Проходження "ГТА 3", місія 3: гайд

260 0 Новини високих технологій

Не завжди проходження ігор дається нам легко. Деякі місії виявляються непростими, тому гравці шукають гайди, які б допомогли з непростими загадками. Як пройти гру GTA 3 знають всі шанувальники цієї серії, оскільки проект був випущений 17 років тому. Тим не менш, є гравці, які після знайомства з частиною п'ятою хотіли б дізнатися все про ранніх проектах.

Про гру

Це комп'ютерна гра, над якою працювала компанія Rockstar. Grand Theft Auto III стала третьою частиною серії та першої тривимірною грою. Вона вийшла в 2001 році на ігрову консоль від Sony, а через рік на ПК. У 2008 році її можна було придбати через ігровий майданчик Steam. Проходження місій в «ГТА 3» переносить гравця в вигаданий місто Ліберті-Сіті. Досвідчені гравці відразу знайшли в ньому риси Нью-Йорка. Головний герой - безіменний злочинець, член колумбійського наркокартелю, якого зрадила подруга.


Незважаючи на те, що третя частина отримала тривимірну графіку, як і раніше, перед нами автосимулятор шутер від третьої особи. Нововведення розробників були позитивно зустрінуті гравцями, тому проект став самим продаваним в 2001 році.
Проходження "ГТА 3", місія 3: гайд

Сюжет

Віртуальні події відбуваються в 2001 році. Незважаючи на те, що протагоніст був безіменним, в ігровій індустрії він отримав ім'я Клод. На початку проходження гри GTA 3 стає зрозуміло, що головний герой під час пограбування банку був відданий своєю подругою і її спільником, з-за чого був заарештований. Під час перевезення у в'язницю на кортеж було скоєно напад, яким Клод скористався. Після втечі необхідно було відсидітися в одному з притулків. Там він проживав якийсь час зі своїм сусідом по камері. Хлопці вирішують стати частиною сім'ї італійського мафіозі. Під час проходження місій в GTA 3 Клод завойовує авторитет і стає важливою людиною в "родині". З часом протагоніст знайомиться з дружиною хрещеного батька - Марія закохується в головного героя. Під час сварки з чоловіком вона підставляє Клода і каже, що між ними була близькість.


Хрещений батько від цього не в захваті, тому хоче вбити Клода. Але Марія допомагає своєму коханому втекти. Так герой стає частиною якудзи. Тепер він повинен працювати на них, виконуючи доручення Асуки і інших бандитів. В кінці героя чекає зустріч зі своєю колишньою, яка його кинула.

Проходження

Існує проходження «ГТА 3» на 100 % і виконання тільки сюжетних місій. Щоб повністю пройти гру, потрібно:
 • Закінчити успішно 50 сюжетних місій.
 • Не забути про 17 «телефонних» завданнях.
 • Брати участь у 4 позашляхових заїздах.
 • Пройти 4 головоломки Toyz.
 • Виконати всі необхідні завдання в 4 державних службах.
 • Працювати з трьома рекомендованими списками.
 • Збирати 100 пакетів.
 • Зробити завдання люті - 20 штук.
 • Зробити унікальні стрибки - 20 штук.
 • Особливу нагороду отримати за повне проходження не вийде - її просто не передбачено. Але окремо можна заробити бонуси за всі випробування. Якщо не виходить виконати стовідсоткове проходження, можна знайти в інтернеті спеціальні збереження, але чітів або особливих кодів немає.

  На свободу

  Це перша місія проходження Grand Theft Auto 3. Клод зі своїм співкамерником намагається сховатися від поліції. За кермо Ейт-болл сісти не може, тому протагоністу випадає можливість покататися на Kuruma.
  Проходження "ГТА 3", місія 3: гайд
  Потрібно пройти в район червоних ліхтарів, де є пральня, яка і стане притулком. Потім з'явиться чергова інструкція, яка допоможе геймеру розібратися в грі. Напарники повинні переодягнутися і відправитися до авторитету Готерелли. Інформацію про злочинців знищили, але за це доведеться відпрацювати. У другій місії потрібно буде приїхати в клуб, де Клод отримає завдання: знайти одну з дівчаток Луїджі в госпіталі і привезти її в клуб. За це він отримає гроші.

