклинання стихії блискавки. Високий шкоди і гарна ефективність проти магів забезпечує високий відсоток гравців, що використовують цей навик, як основний для проходження гри.
 • Рівень "Майстер"

  Остання щабель у розвитку всіх персонажів, використовують магію. Щоб стати "Скайриме" майстер магії руйнування, необхідно підняти рівень майстерності до 100 і виконати магічний ритуал. Гравець отримає такі здібності:
 • Вогняний вибух - це створення потужного полум'яного шторму, який завдає найвищий шкоди у всій грі. Вороги, що знаходяться поблизу, отримують більше 100 одиниць шкоди без яких-небудь поліпшень навичок. Крім того, юніти, які були вражені цим заклинанням горять протягом 15 секунд після отримання основних ушкоджень. Саме довге заклинання по часу, що значно знижує його ефективність. Для застосування необхідно використовувати обидві руки.
 • Skyrim - магія руйнування. Особливості, проходження та рекомендації
 • Буран - це сама потужна магія льоду. Вимагає високої концентрації і дворічного використання. Створює снігову млу, в якій всі вороги отримують 20 одиниць миттєвого шкоди і по 10 за кожну секунду, яку вони знаходяться в області поразки заклинателя. Так само уповільнює і завдає шкоди запасу сил.
 • Гроза - це концентрація магії у величезну хмару, що спопеляє ворогів блискавками. Завдає 75 одиниць шкоди здоров'ю щомиті і випалює за 40 одиниць мани. Каст займає близько трьох секунд.
 • Відкриття цього рівня додасть в арсенал геймера кращі заклинання Школи Руйнування в Skyrim.

  Древо навичок

  Особливостями цієї гілки здібностей є зниження витрат мани, посилення стихійного шкоди і накладення дебафов на ураженого магією ворога. Також важливим поліпшенням є каст з двох рук. Здібності новачка, учня, адепта, магістра та майстри Школи Руйнування зменшують витрати мани на заклинання відповідних ступенів на 50%. Посилення полум'я, морозу і блискавки підвищують стихійний шкоди до 50%. З допомогою досвіду Ударна хвиля з'являється шанс звалити ворога з ніг. Майстер рун збільшує дистанцію каста магічних хв. Жарке полум'я накладає на ворожих юнітів ефект переляку, глибока заморозка паралізує, а дезінтеграція станит.

  Skyrim - магія руйнування. Особливості, проходження та рекомендації

  Підручники магії Руйнування

  У Skyrim майстром Школи Руйнування стати досить складно. Значно прискорити цей процес можуть допомогти підручники, які розкидані по різних куточках провінції. Третій том Таємниць Талары існує в п'яти примірниках: у чертогах вежі Светотьмы, перехресті печери Торвальдса, Прямовисній норі, Морвунскаре і у Бирны з Вінтерхолда. Останній варіант підходить краще всього - в Колегію Магів можна потрапити майже в самому початку гри. Книга "У відповідь на ніч Беро" - це рідкісний екземпляр книги навичок. Повний гайд по руйнуванню в Skyrim, який бажано вивчити кожному геймеру, не радить відвідувати Ведьмину Гай і печеру Хеймариа, а відправиться в залізну шахту Данстара. "Передбачуване підступність". Це звичайний підручник магії Руйнування в Skyrim. З'являється в багатьох таборах бандитів, які не позначені на карті. В ході сюжету її можна виявити у фортеці Феллоу на одному з центральних стелажів.
  "Жахи замку Зір" можна знайти в досить цікавому місці. У місті Форелхосте, недалеко від городу, всередині згорілого деревного стовбура. Крім поліпшення магічних здібностей, гравець може дізнатися захоплюючу історію про стародавньому чаклуна. "Мистецтво бойової магії" - книга, яку за сюжетом можуть знайти усі, хто проходить гру за злодія. Недалеко від табору Ебонітового солдата, на сході міста Рифтен і в таємній печері Щурячої нори вона лежить, зливаючись за кольором з оточенням. Містить поради для початківців чарівників. Сильно підвищує в Skyrim магію Руйнування.

  Поліпшення магії за допомогою алхімії

  Єдиний спосіб прокачати магію Руйнування в Skyrim без спорядження та древа талантів - використовувати алхімічні навички і створювати зілля. З їх допомогою ефективність стихійних атак зростає в рази.

  Драконьи маски

  У Skyrim заклинання руйнування слабо піддаються поліпшенню. Серед предметів спорядження єдиними поліпшують утрату напряму є маски з оновлення "Драконоборец":
 • Дука (Крижане мовчання) - відноситься до тяжких шоломів. Її можна отримати у Стіни дракона біля зруйнованого кургану Білий Хребет, убивши однойменного жерця. Покращує силу магії холоду на 25%, а також опір морозу на 50%. Також дає 25% бонус до втрати від Крижаного і Морозного крику.
 • Азидал (Жорстокий руйнівник) - сталева маска, що по вигляду нагадує павукову мережу. Можна отримати в нагороду за проходження печери Колберн, але тільки по закінченні квесту "Розкопки", після вбивства Драконячого жерця. Посилює заклинання вогню і опірність на 25 та 50 відсотків відповідно. Покращує Вогненний крик на 25%.
 • Закрисош (Меч Крові) - артефакт у вигляді важкої залізної маски. Знаходиться в руїнах стародавнього поселення Бладскал. Підвищує силу заклинання блискавки на 25% і опірність на 50%.
 • Всі ці маски є унікальними артефактами і можуть бути поліпшені тільки за допомогою досвіду "Чарівне ковальство". Вони не можуть бути розібрані на духовній пентаграмме.

  "Скайрим" (Skyrim): гайд по магії руйнування

  Skyrim - магія руйнування. Особливості, проходження та рекомендації
  Існує величезна кількість методів для швидкої прокачування цього виду чарівництва. Всі з них зав'язані на постійному навчанні вчителів, що вимагає величезної кількості запасу золота, або на тривалому касти заклинань безсмертним або майже безсмертним дружнім юнітам. На відміну від інших видів підняття рівня, в грі є всього три наставника:
 • Вунферт Неживої - придворний чарівник голови Братів Бурі Ульфрика Буревесника. Знаходиться в резиденції короля півночі в Виндхельме. Є членом колегії магів Вінтерхолда і, за чутками, некромантією. Крім поліпшення навичок до рівня Адепта, у нього можна купити різні алхімічні зілля та інгредієнти, камені душ, необхідні для зачарования, а також необхідні магу книги заклинань і підручники. Після виконання двох квестів Вунферта він безкоштовно підвищить навик Руйнування на два рівня.
 • Бретонка-вампір Сівілла Стентор - чарівниця, яка перебуває в підпорядкуванні у ярла Солитьюда Элисифы Прекрасною. Її можна знайти в столиці Скайріма на першому поверсі Синього Палацу. Вона маг більш високого рівня і здатна навчити гравця до рівня Магістра Школи Руйнування. Також вона продає чарівні товари. Мантії, накидки, капюшони для магів, зілля та інгредієнти, книги, камені душ, магічні перетворювачі - все це можна купити в неї, причому асортимент набагато багатший, ніж у Вунферта Неживого.
 • Фаральда з Колегії Вінтерхолда - одна з найсильніших чарівниць у всій грі. Вона необхідна гравцю для отримання квесту на осягнення заклинань Майстра школи Руйнування. Навчає до останнього - сотого -рівня навику. Дає відповідь на питання про те, як швидко прокачати магію Руйнування в Skyrim. Як і інші маги, надає свої послуги по продажу товарів, пов'язаних з магією і зачарованием.
 • Популярі новини
  Загрузка...