Квести Колегії Вінтерхолда в Skyrim: «Ритуальне заклинання Руйнування»

275 0 Новини високих технологій

Якщо ви вирішили обрати шлях могутнього мага і хочете спопеляти ворогів, клацнувши пальцями, тоді без виконання квесту Skyrim «Ритуальне заклинання Руйнування» вам просто не обійтися. Але, як ви вже, можливо, здогадалися, пройти це завдання не так вже й просто. Втім, якщо ви зіткнулися з якими-небудь труднощами, ця стаття допоможе вам з ними впоратися.

Опис

Квест «Ритуальне заклинання Руйнування» в Skyrim – це другорядне завдання лінійки Колегії Вінтерхолда. Простіше кажучи, виконувати його для завершення основної сюжетної ланцюжка зовсім не обов'язково. Квест дозволить вам вивчити кілька особливо потужних заклинань, які точно знадобляться вам в битвах з численними ворогами.


Квести Колегії Вінтерхолда в Skyrim: «Ритуальне заклинання Руйнування»
Врахуйте, що просто так приступити до виконання завдання у вас не вийде. Для початку ваш герой повинен стати достатньо могутнім магом, прокачавши навичка «Руйнування» до 100 рівня. Тільки після цього Колегія Вінтерхолда вважатиме вас гідним і дозволить вивчити таємні знання.

Проходження

Проходження «Ритуального заклинання Руйнування» в Skyrim починається з розмови з Фаральдой. Знайти її, як нескладно здогадатися, можна в Колегії Вінтерхолда. Після невеликого діалогу, в ході якого вам потрібно запитати Фаральду про подальше навчання, альтмерка видасть вам фоліант «Сила стихій». У книзі описаний ритуал, необхідний для набуття нової магічної сили. Проводити його слід у особливих локаціях, пошуком яких ви і займетеся.


Для початку вам потрібно відправитися на захід від Данстара. У підсумку ви дістанетеся до Оберегу Вітрів – руїн, в яких слід провести першу частину ритуалу. Відшукайте посеред руїн п'єдестал, покладіть на нього Силу стихій, а потім активуйте. Після цього застосуйте на фоліант будь-вогняне заклинання. Якщо все зроблено правильно, у книзі з'явиться запис із зазначенням наступної локації.
Квести Колегії Вінтерхолда в Skyrim: «Ритуальне заклинання Руйнування»
Тепер ідіть до Північної гірській заставі. Тут вам знову потрібно покласти книжку на вівтар, активувати його і застосувати заклинання. Правда, на цей раз вже морозний. Відвідайте пост «Чотири черепа», активуйте вівтар і гарненько підсмажте фоліант блискавкою. З книгою нічого не трапиться, але зате ви, прочитавши її, вивчіть могутнє заклинання під назвою «Вогняний шторм». Тепер залишилося тільки повернутися до Фаральде і доповісти про виконання квесту.

Нагорода

Ну а тепер, власне, про те, заради чого ви виконували завдання. Заклинання «Вогняний шторм», яке служить нагородою за виконання квесту, дозволяє наносити значний шкоди всім ворогам, що знаходяться навколо вашого героя. При цьому слабкі противники не тільки позбудуться частини здоров'я, але і спробують втекти з поля бою.
Квести Колегії Вінтерхолда в Skyrim: «Ритуальне заклинання Руйнування»
Але це ще не все! Як тільки квест буде виконаний, Фаральда почне продавати два додаткових заклинання – «Буран» і «Гроза з блискавками». Перше б'є ворогів і забирає у них запас сил, а друге, крім нанесення ушкоджень, спалює ману противника.

Популярі новини
Загрузка...