  «Відвали від моїх телиць»

  Проходження третьої місії «ГТА 3» продовжується з того ж клубу. Клод залишається там, щоб допомогти Луїджі. Нове завдання він отримує від охоронця Готерелли. Виявляється, в клубі є наркотик СПАНК, який поширюється серед дівчат. При проходженні 3 місії «ГТА 3» потрібно буде захистити їх від злочинців. Клоду дають біту, щоб покарати наркоторговця. Після того як протагоніст виб'є з нього все, він передасть прохання Луїджі. Наркоторговець повинен віддати Луїджі свій автомобіль Stallion. Під час проходження 3 місії «ГТА 3» необхідно перефарбувати машину і відвезти її в гараж. За виконання цього завдання Клод отримає 4000 доларів.

  Дівчинка, сутенер і вечірка

  Після проходження 3 місії «ГТА 3» гравця чекає знайомство з Джої - він познайомить його з главою мафії. Клоду потрібно привезти до Джої Місті, дівчинку з району, який контролюють бандити. Це не означає, що доведеться відбирати Місті з боєм, досить доставити її в потрібне місце.
  За виконання завдання Клод отримає тисячу доларів та пропозицію працювати на Леоне, але спочатку потрібно допомогти Луїджі, у якого конфлікт з одним з сутенерів. Щоб його здолати, Клоду доведеться знайти зброю. Щоб не витрачати гроші, можна зайти за збройовий магазин і знайти безкоштовний пістолет. Після цього відшукати машину сутенера, і або кинути в нього гранату, або ганятися за ним по місту і стріляти. У шостий місії Клод буде працювати сутенером, який доставить дівчаток копам на вечірку. Робити це потрібно на час.
  Проходження "ГТА 3", місія 3: гайд

  Робота у Леоне

  Тепер частина місій буде присвячена роботі Джої Леоне. Для початку Клоду потрібно впоратися з Майком Форелли, наприклад, встановити вибухівку в його машині, поки той обідає. На операцію дають 6 хвилин. У наступному завданні потрібно знищити наркоторговця СПАНКом: у яток вбити китайців, щоб вони не заважали, і наздогнати продавця. Оскільки Клод заробив авторитет, Джої вирішує довірити йому грабіж та розбій. Візьміть велику машину, яка зможе протаранити інкасаторську. Коли співробітники банку почнуть тікати, Клод повинен доставити гроші і інкасаторську машину до гаража і отримати 20 тисяч доларів.

  Робота у Сиприани

  Далі проходження сюжетних місій в GTA 3 призводить протагоніста до Тоні Сиприани. Той просить відвезти його в пральню за грошима, але в пральні тріада нападає на нього і двічі стріляє. Завдання Клода - втекти від бандитів і привезти Тоні в кафе його мами.

  Останні справи Джої

  Леоне поквиталися з одним із членів сім'ї Форелли. Його приховали у багажнику машини, яку потрібно відвезти під прес. Клод отримає координати автомобіля, але на місці його будуть чекати дві машини з бандитами Форелли. Потрібно швидко їх розстріляти, не виходячи з машини, або відразу ж їхати під прес, швидко вискочити з авто і піти від погоні. Коли машина буде розчавлена, Форелли припинять переслідування. Джої залишилося незавершена справа. Клоду належить взяти участь в пограбуванні банку. Під час погоні краще не битися з копами: краще перефарбувати машину або знайти зірки-хабарі. Після того як гонитва вщухне, потрібно повернутися в притулок. Бажано, щоб всі бандити залишилися живі.
  Проходження "ГТА 3", місія 3: гайд

  Робота з Тоні

  Під час проходження GTA III можливість народитися знову попрацювати на Тоні, який просить знищити фургони пральні. Краще не використовувати для цього гранати, а викрадати машини по одній і розбивати. Після цього китайці погодяться співпрацювати і передати гроші. Потрібно забрати валізку, разом з яким чекає засідка. Потрібно звернути в прохід зліва і бігти що є сили. Тепер у Клода важливе завдання: доставити на збори мафії Джоуї, Луїджі і Тоні. За ними буде погоня, але герой впорається. Головне - не соромитися таранити все на своєму шляху. В будинку дона можна отримати нові завдання, але потрібно закінчити допомагати Сиприани.
  В Чайнатауні Клоду потрібно буде вбити трьох китайців і зустрітися з Ейт-Боллом, щоб підірвати завод.

