Проходження квесту "Вибагливий слоад"

217 0 Новини високих технологій

Квест «Вибагливий Слоад» є побічним завданням гільдії Злодіїв. На його виконання піде трохи часу, але в результаті в місті Солитьюд з'явиться скупник краденого. Цей квест варто пройти, якщо ви збираєте камені Барензии.

Проходження квесту "Вибагливий слоад"

Як отримати квест

Завдання «Вибагливий Слоад» стане доступним, як тільки герой виконає п'ять дрібних доручень від Делвіна або Векс в місті Солитьюд. При наступному розмові-діалозі з Мелорі з'явиться пункт про спеціальний квесті. Для його виконання героя відправлять до тану Эрикуру, якого можна знайти в Синьому замку. Персонаж попросить підкинути капітану корабля контрабанду – балморскую синь. Знайти цей наркотик героєві належить самостійно, причому зробити це можна різними способами.


Проходження квесту "Вибагливий слоад"

Проходження квесту «Вибагливий слоад»

Після розмови з Эрикуром вирушайте в порт Солитьюда і поговоріть з капітаном корабля «Червона Хвиля» Сабіною Нитт. Цей персонаж з задоволенням продасть вам пляшку балморской сині. Така покупка обійдеться в 500 золотих. Якщо спробуєте збити ціну, то вона, навпаки, зросте до 1500 монет. Можна дістати наркотик без витрати грошей. Для цього проникніть в нижню частину корабля, заберіть у сейфі записку. В ній знайдете відомості, що зілля сховане в скрині під судном. Ключі від сейфа можна вкрасти у Сабіни, але за умови, що у вас прокачаний навичка «Кишенькові крадіжки». Стрибніть у воду з правого боку корми, відкрийте скриня (замок рівня «Майстер») і заберіть наркотик. Тепер ваш шлях лежить на корабель «Вибагливий слоад». Це судно стоїть на північному сході від Солитьюда. Підкидати контрабанду можна потай. Але краще вбити всіх піратів на кораблі, адже у них є чим поживитися. В каюті першого помічника ви знайдете скриня. Покладіть в нього наркотик. Тут же поруч на столі лежить один з каменів Барензии. На цьому додатковий квест гільдії злодіїв Skyrim завершений, але попереду героя чекає ще чимало пригод.

Популярі новини
Загрузка...