"Скайрим": Аванчнзел і інші побічні завдання

343 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми вирушимо в подорож по великих двемерским руїн під назвою Аванчнзел. "Скайрим" — це гра з великою кількістю не лише цікавих сюжетних гілок, але і різноманітних побічних квестів. Тому на виконання кожного доступного завдання може піти кілька сотень годин ігрового часу. Звичайно ж, іноді виникають складності: гравець просто губиться у всіх квестах і починає відчувати якісь складнощі з проходженням. Як раз для таких ситуацій і були придумані спеціальні гайди, в яких докладно пояснюється виконання того чи іншого завдання. Даний матеріал ми присвятили проходження квесту під назвою "З глибин". Саме в ньому гравці зможуть побувати в стародавніх двемерских руїнах Скайріма — Аванчнзел.


Початок квесту

"Скайрим": Аванчнзел і інші побічні завдання
Під час подорожі по Рифтену радимо заглянути в місцевий порт — там ми зможемо зустріти трохи дивну аргонианку по імені Самих-Глибин. Вона то й справа щось бурмоче собі під ніс, тому не соромимося і заводимо з нею розмову. З діалогу ми дізнаємося, що аргонианку долає тяжка ноша. Яка саме? Відповідь на це питання ми отримуємо тільки в тому випадку, якщо погодимося взяти тягар Самих-Глибин на себе. Отримуємо від вдячної аргонианки дивну книгу, яка виявляється двемерским словником — цей словник необхідно повернути на те місце, звідки він був спочатку взято. Це двемерские руїни.

Як потрапити в "Скайриме" в Аванчнзел?

Після прийняття квесту на нашій карті повинна з'явиться спеціальна позначка, яка і вкаже шлях. Вирушаємо на південний захід від міста Рифтена і йдемо прямо до гірської печери. Саме в цьому місці і знаходиться вхід до Аванчнзел Скайріма. Як тільки герой виявиться всередині, двемерский словник почне валити приховану силу. Сміливо йдемо вперед і намагаємося не звертати уваги на пробудившееся ехо примарних голосів — їх власники будуть чекати нас у великій залі.


"Скайрим": Аванчнзел і інші побічні завдання
Нарешті, зустрічаємося з чотирма примарами: з Брейей, Дрененом, Спостерігає за Корінням і з нашої старої знайомої З-Най-Глибин. Всі чотири фігури незабаром зникнуть, а нам доведеться пройти через дальню проломанную стіну, яка відкриває шлях до двемерским руїн. Боремося з механічним павуком і заходимо у велику залізну двері.

В руїнах

Тепер ми повинні йти по тому шляху, по якому будуть йти чотири примарні фігури. До Аванчнзела ми ще не дійшли, тому вибираємо звивисту дорогу, що веде вниз. Йдемо із залу в зал, попутно зустрічаючи примар і підбираючи цінний лут з двемерских скринь. В кінці дороги нас чекає ще одна двері — Аниматория — через неї ми і потрапимо в Аванчнзел. У першому залі ми знову зустрічаємося з примарами. Чекаємо їх зникнення, відкриваємо замок, збираємо все необхідне, а потім піднімаємося по сходах вгору. В іншому великому залі ми бачимо чергову сцену примарних спогадів, з якої дізнаємося про те, що група почала в чомусь дуже сильно розчаровуватися і сумніватися.
"Скайрим": Аванчнзел і інші побічні завдання
Далі, спускаємося вниз до гігантського заводу і бачимо кілька складальних верстаків, на кожному з яких лежить двемерский центуріон. Просуваємося по заводу обережно, так як внизу буде багато двемерских робітників-павуків. Проходимо трохи вперед і натикаємося на тіло загиблого Дренена, який вирішив кинути своїх друзів і повернутися назад. Доходимо до Парових машин і чуємо новий діалог між примарними постатями — з нього ми дізнаємося про те, що герой по імені Спостерігає за Корінням почав чути поклик двемерского Словника. Незабаром ми знайдемо його тіло, яке буде лежати за однією з дверей з пасткою.

Завершення квесту

Проходження Аванчнзела з "Скайріма" підходить до кінця. У підсумку нам вдасться дістатися до постаменту, з якого було знято двемерский Словник. Озираємося — неподалік в уламках одного з сотників буде лежати мертва Брейя. Підходимо до постаменту і повертаємо Словник.
"Скайрим": Аванчнзел і інші побічні завдання
Після цього книга відкриється, а нам належить битися з єдиним цілим центуріоном. В нагороду за завершення квесту ми отримаємо ефект "Древнього знання", використання якого наділяє персонажа декількома корисними статтею: +25 на двемерскую броню і +15 до збільшення швидкості прокачування навичок "Ковальська справа". Залишити руїни Аванчнзел можна через спеціальний ліфт, який знаходиться за західним проходом (ліфт йде прямо до першого рівня руїн). Двері до північного балкону буде заблокована дерев'яним засувом.

Популярі новини
Загрузка...