  Робота на Сальваторе

  Під час проходження гри «ГТА 3» місія 1 найпростіша. В процесі буде ще пара завдань, які допоможуть геймеру розібратися в геймплеї. Клоду потрібно буде супроводжувати Марію, досить примхливу даму. Тут головне швидко пересуватися на машині. Сальваторе попросить Клода простежити за Бобом, якого дон підозрює у зраді. Його підозри виявляться вірними, Боба потрібно буде задавити. Далі разом з Ейт-Боллом попрацюйте над вибухівкою. Це завдання хоча й приносить Клоду 150 тисяч доларів, але чистий дохід становить лише 50 тисяч доларів, оскільки спочатку потрібно було вкласти свої гроші.
  Проходження "ГТА 3", місія 3: гайд

  Зрада і нова робота

  В «Останньої прохання» виявиться, що Сальваторе хоче вбити Клода, але завдяки Марії він уникне смерті. Дівчина познайомить протагоніста зі своєю подругою з якудзи. На причалі Клода буде чекати Асука, яка розповість, що сталося. Стане зрозуміло, що Портланд - небезпечне місце, і Клод на катері перебереться в Стаунтон. Головний герой оговтається на новому притулок і отримає завдання від якудзи. Тепер йому потрібно поквитатися з Сальваторе. Дон знаходиться в клубі, тому можна забратися на дах будинку навпроти і чекати потрібного години.

  Робота з Кенджі

  У першому завданні потрібно буде знищити пройдисвітів. Необхідно запастися снайперкою і уважно стежити за ходом гри. Потім потрібно буде допомогти Асуке впоратися з настирливим фотографом. Також Клода чекає знайомство з підставним копом, який отримує гроші від якудзи. Після ліквідації Таннера Кенджі попросить звільнити його знайомого з поліції і віддати борг спортивними машинами. Кенджі знову змусить нас зустрітися з торговцями СПАНКом, щоб припинити їх діяльність. За це Клод отримає гроші.
  Проходження "ГТА 3", місія 3: гайд
  Щоб геймер відпочив від активних дій, необхідно виконати просте завдання: їздити по місту і збирати данину. Після цієї місії доведеться боротися з ямайцами, які продають СПАНК. Їх потрібно задавити.

  Історія Рея

  Після розбирання з ямайцами вирушайте до Рею. Виявляється, що у поліції є стукач, який доповідає про їх справи. Потрібно буде позбутися від нього. Пізніше виявиться, що одному Рея загрожує картель, а значить у Клода є шанс розправитися з ними. Після допомоги медіамагнату потрібно буде знову повернутися до справ Рея, напарник якого виявляється зрадником. Стукач якимось дивом виживе, доведеться протаранити швидку допомогу, на якій везуть загипсованного вижив, а коли він випаде, переїхати його пару раз на машині.
  Проходження "ГТА 3", місія 3: гайд

  Фінальні місії

  У цій серії багато завдань, як і в проходженні «ГТА 5». 3 місія вчить стріляти гравця і ховатися. Деякі з них буде непросто виконати з першого разу. Наприклад, не у всіх геймерів відразу виходить вбити Кенджі. Приступати до цієї місії можна тільки після всіх завдань. Кенджі потрібно буде задавити і вилетіти на трампліні. Важливо, щоб в живих залишилися охоронці, які будуть свідками. Далі Клоду потрібно буде на час їздити на катері, щоб передати цінний вантаж. Рей опиниться в небезпеці, його потрібно відвезти в аеропорт. У наступному завданні Клод зустріне свою колишню, яка намагалася посадити його у в'язницю. Але перш ніж приступити до виконання місій Асуки, необхідно допомогти Дональду з вантажем. Після зустрічі з Асукой стає зрозуміло, що Каталіна хоче знищити протагоніста. Доведеться зачистити територію від підставних груп. Підривати авто не можна, доведеться заманити їх у пастку і розстріляти. Асука просить Клода допомогти з кавовим бізнесом картелю: потрібно знайти 9 кіосків, на знищення яких дається 8 хвилин.
  Проходження "ГТА 3", місія 3: гайд

  Порятунок Марії

  В останній місії виявиться, що Каталіна вбила Мігеля і Асуку, а Марію взяла в заручниці. Клод поїде її рятувати, але колишня накаже своїм солдатам убити його. Звичайно, герой впорається з ними і знищить вертоліт, на якому спробує втекти Каталіна. Зробити це потрібно ракетницею з трьох спроб. Залишиться піднятися до вертолітного майданчику, вбити по дорозі всіх колумбійців і врятувати Марію.

  Популярі новини
  Загрузка...